کاربر گرامی، برای استفاده کامل از امکانات سایت نیاز است شما، عضو سایت شوید !


  #22435 دانلود || ورژن 3.8.0 اسکریپت Phpfox شمسی/قمری راست چین کامل

  amir Bassir ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۳ قبل از ظهر

  نام فایل: ورژن 3.8.0 اسکریپت Phpfox شمسی/قمری راست چین کامل

  ارسال کننده: amir christ

  فایل ارسال شده: ۱۴ آذر ۱۳۹۳

  بخش فایل: نسخه های فارسی 3


  با سلام!

  با کلوپ همیشه بروز باشید.

  باز با افتخار همزمان با انتشار ورژن جدید Phpfox در سایت Phpfox، کلوپ نیز اسکریپت فارسی را منتشر کرد. ورژن این نسخه 3.8.0 میباشد که سایت های دیگر هنوز نتوانسته اند ورژن 3.7.7 را منتشر کنند.

  در این ورژن 29 باگ گزارش شده از طرف کاربران حل شده و سایت Phpfox تاکید کرده که کاربران حتما به این ورژن آپدیت کنند که کلیه مشکلات در این ورژن حل شده است.

  همانطور که در جریان هستید اسکریپت کلوپ یکی از پر طرفدارترین، و پر فروشترین اسکریپت ها میباشد، بخاطر اینکه:

  + همیشه بروزرسانی ها سریع انجام میشود.
  + از قفل دامنه استفاده نشده است که دیگر سایت ها اسکریپت را قفل می کنند.
  + هیچ دستکاری در اسکریپت انجام نشده که دیگر سایت ها برای شمسی کردن اسکریپت، کل کدهای اسکریپت را تغییر میدهند که بعدا مشکلات زیادی را برای کاربران بوجود میاورد.
  + بخاطر ماژول شمسی شمسی/قمری ساز کلوپ که تنها سایتی هستیم که ماژول ارائه میدهیم و دیگر سایت ها از ارائه ماژول عاجر هستند.
  + پشتیبانی حرفه ای، و رفع کلیه مشکلات کاربران عزیز کلوپ و کاربران دیگر سایت ها در اسرع وقت

  ماژول شمسی/قمری ساز کلوپ:
  ما باز هم با افتخار برای اولین بار در دنیا توانستیم اسکریپت Phpfox را تنها با یک ماژول فوق حرفه ای و تنها با چند کلیک ساده شمسی کنیم، که دیگر سایت ها هنوز هم انگشت به دهان مانده اند، چون همیشه می گفتند امکان نداره، ولی ما توانستیم. تازه با تغییر زبان سایت به عربی قمری هم میشود (جالبه نه؟) حتی با تغییر زبان سایت به انگلیسی، تاریخ ها میلادی میشوند. بله، ما با حمایت شما عزیزان توانستیم.
  توجه داشته باشید که خرید ماژول شمسی/قمری ساز کلوپ فقط برای کاربران ویژه پلاس که از ما اسکریپت خریده اند امکانپذیر است و دیگر کاربران نمی توانند خرید کنند. برای خرید به آدرس زیر مراجعه کنید:

  http://phpfoxclub.ir...ز-حرفه-ای-کلوپ/


  انتقال به اسکریپت کلوپ:
  کلوپ تنها سایتی هست که بشترین انتقال را از دیگر اسکریپت ها داشته، چون کاربران بعد از چند مدت استفاده از اسکریپت دیگر سایت ها به مشکلات آن پی برده و از اسکریپت کلوپ استفاده کرده اند. لازم است این موضوع را بگویم که دیگر کاربران نیز اگر خواستند به اسکریپت کلوپ مهاجرت کنند، انتقال اطلاعات رایگان و بصورت حرفه ای صورت خواهد پذیرفت.

  هدایای ویژه کلوپ:
  همانطور که در جریان هستید هر ماه از طرف کلوپ هدایا و یا تخفیفاتی به کاربران عزیز داده میشود، که این هفته بخاطر افتتاح سایت طراحی http://onedesigner.ir بعضی از ماژول های پولی برای کاربران ویژه و ویژه پلاس رایگان داده شد و برخی دیگر با تخفیف واگذار شد، که از امروز ماژول هائی که برای کاربران ویژه پلاس رایگان گذاشته بود، به همان صورت باقی خواهد ماند، و کاربران ویژه پلاس که از ما اسکریپت خریده اند می توانند بدون پرداخت پول از ماژول های ما به رایگان استفاده کنند.

  آماده همکاری با شرکت ها:
  در حال حاضر اولین سایتی هستیم که برای شرکت های اقتصادی، تولیدی، ایجاد سایت برای کارمندان دولت، ایجاد سایت برای دانشجویان در حال فعالیت هستیم و در صورت تمایل آماده همکاری با عهد قرارداد فی مابین، و ارائه سایت در اسرع وقت با امکانات خواسته شده، و تغییر کلیه امکانات اسکریپت به امکاناتی که این شرکت ها در نظر دارند را هستیم.

  #######################################################

  بعد از نصب اسکریپت، به آدرس:
  AdminCp -> Extensions -> Import Language Pack
  
  رفته و بسته زبان فارسی را نصب کنید و در حالت پیشفرض قرار دهید.

  آموزش نصب: آموزش تصویری نصب اسکریپت Phpfox

  آموزش بروز رسانی: آموزش بروز رسانی اسکریپت Phpfox

  اگر برای اولین بار است که از اسکریپت Phpfox استفاده می کنید، حتما آموزش های زیر را بخوانید و تنظیمات اصلی گفته شده در آموزش را انجام دهید:

  آموزش های اولیه بعد از نصب اسکریپت Phpfox
  برای دریافت فایل اینجا را کلیک کنید
  #26778 آخرین اخطار به مدیران سایت اخراجی ها

  amir Bassir ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۳:۰۵ بعد از ظهر

  این یادم رفت بگم که:

   

  ما کل آموزش های سایت رو محدود به کاربران ویژه کردیم و از دیگر عزیزان در این مورد شرمنده هستیم. 
  #26777 آخرین اخطار به مدیران سایت اخراجی ها

  amir Bassir ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۳:۰۰ بعد از ظهر

  با سلام!

  ما از اولین روزهای افتتاح سایت کلوپ سعی بر این داشتیم که، نواقصی که برای Phpfox وجود دارد را حل کنیم سپس، نیازهای اصلی کاربران را برآورده کنیم.

   

  ما موفق بودیم، ما در کار خودمان جدی بودیم، ما در سایت خودمان از افراد حرفه ای برخوردار بودیم که توانستیم Phpfox را دگرگون کنیم. بله ما توانستیم کارهائی که هنوز که هنوزه در دیگر سایت ها به عنوان غیر ممکن هست را ممکن سازیم.

   

  ما ماژول شمسی ساز نوشتیم که قبلا می گفتند اصلا امکان ندارد. درسته، امکان ندارد ولی نه برای کلوپ.

   

  ما درگاه های پرداخت رو بصورت حرفه ای نوشتیم تا روش غیر اصولی که در Phpfox مد شده بود و با تغییر نام درگاه اصلی انجام میشد را عوض کنیم، و دیگر نیازی به تغییر نام نباشد و همه درگاه ها در یک سایت کار کنند. چرا؟

   

  چون ما کار بلدیم... من بلدم، حسن بلده، جواد بلده، فرید بلده، سعید بلده و همه مدیران اینجا بلد هستند، ولی مدیران سایت اخراجی ها هم بلدن؟ واسه حرف خودم خندم گرفت عجب سوالی کردم...  :mocking:

   

  ما افزونه هائی را برای اولین بار نوشتیم که مهر پایانی بر کپی پیست بزنیم و سایت های دیگر که فقط از سایت های خارجی کپی می کنند و در واقع از خود چیزی ندارند که منتشر کنند، و در واقع سواد کافی برای ارائه ندارند جز دزدی...

   

  بله، با عرض پوزش از همه کاربران و با تشکر از کاربران ویژه سایت اخراجی ها که آنها هم خسته شده اند و در نهایت اسکرین شات هائی را برای ما نشان دادند که کل VIP سایت اخراجی ها از آموزش ها ما پر شده است.

   

  من تا حالا صبر کردم چیزی نگفتم... به سایت ما چند بار حمله کردند چیزی نگفتم، سایت کلوپ بخاطر این افراد بسته شد، باز چیزی نگفتم، ماژول های منو دادن به خارجی ها تا نال کنند باز چیزی نگفتم، باز معرفت خارجی ها... ولی تا کی؟

   

  گفتم خدا اینو زده، خانوادشو زده من چرا بزنم... خدا اینو جزء انسان ها حساب نمی کنه دیگه، من چرا حساب کنم؟

   

  فقط آخرین اخطار من به مدیران سایت اخراجی ها. مدیرش فکر کنم اون روی منو دیده، پس منتظر باش...
  #26580 دانلود || افزونه طراحی صفحه ثبت نام کلوپ در Phpfox

  amir Bassir ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۷ بعد از ظهر

  قبول دارم که امکانات زیادی داره، ولی دو سه بار که کار کنی کاملا مسلط میشی. البته بخاطر راحتی کار، آدم اول نمیدونه واقعا چی انتخاب کنه، چون دستش بازه میخواد بهترین گزینه ها رو انتخاب کنه. دیروز به من گفتی 2 ساعت مهلت بده یک قالب زیبا طراحی کنم، منم گفتم 2 ساعت نه، 2 روز مهلت میدم، یک قالب زیبا طراحی کن، ولی در این یک روز خوب قالبی طراحی کردی. 

   

  2 روز کار کنی، در عرض 5 دقیقه میتونی قالب های زیبائی طراحی کنی.  :yes1:
  #26324 دانلود || افزونه طراحی صفحه ثبت نام کلوپ در Phpfox

  amir Bassir ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۹ قبل از ظهر

  نام فایل: افزونه طراحی صفحه ثبت نام کلوپ در Phpfox

  ارسال کننده: amir christ

  فایل ارسال شده: ۱۴ فرو ۱۳۹۴

  بخش فایل: افزونه های اختصاصی کلوپ

  ورژن مورد نیاز: 3.7+
  نیازمندی های سرور: ionCube Loader
  زبان ها: PHP, SQL, JavaScript, HTML, CSS
  دموی آنلاین: http://generator.onedesigner.ir
  برنامه نویس و طراح: امیر کرایست


  با سلام!
  همانگونه که مطلع هستید یکی از معظلاتی که برای Phpfox وجود دارد، قالب صفحه ثبت نام هست که یکنواخت شده و حتی در بعضی سایت ها که من مراجعه کردم آنقدر به هم ریخته بود که اصلا کسی حال ثبت نام در این سایت ها را نداشت و همچنین کسانی که برای اولین بار به سایتی مراجعه می کنند، ظاهر سایت در جذب کاربر بیشتر بکار میاید تا امکانات سایت.

   

  و اینکه در این یکماه خیلی از کاربران از من خواستند که قالبی برای صفحه ثبت نام طراحی کنم که زیاد حوصله طراحی نداشتم ولی وقتی دیدم که تقاضا زیاد هست خواستم که قالب زیبائی طراحی کنم که شما عزیزان بتوانید استفاده کنید.

   

  ولی وقتی که خواستم شروع کنم، با خودم فکر کردم که چرا افزونه ای طراحی نکنم که برای همیشه این مشکل رو حل کنم که تصمیم به طراحی افزونه "ایجاد بلوک در صفحه ثبت نام" و یا Block Generator گرفتم:

   

  آموزش های نصب و راه اندازی و استفاده: http://phpfoxclub.ir...بت-نام-pfcbloc/

   

  آموزش برای طراحان عزیز: http://phpfoxclub.ir...ه-ثبت-نام-مخصو/

   

  اطلاعات بیشتر: http://phpfoxclub.ir...-ایجاد-بلوک-در/

   

  دمو: http://generator.onedesigner.ir/

   

   

   

   

   

  توسط افزونه تولید بلوک شما اصلا نیازی به دستکاری کدهای قالب و یا جابجائی آنها ندارید، یعنی در واقع دیگر کاری با کدهای قالب نخواهیم داشت که به نظرم تغییرات در قالب کمی سخت بود.

   

  توسط امکاناتی که این ماژول در اختیار شما قرار میدهد، فقط کافیست که کدهای خود را داخل ادیتور این افزونه قرار دهید و بعد ذخیره کنید تا یک بلوک با طراحی زیبا، و شیک به صفحه ثبت نام اضافه شود.

   

  ساده هست نه؟

   

  شما به هر تعداد که می خواهید بلوک ایجاد کنید و نگران به هم ریختگی سایت خود نباشید، چون این بلوک ها با نظم خاصی در سایت شما قرار خواهند گرفت.

   

  البته فقط ایجاد بلوک نیست، برای مثال میخواهید رنگ پشت زمینه، رنگ بلوک ها، رنگ دگمه ها، رنگ کلیه قسمت های قالب، و یا سایه دادن و همه و همه، باز از این افزونه قابل انجام هست، و شما دیگر نیازی به انجام تغییرات از طریق دستکاری کدهای قالب نخواهید داشت و فقط کافیست رنگ مورد علاقه خود را از این پنل انتخاب کنید.

   

  ما در این افزونه، دو نوع بلوک که به اسم های کوچک و بزرگ شناخته میشوند خواهیم داشت، که برای بلوک های بزرگ می توانید فرم های دلخواه خود، از قبیل فرم ثبت نام، فرم ورود به سایت و یا تصاویر دلخواه و یا نقشه گوگل و به طور کلی از این نوع بلوک ها ایجاد کنید.
  بلوک های کوچک برای افزودن بخش هائی از سایت هست، برای مثال کاربران برتر، صفحات، گروه ها، آخرین خبرها، آخرین کامنت ها، تصاویر کاربران تبلیغات و ... از این قبیل بلوک ها هستند که فکر کنم خیلی از شما عزیزان دنبال چنین امکاناتی بودید.

   

  نگران نباشید، همه کدهای مورد نیاز شما طی آموزش مفصل هم در سایت کلوپ، و هم در خود ماژول (بخش ادمین پنل) داده خواهد شد، و حتی کدهای لازم در پنل ادمین در دسترس شما قرار خواهد گرفت که در هر زمان می توانید از کدها استفاده کنید.

   

  نکته جالب این هست که شما می توانید به تعداد زیاد از طریق بخش رنگ ها که دیدید، استایل های زیادی را تعریف کنید، و در هر ساعت فقط یکی از استایل ها را فعال کنید که به نظرم برای همه جالب خواهد بود.

   

  خیلی از دوستان از من می خواستند که قالب ساده باشد، و باز این امکان در افزونه قرار داده شده است، که می توانید بلوک ها را غیر فعال کنید و یا با مراجعه به تنظیمات در بخش Setting بلوک ها را غیر فعال کنید و یا جابجا کنید.

   

  در حالت پیشفرض بلوک های بزرگ، بالاتر از بلوک های کوچک قرار دارند که شما تنها با یک کلیک از تنظیمات، بدون دستکاری در کدها، می توانید نحوه قرار گیری بلوک ها را تغییر دهید، و یا هر روز از یک نوع مدل استفاده کنید.

   

  بخش خبرهای مهم سایت نیز داخل افزونه وجود دارد که براحتی می توانید از طریق پنل ادمین آخرین اخبار سایت خود را بنویسید و این خبرها بصورت زیبائی در بالای سایت شما در حال حرکت خواهند بود.

   

  توسط این افزونه شما قالب هر سایتی را که بخواهید می توانید در عرض 5 دقیقه طراحی کنید، بدون اینکه به برنامه نویسی و یا طراحی آشنائی داشته باشید. تنها باید رنگ ها را انتخاب کنید و بس... همچنین شما می توانید برای بکگراند از تصویر نیز استفاده کنید. باز هم نیازی به تغییر کدها ندارید، کاری که باید انجام دهید این است که یک تصویر به دلخواه آپلود نمائید.

   

  در این افزونه صفحات ورود به سایت و ثبت نام نیز تغییر داده شده، و به حالت زیبائی مثل سایت های بزرگی چون توئیتر، فیسبوک، لینکیداین، و ... طراحی شده است که باز تنها با یک کلیک می توانید غیر فعال کرده و از حالت پیشفرض اسکریپت استفاده کنید.

   

  در تنظیمات جدید افزونه، 8 نوع فونت ایرانی پر طرفدار و کاربردی قرار داده شد که شما براحتی باز بدون تغییر در کدها می توانید از این فونت ها به دلخواه استفاده کنید، فقط کافیست نام فونت را از طریق تنظیمات پنل ادمین وارد کنید و باز کاری به دستکاری کدها نخواهید داشت. همچنین اگر شما فونت خاصی مد نظر دارید و این فونت داخل افزونه قرار ندارد، کافیست لینک فونت را داخل افزونه قرار دهید و نام فونت را از طریق تنظیمات ماژول اضافه کنید.
  ورژن 1.5.0: همانطور که در جریان هستید ما از ورژن 1.4.0 طبق قولی که به شما داده بودیم تا طراحی قالب داخلی سایت را نیز توسط افزونه طراحی قالب انجام دهیم را شروع کردیم، و با همه سختی هائی که داشت توانستیم مرحله به مرحله جلو برویم تا کاری مافوق آنچه که در ذهن همگان بود را برای اولین بار انجام دهیم.

   

  ما برای این کار نیازمند چیزی بودیم که بتواند بصورت اتوماتیک تمامی هماهنگی های لازم و برخی تنظیمات را بدون دخالت انسان انجام دهد، و همانطور که گفتیم، ما افزونه ای نوشتیم که نیاز به تغییر در کدها نیست و همین رویه را ادامه خواهیم داد تا فقط طرح خود را با توجه به نیاز خود پیاده کنید.

   

  ما برای اینکار نصب کننده ای فوق حرفه ای نوشتیم که می تواند تمامی کارها را بصورت اتوماتیک انجام دهد. این نصب کننده می تواند با توجه به شرایط سایت شما، مراحل را بدون وقفه و نسبت به تنظیمات شما انجام دهد و شما تنها کاری که انجام میدهید این است که روی دگمه نصب کلیک کنید.

   

  ما برای تست این نصب کننده، روی کاور پیشفرض پروفایل تستی انجام دادیم و علاوه بر اینکه یک امکان جدید اضافه کردیم، بلکه تستی هم روی نصب کننده انجام دادیم:

   

   

  ورژن 1.4.0: در این ورژن آیکن های زیبای شبکه های اجتماعی با حالتی زیبا به همه صفحات (چه صفحه ثبت نام و چه داخل سایت) اضافه شده اند که تنظیمات ساده ای برای کار با این آیکن ها اضافه شده است که کاربران می توانند گزینه ها را پر کرده و اگر شبکه ای را نمی خواهند فقط جای آنرا خالی نگه دارند تا بصورت اتوماتیک از لیست شبکه ها حذف شود.
  همچنین در این ورژن چنانچه قول داده بودیم کار بر روی داخل سایت نیز آغاز شده است که آپدیت هائی انجام خواهد شد که شما عزیزان بتوانید قالب داخل سایت را نیز به دلخواه و به سلیقه خود تغییر دهید:

   

  آموزش های مربوط به آیکن های شبکه اجتماعی:

  http://phpfoxclub.ir...oc/#comment_102

   

   

   

   

  ورژن 1.3.1: اضافه شدن صفحه زیر به افزونه:

   

   

   

  ورژن 1.3.0:
  با افتخار در ورژن 1.3.0 سرعت لود افزونه فوق العاده افزایش پیدا کرده است.
  همچنین در ورژن 1.2.0 که بخش ایجاد منو اضافه شده بود، که ما فقط یک تنظیم برای باز شدن منوها در صفحه جدید و یا همان صفحه قرار داده بودیم، که اگر فعال میکردید برای همه منوها یکسان عمل میکرد، ولی در ورژن 1.3.0 ما در دیتابیس ستون دیگری برای اینکار ایجاد کردیم و برای هر منو بصورت مجزا یک تنظیم ایجاد کردیم که خودتان موقع ایجاد منو تشخیص خواهید داد که این منو در صفحه جدید باز شود یا نه، و بعدها هم بصورت کاملا Ajax می توانید این تنظیم را عوض کنید و نیازی به ویرایش منو نخواهید داشت.
  همچنین فرمت های تاریخ برای کپی رایت قرار داده شد که می توانید از آن فرمت ها استفاده کنید و هر ساله نیازی به تغییر تاریخ کپی رایت نخواهید داشت و بصورت اتوماتیک عوض خواهد شد.

   

  ورژن 1.1.0:
  در ورژن 1.1.0 علاوه بر اینکه شما نظرات و پیشنهادات خود را به ما گفتید و ما در این ورژن انجام دادیم، منوی زیبائی با قابلیت های فراوان اضافه شد که شما براحتی از طریق پنل حرفه ای افزونه می توانید منوهای زیبائی را تعریف کنید و مدیریت کنید. همچنین با یک کلیک می توانید این منو را غیر فعال کنید و یا تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید.

   

  بخاطر اینکه این افزونه خیلی حساس هست، و شاید مدیران دیگر نیز به پنل ادمین دسترسی داشته باشند، تنظیمات گروه های کاربری نیز قرار داده شد که می توانید تعیین کنید که چه گروه های کاربری می توانند تغییراتی در این افزونه ایجاد کنند.
  برای دریافت فایل اینجا را کلیک کنید
  #4529 رونمائی از ماژول ثبت نام pfc_welcome

  amir Bassir ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۱:۱۷ بعد از ظهر

  با سلام!

  برای اولین بار با افتخار یک ایرانی بدون اینکه رنگ قالب های خارجی رو عوض کنه و با اسم خودش بفروشه، از پایه تمام کد نویسی رو انجام داده و یک قالب که نه، ماژول ثبت نام رو طراحی کرده، بله این ماژول هست نه قالب.

   

  یکی از زیباترین صفحات ثبت نام که برای اولین بار در Phpfox خواهد بود و کلا سعی کردم کدهای سیستم رو عوض کنم، و کاربرانی که قبلا تقاضا کرده بودند رو قرار دهم و بزودی در کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس منتشر خواهد شد:

   

  1393148284121.png

   

  البته نمی خوام طرح کلی رو نشون بدم و سورپرایز خواهم کرد و اینکه با توجه به اینکه سایت های دیگه مزاحم کارهای من میشوند، ولی کاربرانی از من حمایت کردند که دوباره کار رو شروع خواهم کرد.

   

  البته این ماژول راست چین ولی به زبان انگلیسی خواهد بود، چون می خواهم در سایت های خارجی هم منتشر کنم، ولی کاربران می توانند از پنل ادمین به سادگی ترجمه کنند.

   

  موفق و پیروز باشید (طرح حمایت از جلوگیری از تغییر رنگ قالب های خارجی:yes1:
  #26579 دانلود || افزونه طراحی صفحه ثبت نام کلوپ در Phpfox

  omidkarami ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۲ بعد از ظهر

  اقا میخکوب میدونید چیه :) میخکوب

  من که کم اوردم نمیدونم دیگه چی اضافه کنم 

  امیر جان من که بی خیال تصویر بازی شدم  برادر دو روز که هیچی ادم یک ماه هم کم میاره

  خلاقیت به خرج بده چی انتخاب کنه برای صفحه ورود

  :yes1:  :yes1:  :yes1:  :yes1: 
  #26570 دانلود || افزونه طراحی صفحه ثبت نام کلوپ در Phpfox

  amir Bassir ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۱ قبل از ظهر

  ممنون از شما، و خیلی خوشحالم که مورد پسند شما قرار گرفته.

   

  برای این افزونه خیلی زحمت کشیده ام، حتی شب نخوابیدم و روی افزونه کار کردم، که میخواستم تا عید برسوم، ولی تعداد فایل ها رو نگاه که کنید خواهید دید بیش از 90 تا فایل نوشتم یعنی نیم مگابایت.

   

  نیم مگابایت کار ساده ای نیست. در هر صورت خوشحال هستم که با اینکه 98% تکمیل شده ولی هر کسی خریده، روی سایت اصلی نصب کرده و داره استایل های خودش رو طراحی می کنه.

   

  ایده های تازه ای دارم، و این افزونه رو داخل سایت هم خواهم آورد که داخل سایت رو هم بتوانید طراحی کنید.

   

  البته اینم بگم تا کوچکترین جزئیات که در طراحی اصلا انجام بدی یا ندی فرقی نمی کنه و کسی هم انجام نمیده ولی در اصل مهم هستند رو هم من رعایت کردم. برای مثال، شما رنگ استایل رو عوض کنید، خواهید دید که از نوار مرورگر گرفته تا کپی کردن یک متن، همه و همه سازگار با رنگ انتخابی شما خواهند شد که فکر نکنم به این نکته توجه کرده باشید. :)

   

  در هر صورت منتظر بقیه کارهای باقیمانده باشید که سوپرایز بزرگی در راه است. 
  #26568 دانلود || افزونه طراحی صفحه ثبت نام کلوپ در Phpfox

  علیرضا عباسی ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۹ قبل از ظهر

  وقت دوستان بخیر. 

   

  قبل از هر چیز توصیه اکید دارم جهت خرید این افزونه . چرا ؟ الان میگم

   

  بنده این افزونه رو دریافت کردم . نصب بسیار آسان و راحت. اما حالا نظرم رو در موردش عرض میکنم

   

  بنده برای قالب ورودی سایتم از چند نفر از دوستان قیمت گرفتم گفتند حدودا 100 هزار تومن تموم میشه.(با تمام احترامی که برای طراحان عزیز قائلم)

   

  حالا با این افزونه من میتونم 100 قالب درست کنم یکی از یکی بهتر ( اونهم منی که از کد وکدنویسی چیزی نمیدونم)

   

  وقتی با این افزونه کار میکنید قول میدم هر دفعه یک چیز جدید یاد خواهید گرفت.

   

  استایلها و بلوکها تنها با چند کلیک ایجادمیشه ودست شما برای ایجاد تغییرات بازه.حتی در تغییرات بسیار جزئی .

   

  توی بلوکها میتونید برای متنها لینک قرار بدید و....

   

  یک مورد جالب :

   

  بنده یک سابدومین دارم که با جوملا کار کرده ام  بدون اینکه بنده کاری انجام بدم وبرای افزونه تعریفش کنم 

   

  افزونه خودش اخبار جدید رو در تیتر آورد .والبته قابل کنترل هست .

   

  تازه دارم کار کردن با بلوکها رو یاد میگیرم و وقتی حسابی راه افتادم شاید سفارش قالب هم قبول کنم :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

   

  اما حرف آخر : من اهل اغراق وتعریف بیخود نیستم  باید بگم این تنها یک افزونه نیست این یک تحول بزرگ هست در php fox 

   

  ومن خوشحالم که این کار در شهر اولینها تبریز همیشه سر بلند انجام گرفته .

   

  ودر آخر امیر خان متشکریم. @};-
  #26554 دانلود || افزونه طراحی صفحه ثبت نام کلوپ در Phpfox

  amir Bassir ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۰ قبل از ظهر

  تا ورژن 1.0.4 آپدیت ها از طریق پیغام خصوصی به خریداران واگذار شد، ولی از ورژن 1.0.5 به بعد در بخش دانلود قرار خواهد گرفت.
  #1391 نکات مهم درباره تنظیمات سایت و تنظیمات فایل php.ini

  amir Bassir ۲۵ دی ۱۳۹۲ - ۰۳:۲۶ قبل از ظهر

  نکات مهم درباره تنظیمات سایت و تنظیمات فایل php.ini:

   

  •  هرگز سایت خود را در حالت SiteWide تنظیم نکنید.
  •  برای اینکه سرعت سایت شما بالا باشد، در تنظیمات پنل ادمین خود تنظیم زیر را استفاده کنید:
  Cache JavaScript & CSS to = True
  
  • Feed Limit (Days) را روی 10 روز یا کمتر تنظیم کنید، چون شما شاهد این خواهید بود که سایت شما رفته رفته سرعتش کمتر و کمتر میشود، و به همین جهت مصرف منابع سایت شما بیشتر خواهد شد، پس اگر روی عدد کمتری تنظیم کنید بهتر است.
  • تنظیمات زیر را انجام دهید:
  Cache Plugins = True
  Cache Site Stats = True
  JS Ajax Interval Check Timeout = set to 4000 to 8000
  Ajax Request Cycle Duration = set to around 4000 to 8000
  Ajax Auto Refresh = True (because if you don't then you will have people refreshing their pages using bandwidth, cpu, and mem trying to see updates)
  Ajax Auto Refresh In Profiles = True
  
  • برای امنیت بیشتر php.ini باید این دستور را بکار برده و توابع زیر را غیر فعال نمائید:
  disable_functions = "fpassthru,crack_check,crack_closedict,crack_getlastmessage,crack_opendict,psockopen,php_ini_scanned_files,hell-exec,system,dl,ctrl_dir,phpini,tmp,safe_mode,systemroot,server_software,get_current_user,HTTP_HOST,php_uname,ini_restore,popen,pclose,exec,shell_exec,suExec,passthru,proc_open,proc_nice,proc_terminate,proc_get_status,proc_close,pfsockopen,leak,apache_child_terminate,posix_kill,posix_mkfifo,posix_setpgid,posix_setsid,posix_setuid,escapeshellcmd,escapeshellarg,posix_ctermid,posix_getcwd,posix_getegid,posix_geteuid,posix_getgid,posix_getgrgid,posix_getgrnam,posix_getgroups,posix_getlogin,posix_getpgid,posix_getpgrp,posix_getpid,posix_getppid,posix_getpwnam,posix_getpwuid,posix_getrlimit,posix_getsid,posix_getuid,posix_isatty,posix_setegid,posix_seteuid,posix_setgid,posix_times,posix_ttyname,posix_uname,posix_access,posix_get_last_error,posix_mknod,posix_strerror,posix_initgroups,posix_setsidposix_setuid,show_source,allow_url_fopen"
  
  • تنظیماتی بهینه شده برای یک سرور 4 هسته ای با رم 8 گیگابایت و اینکه برای رم 4 گیگابایت هم مناسب میباشد (my.cnf):
  [mysqld]
  key_buffer=256M
  myisam_sort_buffer_size=64M
  join_buffer=8M
  sort_buffer=2M
  table_open_cache=10000
  table_definition_cache=10000
  thread_cache_size=512
  connect_timeout=60
  wait_timeout=500
  interactive_timeout=500
  max_allowed_packet=100M
  tmp_table_size=128M
  max_heap_table_size=128M
  query_cache_limit = 2M
  query_cache_size = 2M
  query_cache_type = 1
  open_files_limit = 30000
  thread_concurrency=16
  set-variable = max_connections=500
  safe-show-database
  local-infile=0
  connect_timeout = 45
  default-storage-engine = MyISAM
  log-slow-queries=/var/lib/mysql/slow_queries.log
  
  [mysqld_safe]
  nice = -5
  open_files_limit = 30000
  
  [mysqldump]
  quick
  max_allowed_packet = 100M
  
  [myisamchk]
  key_buffer = 64M
  sort_buffer = 64M
  read_buffer = 16M
  write_buffer = 16M
  
  • و:
  ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
  ; Resource Limits ;
  ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
  
  max_execution_time = 300
  max_input_time = 600
  memory_limit = 1024M
  

  Max execution time باید بین 300 الی 600 باشد. (5 الی 10 دقیقه).

  Max input time باید بین 300 الی 600 باشد. (5 الی 10 دقیقه).

  Memory limit باید برحسب مقادیر زیر تنظیم شود:

  1gb memory = 128M
  2gb memory = 256M
  4gb memory = 512M
  8gb+ memory = 1024M 
  

  موفق و پیروز باشید.
  #26817 آخرین اخطار به مدیران سایت اخراجی ها

  amir Bassir ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۳:۰۸ بعد از ظهر

  منتظر نسخه ی 4 ـم از چند جهت :)  میدونین چی میگم دیگه......  :mocking:

  منو نخندون  :mocking:
  #26803 آخرین اخطار به مدیران سایت اخراجی ها

  emha ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۷ قبل از ظهر

  سلام دوستان

  میدونم باید مواقعی جواب بعضی ها رو داد ولی بیخیال.میگذره

  نشنیدین میگن توبه گرگ مرگ است؟

  البته گرگ

  واقعا جای بحث داره که اونا سایتشون رو کردن جای فحش و اینچیزا

  خدا که میبینه نه؟؟؟؟

  من یا هرکس دیگه اینجا رو به خاطر این دوست داره که اینجا خاصه,فوق العاده است

  میگذره اما تنها چیزی که واسه آدما میمونه دوستیه.اونا دارن خودشون,خودشون رو تخریب میکنن

  الان دیگه کسی نیست براشون چیزی بسازه

  فعلا
  #26584 دانلود || افزونه طراحی صفحه ثبت نام کلوپ در Phpfox

  FOX BOT ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۶:۱۹ قبل از ظهر

  به ورژن 1.1.0 به روز رسانی شد.

  تغییرات صورت گرفته در ورژن 1.1.0:

  • اضافه شدن منوی زیبا به افزونه
  • تعریف منوهای دلخواه با قابلیت های فراوان
  • مدیریت فوق حرفه ای منوها
  • فعال و غیرفعال کردن منو بنا به سلیقه تنها با یک کلیک
  • تغییرات انجام شده که در ورژن قبل 1.0.5 شما عزیزان خواسته بودید.
  • و ...

  pre_1429764175__2015-04-23_091253.png

   

  pre_1429763535__2015-04-23_090110.png
  #7395 اشتراک ویدیو های آپارات (افزونه آپارات)

  amirmh ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۰ بعد از ظهر

  این فایل را دانلود کنید و در قسمت root هاستتون extract کنید. همین!

  شما میتونید از این به بعد فایل های سایت آپارات را به اشتراک بگذارید

  این فایل در اصل فایل video در قسمت module شما را تغییر می دهد و امکان اشتراک ویدیوهای آپارات را فراهم می کند.

   

   

   

  تصویر :  1.jpg   46.28kb   33
  #26816 آخرین اخطار به مدیران سایت اخراجی ها

  alimhdvi12 ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۳:۰۳ بعد از ظهر

  منتظر نسخه ی 4 ـم از چند جهت :)  میدونین چی میگم دیگه......  :mocking:
  #15525 دانلود || شمسی/قمری ساز حرفه ای کلوپ برای ورژن 3 Phpfox نسخه

  فرید نجفلو (Farid) ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ۰۶:۲۸ قبل از ظهر

  نام فایل: شمسی/قمری ساز حرفه ای کلوپ برای ورژن 3 Phpfox نسخه

  ارسال کننده: فرید نجفلو (Farid)

  فایل ارسال شده: ۲۶ تیر ۱۳۹۳

  بخش فایل: افزونه های اختصاصی کلوپ

  ورژن مورد نیاز: تمامی نگارش ها
  نیازمندی های سرور: ionCube Loader
  زبان ها: PHP
  برنامه نویس و طراح: فرید نجفلو


  منسوخ شد !!! اطلاعات بیشتر و نسخه جدید

   

  توجه: این ماژول برای ورژن 3 اسکریپت Phpfox میباشد ، برای نسخه 4 این اسکریپت از لینک زیر استفاده نمایید:

   

  شمسی/قمری ساز حرفه ای کلوپ برای ورژن 4 Phpfox

   

  برای مشاهده لیست افزونه های الحاقی شمسی ساز (سایر ماژول ها ) به انتهای مطلب همین صفحه رجوع کنید

   

  برای مطالعه مطلب کامل به بخش آموزش رجوع کنید

   

   

   

  شمسی ساز در حال حاظر فقط برای کاربران ویژه پلاس و مدیران سایت ارائه می شود


  شمسی ساز بر روی اسکریپت های قفل (کد) شده قابل نصب نمی باشد


  شاید شما از کسانی باشید که مدت هاست با phpfox سایت خود را راه اندازی کرد اید ولی با یک مشکل اساسی روبرو شده اید حتی اگر تازه وارد باشید دیر یا زود این مشکل گریبان گیر شما نیز خواهد شد که چیزی نیست جز تاریخ های های سایت شما ، که در یک شبکه اجتماعی جزو اهم موضوعات قرار دارد.
  اگر شما بهترین مدیریت را داشته باشید و بهترین قالب را برای خود تهیه و در سریع ترین سرور قرار داشته باشید اگر فقط یک چیز باشد که نخواهد گذاشت سایت شما در چشم کاربرانتان حرفه ای جلوه دهد تاریخ های آن است!
  کاربر ایرانی که نتواند تاریخ تولد ، رویداد ها ، فعالیت ها و سایر موارد خود و دیگران را به صورت تاریخ رسمی کشور خود ببیند بی شک آزرده خاطر خواهد شد.
  قبلا دیگران این مشکل را دیده و تلاش کردنده اند تا چاره ای برای آن بیندیشند که بهترین راه حل آنها شمسی سازی بود که مشکلات فراوانی با خود به همراه داشت.
  نحوه کار آنها بدین صورت بود که اقدام به ترجمه نام ماه های میلادی یا اضافه نمودن مقادیر جدید از قسمت زبان و ترجمه نموده و بازه زمانی تاریخ های قابل انتخاب را به شمسی تغییر داده اند و در بهترین حالت سعی در استفاده از کلاس ها و توابعی نموده اند
  ولی عینا قابل مشاهده است که این روش ها پاسخگوی این مشکل نیستند و مشکلات زیاد دیگری به همراه دارند برای مثال:
  دیگر سایت قابل تغییر بین تاریخ میلادی و شمسی نخواهد بود.
  در واقع فقط حالت نمایشی تاریخ های تولد به صورت نسبتا صحیح قابل مشاهده بود
  تاریخ های ذخیره شده در دیتابیس نا صحیح و اختلاف فاحشی با مقادیر صحیح داشتند
  سایر بخش ها شمسی نشده بودند که هیچ در تاریخ میلادی آنها نیر مشکلاتی بروز کرده بود زیرا می بایست تاریخ میلادی انتخاب می شد ولی نام ماه ها به فارسی نمایش داده می شد (سعی شده بود با وارد کردن مقادیر جدید و تفکیک آنها این مورد بروز نکند ولی همچنان شمسی نبودن پابرجا بود)
  در جستجوی کاربران و در بخش بازه سنی با سن های بسیار عجیبی روبرو می شدید (700 یا 800 سال !!!)
  سایت به شکل دو رگه بود که بخشی شمسی و بخشی میلادی که هر دو ناقص شده بودند!
  و مشکلات فراوان دیگر

   

  ما ، تیم مدیریت و برنامه نویسی کلوپ نیز این مشکل ها را دیدم و به فکر و چاره اندیشی آن افتادیم و بر آن شدیم که آن را به صورت اصولی حل و از پیش روی شما برداریم
  روز ها و شب ها تلاش کردیم گاه موفق و گاه شکست خوردیم گاه تشویقمان کردند و گاه خواستند مقابل این کار ایستادگی کنند ولی ما امیدوارانه به تلاش خود ادامه دادیم و از تمام تخصص خود بهره گرفتیم و پیش رفتیم

   

  حال با افتخار می توانیم بگوییم :

   

  مشکل حل شد !!!

   

  ما چیزی را بوجود آوردیم که قبلا جزو آرزو ها بود و دست نایافتنی ولی ما و شما به آن دست یافتیم
  هم اکنون شما می توانید با یک افزونه حرفه ای و نصب کننده حرفه ای آن در چند دقیقه سایت خود را حرفه ای و دلچسب برای کاربران خود کنید
  تمام تاریخ های نمایشی ، تاریخ های تولد ، فید ها ، رویداد ها ، تایم لاین ها ، تبلیغات ، ادمین پنل و ... همه به تاریخ زیبای ما یعنی شمسی مزین شدند و همچنین موقع انتخاب زبان عربی، کل تاریخ های سایت به عربی قمری تبدیل خواهند شد.
  البته ما می دانیم که هیچ کاری بی نقص نیست و شمسی ساز ما نیز در نسخه های اولیه خود می باشد ولی به کمک همدیگر اگر نقصی هم وجود داشته باشد از بین خواهیم برد

   

  برای مطالعه مطلب کامل به بخش آموزش رجوع کنید

   

  ________________________لیست افزونه های الحاقی___________________________

   

  افزونه شمسی ساز برای ماژول Contest
  افزونه شمسی ساز برای ماژول Petition
  برای دریافت فایل اینجا را کلیک کنید
  #3052 آموزش آپلود فایل ها در یک سرور دیگر

  amir Bassir ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۳:۱۳ بعد از ظهر

  با سلام!

  با اجرای این آموزش خواهید توانست که وقتی که کاربران شما فایلی رو آپلود می کنند، بجای اینکه در سرور شما که phpfox رو نصب کردین آپلود شوند، به سرور دیگری انتقال و ذخیره شوند.

   

  در این آموزش سروری که phpfox نصب هست، "هاست" گفته خواهد شد و به سرور دیگر که می خواهید فایل ها انتقال پیدا کند، "سرور دانلود" گفته خواهد شد.

   

  وقتی که شما phpfox رو دانلود می کنید، و از حالت زیپ خارج می کنید، 2 تا فولدر رو مشاهده خواهید کرد:

   

  Tools و Upload

   

  که معمولا میگیم که با فولدر Tools کاری نداشته باشید و محتویات Upload رو به هاست، آپلود کرده و نصب کنید، ولی حالا با فولدر Tools کار داریم.

  داخل فولدر Tools فولدر دیگری بنام CDN قرار داره که وقتی اونو باز کنید 2 تا فایل خواهید:

  phpfox-cdn.php
  phpfox-cdn-setting.php.new 

  اول فایل دومی رو تغییر نام دهید و new. رو از آخر این فایل حذف کنید.

   

  به سرور دانلود خود رفته و این 2 فایل رو به روت انتقال دهید. و بعد فولدری با نام file ایجاد کنید و دسترسی های این فولدر رو به 777 تغییر دهید..

   

  دسترسی های فایل phpfox-cdn-setting.php رو به 777 تغییر دهید و اگر فایل رو باز کنید که این کدها را مشاهده خواهید کرد:

  <?php
  
  define('CDN_FOLDER', './file');
  define('CDN_KEY', '');
  
  ?>
  

  این کد:

  define('CDN_KEY', '');
  

  رو تغییر دهید به:

  define('CDN_KEY', 'amir123');
  

  amir123 برای مثال بود و شما می توانید تغییر دهید. بعد از تغییر ذخیره کنید.

   

  به هاست خود برگشته و به آدرس زیر بروید:

  include/setting/cdn.sett.php.new
  

  فایل:

  cdn.sett.php.new
  

  تغییر نام دهید به:

  cdn.sett.php
  

  فایل رو که باز کنید این کدها رو مشاهده خواهید کرد:

  <?php
  /**
   * [PHPFOX_HEADER]
   * 
   * @copyright		[PHPFOX_COPYRIGHT]
   * @author			natio
   * @package 		PhpFox
   * @version 		$Id: cdn.sett.php.new 3956 2012-03-01 12:28:26Z Raymond_Benc $
   */
  
  defined('PHPFOX') or exit('NO DICE!');
  
  $aServers = array();
  
  ?>
  

  و کد زیر رو کلا با محتویات آن عوض کنید:

  <?php
  /**
   * [PHPFOX_HEADER]
   * 
   * @copyright		[PHPFOX_COPYRIGHT]
   * @author			natio
   * @package 		PhpFox
   * @version 		$Id: cdn.sett.php.new 3956 2012-03-01 12:28:26Z Raymond_Benc $
   */
  
  defined('PHPFOX') or exit('NO DICE!');
  
  $aServers = array(
  array(
  'upload' => 'http://www.uploadserver1.com/',
  'file' => 'http://www.uploadserver1.com/file/',
  'key' => 'amir123'
  )
  );
  
  ?>
  

  در نظر داشته باشید که آدرس ها را با سرور دانلود خود عوض کنید و key رو هم که درست کردید تغییر دهید.

   

  در ادمین پنل خود به آدرس زیر بروید:

  Settings >> Manage Settings >> CDN (Content Delivery Network)
  

  و این تنظیمات رو انجام دهید:

  Enable CDN (Beta):	فعال
  CDN Service:		phpfox
  

  ذخیره کنید.

   

  تا اینجا تمامی مراحل درست شده و از این به بعد اگر کاربران شما در هاست شما فایلی ارسال کنند به سرور دانلود شما انتقال خواهد یافت.

   

  حتی شما می توانید فایل های خود را به بیش از یک سرور انتقال دهید، فقط کافیه در فایل cdn.sett.php بجای:

  $aServers = array(
  array(
  'upload' => 'http://www.uploadserver1.com/',
  'file' => 'http://www.uploadserver1.com/file/',
  'key' => 'amir123'
  

  از این کد استفاده کنید:

  $aServers = array(
  array(
  'upload' => 'http://www.uploadserver1.com/',
  'file' => 'http://www.uploadserver1.com/file/',
  'key' => 'amir123'
  ),
  array(
  'upload' => 'http://www.uploadserver2.com/',
  'file' => 'http://www.uploadserver2.com/file/',
  'key' => 'amir1234'
  ),
  array(
  'upload' => 'http://www.uploadserver3.com/',
  'file' => 'http://www.uploadserver3.com/file/',
  'key' => 'amir12345'
  )
  

  در کد بالا فقط لینک سرورها رو عوض کنید و همچنین key هائی رو برای هر یک از سرورها تعریف کنید.

   

  موفق و پیروز باشید.
  #11748 سخنانی با شما عزیزان

  amir Bassir ۰۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۵:۴۶ بعد از ظهر

  آنچه در فکر توست انجام بده.

   

  لحظه ای هراس را بر خود راه نده، آنچه را که در ذهن توست، انجام بده، حتی اگر تجربه ای نداشته باشی، بخاطر داشته باش که ما زندگی را با زندگی کردن می آموزیم، فکر کن، اگر قبل از به دنیا آمدن در مورد مشکلات زندگی به تو می گفتند، آیا باز حاضر بودی بدون هیچ تجربه ای پا به این دنیا بگذاری؟

   

  پس تو این کار بزرگ را انجام دادی، تا به اینجا رسیدی، آیا در مورد انجام کارهای معمولی به خودت شک داری؟

   

  شاید شکست بخوری، شاید مشکلات زیادی در راه باشه، ولی، شکست تجربه ای برای تو میشود که اگر دوباره از نو شروع کنی، با تجربه ای که داری، موفق باشی.

   

  چرا این حرف ها را گفتم؟

   

  خیلی از دوستان در پیغام خصوصی با من درد دل می کنند، که میترسیم، نمی توانیم موفق باشیم و ...

   

  دوستان عزیز، به عظمت و بزرگی سایت های بزرگ توجه نکنید، بخاطر داشته باشید که همه سایت ها با یک کاربر، کار خود را شروع می کنند، و آن کاربر هم خودشان هستند. ولی تلاش کردند تا به اینجا رسیدند.

   

  هر اسکریپت که می خواهی نصب کن، با یک هاست ارزان شروع کن، آنلاین های سایت که به 10 یا 15 تا رسید، هاست رو عوض کن، وقتی به 50 تا رسید سرور بگیر، قرار نیست از اول با سرور شروع کنی.

   

  همه (چه دوست و چه غریبه) به من می گویند خیلی اعتماد به نفس داری (البته با حالت تمسخر)... بله، من اعتماد به نفسم خیلی زیاد هست، چرا؟

   

  چون کاری رو که فکر کنم، انجام میدهم، و تلاش می کنم و موفق هم میشوم. چرا شما اینکار را انجام ندهید...

   

  همیشه بگو من می توانم، اگر لحظه ای بر خود شک داشته باشی، بدان همان لحظه شکست خورده ای.

   

  موفق و پیروز باشید.

   

  دوست و برادر شما:  امیر کرایست
  تغییر Layout ایندکس انجمن
  انتخاب فونت دلخواه
  انتخاب رنگ عناصر
  123456789101112131415
  انتخاب عکس به عنوان پس زمینه
  انتخاب پترن به عنوان پس زمینه
  انتخاب رنگ پس زمینه ایندکس
  انتخاب رنگ منو ها
  Click To Disable Effects