کاربر گرامی، برای استفاده کامل از امکانات سایت نیاز است شما، عضو سایت شوید !

  amir Bassir

  • : فرو ۱۴ ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ قبل از ظهر
  • : خرد ۰۶ ۱۳۹۴ ۰۴:۲۶ بعد از ظهر
  • : 762.58kb
  • : 4721
  • : 61
  • ورژن مورد نیاز: 3.7+
  • نیازمندی های سرور: ionCube Loader
  • زبان ها: PHP, SQL, JavaScript, HTML, CSS
  • دموی آنلاین: http://generator.onedesigner.ir
  • برنامه نویس و طراح: امیر کرایست
  • امتیاز فایل: * * * * * 21

  • ۱۷ ارد ۱۳۹۴ افزونه طراحی صفحه ثبت نام کلوپ در Phpfox 1.4.0
  • ۱۵ ارد ۱۳۹۴ افزونه طراحی صفحه ثبت نام کلوپ در Phpfox 1.3.1
  • ۰۷ ارد ۱۳۹۴ افزونه طراحی صفحه ثبت نام کلوپ در Phpfox 1.3.0
  • ۳۱ فرو ۱۳۹۴ افزونه طراحی صفحه ثبت نام کلوپ در Phpfox 1.2.0
  • ۲۴ فرو ۱۳۹۴ افزونه طراحی صفحه ثبت نام کلوپ در Phpfox 1.1.0
  • ۲۲ فرو ۱۳۹۴ افزونه طراحی صفحه ثبت نام کلوپ در Phpfox 1.0.5
  • ۱۵ فرو ۱۳۹۴ افزونه طراحی صفحه ثبت نام کلوپ در Phpfox 1.0.0

  افزونه طراحی صفحه ثبت نام کلوپ در Phpfox 1.5.0


  طراحی صفحه ثبت نام صفحه ثبت نام ثبت نام block generator generator register register page welcome page designing welcome page Phpfox

  با سلام!
  همانگونه که مطلع هستید یکی از معظلاتی که برای Phpfox وجود دارد، قالب صفحه ثبت نام هست که یکنواخت شده و حتی در بعضی سایت ها که من مراجعه کردم آنقدر به هم ریخته بود که اصلا کسی حال ثبت نام در این سایت ها را نداشت و همچنین کسانی که برای اولین بار به سایتی مراجعه می کنند، ظاهر سایت در جذب کاربر بیشتر بکار میاید تا امکانات سایت.

   

  و اینکه در این یکماه خیلی از کاربران از من خواستند که قالبی برای صفحه ثبت نام طراحی کنم که زیاد حوصله طراحی نداشتم ولی وقتی دیدم که تقاضا زیاد هست خواستم که قالب زیبائی طراحی کنم که شما عزیزان بتوانید استفاده کنید.

   

  ولی وقتی که خواستم شروع کنم، با خودم فکر کردم که چرا افزونه ای طراحی نکنم که برای همیشه این مشکل رو حل کنم که تصمیم به طراحی افزونه "ایجاد بلوک در صفحه ثبت نام" و یا Block Generator گرفتم:

   

  آموزش های نصب و راه اندازی و استفاده: http://phpfoxclub.ir...بت-نام-pfcbloc/

   

  آموزش برای طراحان عزیز: http://phpfoxclub.ir...ه-ثبت-نام-مخصو/

   

  اطلاعات بیشتر: http://phpfoxclub.ir...-ایجاد-بلوک-در/

   

  دمو: http://generator.onedesigner.ir/

   

   

   

   

   

  توسط افزونه تولید بلوک شما اصلا نیازی به دستکاری کدهای قالب و یا جابجائی آنها ندارید، یعنی در واقع دیگر کاری با کدهای قالب نخواهیم داشت که به نظرم تغییرات در قالب کمی سخت بود.

   

  توسط امکاناتی که این ماژول در اختیار شما قرار میدهد، فقط کافیست که کدهای خود را داخل ادیتور این افزونه قرار دهید و بعد ذخیره کنید تا یک بلوک با طراحی زیبا، و شیک به صفحه ثبت نام اضافه شود.

   

  ساده هست نه؟

   

  شما به هر تعداد که می خواهید بلوک ایجاد کنید و نگران به هم ریختگی سایت خود نباشید، چون این بلوک ها با نظم خاصی در سایت شما قرار خواهند گرفت.

   

  البته فقط ایجاد بلوک نیست، برای مثال میخواهید رنگ پشت زمینه، رنگ بلوک ها، رنگ دگمه ها، رنگ کلیه قسمت های قالب، و یا سایه دادن و همه و همه، باز از این افزونه قابل انجام هست، و شما دیگر نیازی به انجام تغییرات از طریق دستکاری کدهای قالب نخواهید داشت و فقط کافیست رنگ مورد علاقه خود را از این پنل انتخاب کنید.

   

  ما در این افزونه، دو نوع بلوک که به اسم های کوچک و بزرگ شناخته میشوند خواهیم داشت، که برای بلوک های بزرگ می توانید فرم های دلخواه خود، از قبیل فرم ثبت نام، فرم ورود به سایت و یا تصاویر دلخواه و یا نقشه گوگل و به طور کلی از این نوع بلوک ها ایجاد کنید.
  بلوک های کوچک برای افزودن بخش هائی از سایت هست، برای مثال کاربران برتر، صفحات، گروه ها، آخرین خبرها، آخرین کامنت ها، تصاویر کاربران تبلیغات و ... از این قبیل بلوک ها هستند که فکر کنم خیلی از شما عزیزان دنبال چنین امکاناتی بودید.

   

  نگران نباشید، همه کدهای مورد نیاز شما طی آموزش مفصل هم در سایت کلوپ، و هم در خود ماژول (بخش ادمین پنل) داده خواهد شد، و حتی کدهای لازم در پنل ادمین در دسترس شما قرار خواهد گرفت که در هر زمان می توانید از کدها استفاده کنید.

   

  نکته جالب این هست که شما می توانید به تعداد زیاد از طریق بخش رنگ ها که دیدید، استایل های زیادی را تعریف کنید، و در هر ساعت فقط یکی از استایل ها را فعال کنید که به نظرم برای همه جالب خواهد بود.

   

  خیلی از دوستان از من می خواستند که قالب ساده باشد، و باز این امکان در افزونه قرار داده شده است، که می توانید بلوک ها را غیر فعال کنید و یا با مراجعه به تنظیمات در بخش Setting بلوک ها را غیر فعال کنید و یا جابجا کنید.

   

  در حالت پیشفرض بلوک های بزرگ، بالاتر از بلوک های کوچک قرار دارند که شما تنها با یک کلیک از تنظیمات، بدون دستکاری در کدها، می توانید نحوه قرار گیری بلوک ها را تغییر دهید، و یا هر روز از یک نوع مدل استفاده کنید.

   

  بخش خبرهای مهم سایت نیز داخل افزونه وجود دارد که براحتی می توانید از طریق پنل ادمین آخرین اخبار سایت خود را بنویسید و این خبرها بصورت زیبائی در بالای سایت شما در حال حرکت خواهند بود.

   

  توسط این افزونه شما قالب هر سایتی را که بخواهید می توانید در عرض 5 دقیقه طراحی کنید، بدون اینکه به برنامه نویسی و یا طراحی آشنائی داشته باشید. تنها باید رنگ ها را انتخاب کنید و بس... همچنین شما می توانید برای بکگراند از تصویر نیز استفاده کنید. باز هم نیازی به تغییر کدها ندارید، کاری که باید انجام دهید این است که یک تصویر به دلخواه آپلود نمائید.

   

  در این افزونه صفحات ورود به سایت و ثبت نام نیز تغییر داده شده، و به حالت زیبائی مثل سایت های بزرگی چون توئیتر، فیسبوک، لینکیداین، و ... طراحی شده است که باز تنها با یک کلیک می توانید غیر فعال کرده و از حالت پیشفرض اسکریپت استفاده کنید.

   

  در تنظیمات جدید افزونه، 8 نوع فونت ایرانی پر طرفدار و کاربردی قرار داده شد که شما براحتی باز بدون تغییر در کدها می توانید از این فونت ها به دلخواه استفاده کنید، فقط کافیست نام فونت را از طریق تنظیمات پنل ادمین وارد کنید و باز کاری به دستکاری کدها نخواهید داشت. همچنین اگر شما فونت خاصی مد نظر دارید و این فونت داخل افزونه قرار ندارد، کافیست لینک فونت را داخل افزونه قرار دهید و نام فونت را از طریق تنظیمات ماژول اضافه کنید.
  ورژن 1.5.0: همانطور که در جریان هستید ما از ورژن 1.4.0 طبق قولی که به شما داده بودیم تا طراحی قالب داخلی سایت را نیز توسط افزونه طراحی قالب انجام دهیم را شروع کردیم، و با همه سختی هائی که داشت توانستیم مرحله به مرحله جلو برویم تا کاری مافوق آنچه که در ذهن همگان بود را برای اولین بار انجام دهیم.

   

  ما برای این کار نیازمند چیزی بودیم که بتواند بصورت اتوماتیک تمامی هماهنگی های لازم و برخی تنظیمات را بدون دخالت انسان انجام دهد، و همانطور که گفتیم، ما افزونه ای نوشتیم که نیاز به تغییر در کدها نیست و همین رویه را ادامه خواهیم داد تا فقط طرح خود را با توجه به نیاز خود پیاده کنید.

   

  ما برای اینکار نصب کننده ای فوق حرفه ای نوشتیم که می تواند تمامی کارها را بصورت اتوماتیک انجام دهد. این نصب کننده می تواند با توجه به شرایط سایت شما، مراحل را بدون وقفه و نسبت به تنظیمات شما انجام دهد و شما تنها کاری که انجام میدهید این است که روی دگمه نصب کلیک کنید.

   

  ما برای تست این نصب کننده، روی کاور پیشفرض پروفایل تستی انجام دادیم و علاوه بر اینکه یک امکان جدید اضافه کردیم، بلکه تستی هم روی نصب کننده انجام دادیم:

   

   

  ورژن 1.4.0: در این ورژن آیکن های زیبای شبکه های اجتماعی با حالتی زیبا به همه صفحات (چه صفحه ثبت نام و چه داخل سایت) اضافه شده اند که تنظیمات ساده ای برای کار با این آیکن ها اضافه شده است که کاربران می توانند گزینه ها را پر کرده و اگر شبکه ای را نمی خواهند فقط جای آنرا خالی نگه دارند تا بصورت اتوماتیک از لیست شبکه ها حذف شود.
  همچنین در این ورژن چنانچه قول داده بودیم کار بر روی داخل سایت نیز آغاز شده است که آپدیت هائی انجام خواهد شد که شما عزیزان بتوانید قالب داخل سایت را نیز به دلخواه و به سلیقه خود تغییر دهید:

   

  آموزش های مربوط به آیکن های شبکه اجتماعی:

  آموزش تکمیلی و تصویری افزونه طراحی صفحه ثبت نام Pfcblockgenerator - آموزش های افزونه ها و قالب های اختصاصی کلوپ - آموزش های اختصاصی کلوپ -

   

   

   

   

  ورژن 1.3.1: اضافه شدن صفحه زیر به افزونه:

   

   

   

  ورژن 1.3.0:
  با افتخار در ورژن 1.3.0 سرعت لود افزونه فوق العاده افزایش پیدا کرده است.
  همچنین در ورژن 1.2.0 که بخش ایجاد منو اضافه شده بود، که ما فقط یک تنظیم برای باز شدن منوها در صفحه جدید و یا همان صفحه قرار داده بودیم، که اگر فعال میکردید برای همه منوها یکسان عمل میکرد، ولی در ورژن 1.3.0 ما در دیتابیس ستون دیگری برای اینکار ایجاد کردیم و برای هر منو بصورت مجزا یک تنظیم ایجاد کردیم که خودتان موقع ایجاد منو تشخیص خواهید داد که این منو در صفحه جدید باز شود یا نه، و بعدها هم بصورت کاملا Ajax می توانید این تنظیم را عوض کنید و نیازی به ویرایش منو نخواهید داشت.
  همچنین فرمت های تاریخ برای کپی رایت قرار داده شد که می توانید از آن فرمت ها استفاده کنید و هر ساله نیازی به تغییر تاریخ کپی رایت نخواهید داشت و بصورت اتوماتیک عوض خواهد شد.

   

  ورژن 1.1.0:
  در ورژن 1.1.0 علاوه بر اینکه شما نظرات و پیشنهادات خود را به ما گفتید و ما در این ورژن انجام دادیم، منوی زیبائی با قابلیت های فراوان اضافه شد که شما براحتی از طریق پنل حرفه ای افزونه می توانید منوهای زیبائی را تعریف کنید و مدیریت کنید. همچنین با یک کلیک می توانید این منو را غیر فعال کنید و یا تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید.

   

  بخاطر اینکه این افزونه خیلی حساس هست، و شاید مدیران دیگر نیز به پنل ادمین دسترسی داشته باشند، تنظیمات گروه های کاربری نیز قرار داده شد که می توانید تعیین کنید که چه گروه های کاربری می توانند تغییراتی در این افزونه ایجاد کنند.


  1.5.0 ()

  • - با افتخار طراحی نصب کننده فوق حرفه ای داخلی کلوپ بر روی افزونه
  • - ادامه طراحی قالب داخلی سایت بدون نیاز به دستکاری در کدها
  • - بررسی امنیت اسکریپت توسط "نصب کننده حرفه ای کلوپ"
  • - بررسی دقیق کارکرد اسکریپت
  • - افزودن کاور پروفایل پیشفرض در پروفایل کاربران
  • - قابلیت حذف تمام تنظیمات و عملیات انجام شده که توسط نصب کننده کلوپ نصب شده بودند (توسط نصب کننده هوشمند کلوپ)
  • - قابلیت بررسی اعمالی که توسط نصب کننده کلوپ انجام شده، و جلوگیری از تکرار این اعمال، اگر توسط شما به دفعات تکرار شود.
  • - جلوگیری از ذخیره اطلاعات متوالی، اگر شما به دفعات مایل به تکرار باشید.
  • - و ...


  سایر تصاویر


  Google (1), Bing (1)

  تغییر Layout ایندکس انجمن
  انتخاب فونت دلخواه
  انتخاب رنگ عناصر
  123456789101112131415
  انتخاب عکس به عنوان پس زمینه
  انتخاب پترن به عنوان پس زمینه
  انتخاب رنگ پس زمینه ایندکس
  انتخاب رنگ منو ها
  Click To Disable Effects