پرش به

  • ورود
  • عضویت
  • Log In with Google
  کاربر گرامی، برای استفاده کامل از امکانات سایت نیاز است شما، عضو سایت شوید !

  محصولات


  ارتقاء 1 ماهه حساب کاربری


  با خرید این بسته شما بمدت 1 ماه خواهید توانست بصورت خصوصی پشتیبانی شوید و همچنین از تخفیفات و یا دانلود رایگان افزونه های اختصاصی کلوپ بهره مند شوید و همچنین امتیازات دانلود برای شما داده خواهد شد که توسط این امتیازات خواهید توانست بدون وجود محدودیتی، دانلود کنید.  خرید آخرین ورژن اسکریپت Phpfox


  با سلام!
  این بسته مخصوص کاربرانی است که میخواهند از اسکریپت، و آموزش های اختصاصی، و ماژول های مخصوص ورژن 3 اسکریپت Phpfox استفاده کنند.
  در کنار کلوپ همیشه بروز باشید.
  در حالی که دیگر سایت ها هنوز ورژن 3.7.7 را منتشر نکرده اند، ما باز اولین سایتی هستیم که ورژن 3.8.0 شمسی/قمری Phpfox را منتشر کردیم.

  اسکریپت کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس، پر فروشترین اسکریپت در ایران شناخته شده است، برای اینکه همزمان با سایت مرجع، ورژن خود را منتشر می کند و از همه مهمتر، قفلی در داخل اسکریپت کار نمی گذارد و از همه مهم تر بخاطر اینکه، از قفل استفاده نمی کند، از کدهای خطرناک استفاده نکرده است.

  شما بعد از خرید اسکریپت، بصورت اتوماتیک به کاربر ویژه پلاس ارتقا پیدا خواهید کرد که می توانید از همه امکانات سایت استفاده کنید.
  در حال حاضر، کلوپ اولین سایتی است که بصورت حرفه ای، ماژول های کاربردی را برای اسکریپت، توسط برنامه نویسان حرفه ای و همچنین طراحان آماده و در اختیار شما قرار میدهد که با ارتقا اتوماتیک به کاربر ویژه پلاس، با تخفیف و یا در بعضی از افزونه ها بصورت رایگان می توانید دانلود کنید.

  ماژول شمسی/قمری ساز کلوپ:
  با افتخار باز اولین سایتی هستیم که برای شمسی سازی اسکریپت، ماژول نوشتیم و مثل دیگر سایت ها که کدهای اصلی اسکریپت را تغییر میدهند تا اسکریپت شمسی شود و بعدها برای سایت ها مشکل ساز میشود، حالا شما با استفاده از ماژول ما تنها با استفاده از چند کلیک ساده، کل اسکریپت را خودتان شمسی می کنید.

  توجه:
  بعد از نصب، به آدرس:

  AdminCp -> Extensions -> Import Language Pack
  رفته و بسته زبان فارسی را نصب کنید و در حالت Default قرار دهید تا کل سایت فارسی شود.


  آموزش نصب: نصب اسکریپت بصورت تصویری

  آموزش آپدیت: آموزش آپدیت به ورژن جدید  بسته کاربرطلائی برای ورژن 4


  با سلام!
  این بسته مخصوص کاربرانی است که میخواهند از اسکریپت، و آموزش های اختصاصی، و ماژول های مخصوص ورژن 4 اسکریپت Phpfox استفاده کنند.

  توجه: ماژول شمسی/قمری ساز کلوپ، همراه با خرید این بسته داده نخواهد شد، و فقط با خرید این بسته، اجازه خرید این ماژول ارزشمند را خواهید داشت.

  حتما در جریان هستید که دیگر سایت ها اسکریپت های کد شده تحویل کاربران میدهند، و کاربران دسترسی به کدهای هسته که مهمترین بخش هر اسکریپت هست را ندارند، و همچنین برای شمسی سازی، کل کدهای اسکریپت را دستکاری می کنند، که بعدها کاربران با مشکل جدی روبرو میشوند، و همین سایت ها نمی توانند پاسخگوی مشکلات کاربران خود باشند.

  ولی شما با خرید این بسته، اسکریپتی را تحویل میگیرید که هیچ یک از فایل های آن کد نشده، وبراحتی می توانید استفاده کنید.

  ما خیلی خوشحال هستیم که حتی کاربرانی که با دلار از خود سایت Phpfox اسکریپت لایسنس دار خرید می کنند، برای دریافت ماژول های کلوپ و شمسی کردن اسکریپت به ما مراجعه می کنند، که جای بسی خوشحالی هست و ما افتخار می کنیم.

  با خرید این بسته خواهید توانست به رایگان اسکریپت راست چین، و فارسی ورژن 4 کلوپ را دانلود کرده، و در طول سه ماه، از تمامی آپدیت ها، به رایگان استفاده کنید، و همچنین دسترسی به کل سایت خواهید داشت و خواهید توانست، از بعضی ماژول هائی که برای کاربران ویژه به رایگان قرار میدهیم استفاده کنید، حتی خواهید توانست بعضی از ماژول های کلوپ را نیز به رایگان و یا با تخفیف دریافت کنید.

  با خرید این بسته، در همان لحظه گروه کاربری شما نیز تغییر کرده، و در طول سه ماه می توانید بصورت کاربر ویژه در سایت فعالیت کنید. البته توجه داشته باشید، که گروه کاربری ویژه کلوپ، 40 هزار تومان است، ولی با خرید این بسته به شما رایگان تعلق خواهد گرفت.

  با خرید این بسته خواهید توانست در طول سه ماه از پشتیبانی حرفه ای ما استفاده کرده، و همچنین از آموزش هائی که بصورت اختصاصی برای کاربران ویژه قرار میدهیم نیز استفاده کنید.

  همچنین کسانی که مایل هستند ماژول شمسی/قمری ساز کلوپ را خرید کنند، با خرید این بسته مجاز خواهند بود تا ماژول را خرید کنند.

  لطفا قوانین استفاده از این سرویس را مطالعه نمائید:

  قوانین فروشگاه کلوپ  اسکریپت ورژن 4.5.3 Phpfox


  با سلام!

  توجه: لطفا در ابتدا به نکات مهم زیر توجه فرمایید:

  1- (خیلی مهم) اگر قصد آپدیت کردن اسکریپت خود را دارید، حتما و حتما بک آپ از فایل های سرور و دیتابیس خود بطور جداگانه تهیه کنید.

  2- اگر برای اولین بار هست که ورژن 4 را میخواهید نصب و یا آپدیت نمائید، لطفا به این بخش توجه فرمائید:

  نیازمندی های سرور برای نصب و استفاده از ورژن 4 Phpfox


  و طبق فایل زیر می توانید از پشتیبانی سرور خود از ورژن 4 مطمئن شوید:

  بررسی نیازمندی های اسکریپت Phpfox ورژن 4


  3- توجه فرمائید که ماژول اختصاصی "شمسی/قمری ساز کلوپ" بر روی اسکریپت وجود ندارد، و می توانید از آدرس زیر خرید کنید:

  ماژول شمسی/قمری ساز حرفه ای کلوپ برای ورژن 4 Phpfox


  اطلاعات بیشتر در مورد ماژول اختصاصی "شمسی/قمری ساز کلوپ":

  آموزش تکمیلی نصب و استفاده از شمسی ساز کلوپ


  4- آموزش تصویری نصب اسکریپت:

  آموزش تصویری نصب اسکریپت Phpfox ورژن 4.5.3


  5- آموزش تصویری بروز رسانی اسکریپت:

  آموزش تصویری بروز رسانی اسکریپت Phpfox ورژن 4.5.3


  6- آموزش بروز رسانی از ورژن 3 به 4:

  آموزش تصویری بروز رسانی اسکریپت Phpfox از ورژن 3 به 4


  7- برای تهیه ماژول هایی که تیم برنامه نویسی کلوپ برای اسکریپت Phpfox نوشته، به آدرس زیر مراجعه کنید:

  افزونه های ورژن 4 / برنامه نویس: تیم برنامه نویسی کلوپ  توضیحات در مورد اسکریپت Phpfox ورژن 4.5.3
  ==============================
  باز هم با افتخار برای اولین بار در ایران، در سایت اولین ها توانستیم جدیدترین ورژن اسکریپت Phpfox را منتشر کنیم. این در حالیست که دیگر سایت های پشتیبانی هنوز نتوانسته اند ابتدایی ترین ورژن را هم منتشر کنند. چون از ارائه اسکریپت Phpfox ورژن 4 عاجز هستند و سایت کلوپ اولین سایتی در ایران هست که از ورژن 4 پشتیبانی کرده و برنامه نویسی ماژول های مختلف را نیز بر عهده دارد.

  اطلاعات بیشتر


  ما با افتخار توانستیم علاوه بر انتشار آخرین ورژن Phpfox، که هسته آن به کلی تغییر کرده، و اکثر ماژول هایی که با هسته اسکریپت کار می کردند و در ورژن 4.5.3 سازگار نیستند، ماژول شمسی/قمری ساز کلوپ را با جدیدترین ورژن Phpfox سازگار کنیم و نوع برنامه نویسی ماژول شمسی/قمری ساز را هم تغییر دادیم که کلا هسته این ماژول که اولینی در جهان محسوب میشود را نیز تغییر دهیم.

  آماده سازی ماژول شمسی/قمری ساز کلوپ


  به جرات می توانم بگویم که ورژن 4.5.3 یکی از پایدارترین و قدرتمندترین اسکریپت هایی هست که شرکت Phpfox ارائه کرده است. هسته اسکریپت بطور قابل توجهی تغییر کرده است. از نظر ظاهر بخش کاربری نیز تغییر کرده و استفاده کاربران از اسکریپت خیلی ساده شده و لذت استفاده از این اسکریپت جامعه مجازی را بالا برده است.


  تصویر


  از نظر ظاهر در بخش ادمین تغییرات زیادی را شاهد خواهیم بود. خیلی زیبا شده است. استفاده از بخش ادمین خیلی ساده و راحت شده است:

  تصویر


  این اسکریپت بصورت کامل و اصولی راست چین شده است و با تمامی دستگاه ها سازگار هست و شما نیازی به نرم افزار موبایل ندارید، چون ورژن 4.5.3 آنقدر سبک شده است که براحتی با انواع موبایل ها مثل یک نرم افزار کار خواهد کرد:

  تصویر


  لازم به ذکر است که باز هم اولین سایتی در ایران هستیم که اسکریپت Phpfox را نه کد می کنیم و نه قفل دامنه روی آن قرار میدهیم، چون بر این باور هستیم که اینکار از نظر شرعی غیرقانونی بوده و نباید اصلا روی اسکریپت Phpfox قفلی قرار داده شود. ولی متاسفانه همه سایت های پشتیبانی در ورژن 3 فایل های هسته را کد کرده و قفل دامنه روی اسکریپت قرار میدادند. (خدا رو شکر سایت های دیگر ورژن 4 را قفل نکرده اند، چونکه از ورژن 4 سر در نمیاورند که آن را هم کد کنند.)

  ما آمادگی نصب قالب های حرفه ای، ماژول های حرفه ای Phpfox را برای ورژن 4.5.3 به بالا هستیم که می توانید از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید:

  تماس با ما


  نمونه ای از کارهای ما برای ورژن 4.5.3:

  سایت جوانان ایرانی:


  تصویر


  تصویر


  تصویر  بخش چت سایت مثل برنامه تلگرام با قابلیت ارسال شکلک و استیکر


  تصویر


  تصویر  تصویر


  تصویر


  سایت بین المللی ورزش های رزمی (مقر: تایلند)


  تصویر


  تصویر


  تصویر


  تصویر  با تشکر از همه دوستان، برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما از طریق لینک زیر در تماس باشید: تماس با ما  بسته تخفیفی شماره A-4


  با سلام!
  توجه: این بسته مخصوص ورژن 4 اسکریپت Phpfox میباشد.
  قیمت بسته تخفیفی 125 هزار تومان است که قیمت اصلی محصولات 250 هزار تومان میباشد که شامل محصولات زیر میباشد (50 درصد تخفیف لحاظ شده است):

  1- آخرین ورژن اسکریپت Phpfox (قیمت اصلی 50 هزار تومان)
  2- اکانت ویژه طلائی، برای استفاده از کلیه امکانات سایت، دانلود محصولات، استفاده از آموزش های حرفه ای سایت و ... (قیمت اصلی 50 هزار تومان)
  3- افزونه اینستاگرام کلوپ (قیمت اصلی 50 هزار تومان)
  4- شکلک ها و ادیتور پیشرفته کلوپ (قیمت اصلی 50 هزار تومان)
  5- لایک تصادفی تصاویر (قیمت اصلی 50 هزار تومان)

  لطفا توجه داشته باشید که محصولاتی که دارای لایسنس میباشند، همچنان مادام العمر بوده و همه آپدیت ها بصورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.  افزونه طراحی صفحه ثبت


  با سلام!
  همانگونه که مطلع هستید یکی از معظلاتی که برای Phpfox وجود دارد، قالب صفحه ثبت نام هست که یکنواخت شده و حتی در بعضی سایت ها که من مراجعه کردم آنقدر به هم ریخته بود که اصلا کسی حال ثبت نام در این سایت ها را نداشت و همچنین کسانی که برای اولین بار به سایتی مراجعه می کنند، ظاهر سایت در جذب کاربر بیشتر بکار میاید تا امکانات سایت.

  و اینکه در این یکماه خیلی از کاربران از من خواستند که قالبی برای صفحه ثبت نام طراحی کنم که زیاد حوصله طراحی نداشتم ولی وقتی دیدم که تقاضا زیاد هست خواستم که قالب زیبائی طراحی کنم که شما عزیزان بتوانید استفاده کنید.

  ولی وقتی که خواستم شروع کنم، با خودم فکر کردم که چرا افزونه ای طراحی نکنم که برای همیشه این مشکل رو حل کنم که تصمیم به طراحی افزونه "ایجاد بلوک در صفحه ثبت نام" و یا Block Generator گرفتم:

  آموزش های نصب و راه اندازی و استفاده: http://phpfoxclub.ir/tutorials/article/299-

  آموزش برای طراحان عزیز: http://phpfoxclub.ir/tutorials/article/300-

  اطلاعات بیشتر: http://phpfoxclub.ir/topic/5110-

  دمو: http://generator.onedesigner.ir/

  تصویر


  توسط افزونه تولید بلوک شما اصلا نیازی به دستکاری کدهای قالب و یا جابجائی آنها ندارید، یعنی در واقع دیگر کاری با کدهای قالب نخواهیم داشت که به نظرم تغییرات در قالب کمی سخت بود.

  توسط امکاناتی که این ماژول در اختیار شما قرار میدهد، فقط کافیست که کدهای خود را داخل ادیتور این افزونه قرار دهید و بعد ذخیره کنید تا یک بلوک با طراحی زیبا، و شیک به صفحه ثبت نام اضافه شود.
  ساده هست نه؟

  شما به هر تعداد که می خواهید بلوک ایجاد کنید و نگران به هم ریختگی سایت خود نباشید، چون این بلوک ها با نظم خاصی در سایت شما قرار خواهند گرفت.

  البته فقط ایجاد بلوک نیست، برای مثال میخواهید رنگ پشت زمینه، رنگ بلوک ها، رنگ دگمه ها، رنگ کلیه قسمت های قالب، و یا سایه دادن و همه و همه، باز از این افزونه قابل انجام هست، و شما دیگر نیازی به انجام تغییرات از طریق دستکاری کدهای قالب نخواهید داشت و فقط کافیست رنگ مورد علاقه خود را از این پنل انتخاب کنید.

  ما در این افزونه، دو نوع بلوک که به اسم های کوچک و بزرگ شناخته میشوند خواهیم داشت، که برای بلوک های بزرگ می توانید فرم های دلخواه خود، از قبیل فرم ثبت نام، فرم ورود به سایت و یا تصاویر دلخواه و یا نقشه گوگل و به طور کلی از این نوع بلوک ها ایجاد کنید.
  بلوک های کوچک برای افزودن بخش هائی از سایت هست، برای مثال کاربران برتر، صفحات، گروه ها، آخرین خبرها، آخرین کامنت ها، تصاویر کاربران تبلیغات و ... از این قبیل بلوک ها هستند که فکر کنم خیلی از شما عزیزان دنبال چنین امکاناتی بودید.

  نگران نباشید، همه کدهای مورد نیاز شما طی آموزش مفصل هم در سایت کلوپ، و هم در خود ماژول (بخش ادمین پنل) داده خواهد شد، و حتی کدهای لازم در پنل ادمین در دسترس شما قرار خواهد گرفت که در هر زمان می توانید از کدها استفاده کنید.

  نکته جالب این هست که شما می توانید به تعداد زیاد از طریق بخش رنگ ها که دیدید، استایل های زیادی را تعریف کنید، و در هر ساعت فقط یکی از استایل ها را فعال کنید که به نظرم برای همه جالب خواهد بود.

  خیلی از دوستان از من می خواستند که قالب ساده باشد، و باز این امکان در افزونه قرار داده شده است، که می توانید بلوک ها را غیر فعال کنید و یا با مراجعه به تنظیمات در بخش Setting بلوک ها را غیر فعال کنید و یا جابجا کنید.

  در حالت پیشفرض بلوک های بزرگ، بالاتر از بلوک های کوچک قرار دارند که شما تنها با یک کلیک از تنظیمات، بدون دستکاری در کدها، می توانید نحوه قرار گیری بلوک ها را تغییر دهید، و یا هر روز از یک نوع مدل استفاده کنید.

  بخش خبرهای مهم سایت نیز داخل افزونه وجود دارد که براحتی می توانید از طریق پنل ادمین آخرین اخبار سایت خود را بنویسید و این خبرها بصورت زیبائی در بالای سایت شما در حال حرکت خواهند بود.

  توسط این افزونه شما قالب هر سایتی را که بخواهید می توانید در عرض 5 دقیقه طراحی کنید، بدون اینکه به برنامه نویسی و یا طراحی آشنائی داشته باشید. تنها باید رنگ ها را انتخاب کنید و بس... همچنین شما می توانید برای بکگراند از تصویر نیز استفاده کنید. باز هم نیازی به تغییر کدها ندارید، کاری که باید انجام دهید این است که یک تصویر به دلخواه آپلود نمائید.

  در این افزونه صفحات ورود به سایت و ثبت نام نیز تغییر داده شده، و به حالت زیبائی مثل سایت های بزرگی چون توئیتر، فیسبوک، لینکیداین، و ... طراحی شده است که باز تنها با یک کلیک می توانید غیر فعال کرده و از حالت پیشفرض اسکریپت استفاده کنید.

  در تنظیمات جدید افزونه، 8 نوع فونت ایرانی پر طرفدار و کاربردی قرار داده شد که شما براحتی باز بدون تغییر در کدها می توانید از این فونت ها به دلخواه استفاده کنید، فقط کافیست نام فونت را از طریق تنظیمات پنل ادمین وارد کنید و باز کاری به دستکاری کدها نخواهید داشت. همچنین اگر شما فونت خاصی مد نظر دارید و این فونت داخل افزونه قرار ندارد، کافیست لینک فونت را داخل افزونه قرار دهید و نام فونت را از طریق تنظیمات ماژول اضافه کنید.

  بخاطر اینکه این افزونه خیلی حساس هست، و شاید مدیران دیگر نیز به پنل ادمین دسترسی داشته باشند، تنظیمات گروه های کاربری نیز قرار داده شد که می توانید تعیین کنید که چه گروه های کاربری می توانند تغییراتی در این افزونه ایجاد کنند.  افزونه اینستاگرام کلوپ 3


  با سلام!

  این افزونه برای ورژن 3 Phpfox میباشد.
  افزونه اینستاگرام کلوپ یکی از افزونه های فوق حرفه ای است که تابحال برای Phpfox نوشته شده است.
  توسط این افزونه زیبا و کاربردی کاربران شما قادر خواهند بود که صفحه ای بنام اینستاگرام در سایت شما داشته باشند، و تا تصاویری که در اینستاگرام ارسال می کنند، در سایت شما نمایش داده شوند.


  تصویر


  همچنین کاربران شما خواهند توانست، بجای صفحه اینستاگرام خود، آدرس سایت شما را به دوستان خود معرفی کنند، و اینکار باعث رونق سایت شما خواهد شد.

  اطلاعات بیشتر: رونمائی از افزونه اینستاگرام کلوپ

  دمو: دموی آنلاین سامانه تست کلوپ

  آموزش تصویری: آموزش تصویری افزونه اینستاگرام کلوپ

  این افزونه زیبا قادر خواهد بود تمامی تصاویر کاربران که تعداد این تصاویر را شما از پنل ادمین مشخص خواهید کرد را همراه با تعداد پسندها، و تعداد کامنتها و تعداد دنبال کنندگان و تعداد دنبال شوندگان و ... را نمایش دهد.

  همچنین این افزونه دارای سئو فوق العاده قوی میباشد، که می تواند برای بالا بردن سئو سایت شما موثر باشد.

  همچنین با پنل مدیریتی قوی که این افزونه دارد، براحتی خواهید توانست که کاربران خود را مدیریت کنید.

  با تشکر: امیر بصیر  افزونه اینستاگرام کلوپ 4


  با سلام!

  این افزونه برای ورژن 4 Phpfox میباشد.

  افزونه اینستاگرام کلوپ یکی از افزونه های فوق حرفه ای است که تابحال برای Phpfox نوشته شده است.
  توسط این افزونه زیبا و کاربردی کاربران شما قادر خواهند بود که صفحه ای بنام اینستاگرام در سایت شما داشته باشند، و تا تصاویری که در اینستاگرام ارسال می کنند، در سایت شما نمایش داده شوند.

  تصویر  تصویر


  همچنین کاربران شما خواهند توانست، بجای صفحه اینستاگرام خود، آدرس سایت شما را به دوستان خود معرفی کنند، و اینکار باعث رونق سایت شما خواهد شد.

  اطلاعات بیشتر: رونمائی از افزونه اینستاگرام کلوپ

  دمو: دموی آنلاین سامانه تست کلوپ

  آموزش تصویری: آموزش تصویری افزونه اینستاگرام کلوپ

  این افزونه زیبا قادر خواهد بود تمامی تصاویر کاربران که تعداد این تصاویر را شما از پنل ادمین مشخص خواهید کرد را همراه با تعداد پسندها، و تعداد کامنتها و تعداد دنبال کنندگان و تعداد دنبال شوندگان و ... را نمایش دهد.

  همچنین این افزونه دارای سئو فوق العاده قوی میباشد، که می تواند برای بالا بردن سئو سایت شما موثر باشد.

  همچنین با پنل مدیریتی قوی که این افزونه دارد، براحتی خواهید توانست که کاربران خود را مدیریت کنید.

  با تشکر: امیر بصیر  اسلایدر کلوپ ورژن 3


  نام افزونه - قالب: افزونه اسلایدر کلوپ
  ورژن های پشتیبانی شده: همه ورژن ها
  عملکرد: اسلایدری زیبا به سایت اضافه خواهد کرد.
  زبان های استفاده شده: Javascript - PHP - MySql - HTML - CSS
  نیازمندی های سرور: ionCube Loader
  طراح و نویسنده: امیر کرایست

  با سلام!
  بدون شک یکی از ماژول هائی که طرفداران زیادی را برای خود جذب کرده و حالا در همه سایت ها از این ماژول استفاده میشود، ماژول اسلایدر کلوپ است.

  آموزش تصویری اسلایدر کلوپ


  شما با نصب این ماژول سه اسلایدر و با سایزهای متفاوت خواهید داشت که در همه جا می توانید استفاده کنید، حتی در بلوک های صفحه فید. جالبه نه؟

  ما خیلی خوشحال هستیم که توانستیم رضایت شما را با این ماژول جلب کنیم و از نظرات شما استفاده کردیم و حالا ماژولی با امکانات پیشرفته تهیه کردیم که شما خواهید توانست عکس های خود را از طریق پنل ادمین آپلود کرده و توسط این ماژول زیبائی خاصی به سایت خود ببخشید.

  جالبه بگم که ما کلا هسته این ماژول را عوض کردیم و بصورت کاملا بهینه برای شما آماده کردیم . باید بگم که درسته اطلاعات در دیتابیس ثبت خواهد شد، ولی ما در سیستم ماژول از کش استفاده کردیم، این بدان معنی است که فقط یک بار اطلاعات از دیتابیس خوانده خواهد شد، و همان موقع اطلاعات خوانده شده در کش ذخیره شده و از این به بعد از کش فراخوانی خواهد شد، و زمانی دوباره اطلاعات را از دیتابیس خواهد خواند که شما تصویری را اضافه و یا حذف کنید.

  قیمت این ماژول برای کسانی که قبلا ورژن های این اسلایدر را خرید کرده بودند 10 هزار تومان بوده و برای کسانی که تازه میخواهند این اسلایدر را بخرند 30 هزار تومان.

  البته این قیمت ها تا عید خواهد بود، و بعد از عید قیمت ها افزایش پیدا خواهد کرد.  برترین کاربران سایت


  سلام!

  توجه: این اپلیکیشن با سیستم جدید Phpfox نوشته شده است و فقط برای ورژن های 4.5.3 به بالا کارایی دارد.
  این اپلیکیشن، بلوکی زیبا و رنگارنگ در سمت راست سایت ایجاد می کند که بهترین کاربران را بر اساس فعالیت آنها در هر زمینه ای را نشان میدهد.

  این افزونه باعث میشود، برای اینکه کاربران در بین بهترین ها قرار بگیرند، فعالیت خود را بیشتر کرده و این باعث میشود که فعالیت کاربران سایت شما، بیش از پیش شود.

  دموی نصب شده در یکی از سایت ها:

  تصویر


  بخش تنظیمات اپلیکیشن:

  تصویر


  و:


  تصویر


  با تشکر: امیر بصیر  افزونه اسلاید بلوک تبلیغاتی


  با سلام!
  توجه: این افزونه برای ورژن های 3 و 4 هماهنگ شده است.

  این افزونه کاربردی که به درخواست دوستان عزیز و بصورت حرفه ای نوشته شده است، می تواند تبلیغات سایت های مختلف که توسط شما اضافه میشود را بصورت اسلاید زیبا در بالای صفحه نمایش دهد.
  این افزونه همچنین قابلیت تعریف تعداد کلیک را هم دارا هست که شما می توانید تبلیغات سایت های مختلف را به تعداد کلیک فروخته، و بعد از آنکه تعداد کلیک ها به تعداد کلیک های فروخته شده رسید، بصورت اتوماتیک تبلیغ مورد نظر غیرفعال شده، و از قسمت بلوک ها حذف میشود.

  همچنین شما می توانید سرعت نمایش تبلیغات را نیز تنظیم نمایید.

  این افزونه دارای صفحه حرفه ای انتقال دهنده میباشد که این صفحه بصورت کاملا حرفه ای طراحی شده و می تواند با نمایش زیبایی، به سایت مورد نظر انتقال پیدا کند.

  ورژن 3:

  تصویر


  ورژن 4:  تصویر


  پنل مدیریتی ورژن 3:  تصویر


  تصویر


  پنل مدیریتی ورژن 4:  تصویر


  تصویر


  با تشکر: امیر بصیر  تایید موبایل کاربران


  با سلام!

  این افزونه کاملا بصورت حرفه ای نوشته شده، و بصورت اتوماتیک بعد از نصب، فیلدی در گزینه های ثبت نام ایجاد میشود، که کاربران موقع ثبت شماره همراه خود را وارد می کنند، و کدی برای موبایل کاربر ارسال شده، که کاربر کد ارسالی را در فیلد وارد می کند، تا ادامه ثبت نام امکانپذیر باشد.  http://phpfoxclub.ir/uploads/imgs/pfc_team_1446338355__2015-11-01_040804.png'alt='تصویر' class='bbc_img' />  API پیشفرض افزونه، از http://www.novinpayamak.com/?referrer:YW1pcl9jaHJpc3RAeWFob28uY29t'class='bbc_url' title='لینک' rel='nofollow external'>شرکت نوین پیامک میباشد که در صورت داشتن پنل از این شرکت، نیاز به تهیه API دیگر ندارید، که به نظرم این شرکت، هم سرویس های بهتری را ارائه میدهد و هم اینکه برای کاربران Phpfox تخفیف ویژه ای را نیز در نظر گرفته اند که می توانید با ارسال تیکت و یا تماس با شرکت نوین پیامک، با خانم انصاری اطلاعات بیشتری را کسب نمائید.  http://phpfoxclub.ir/uploads/imgs/pfc_team_1446443045__2015-11-02_083934.png'alt='تصویر' class='bbc_img' />


  البته شما از هر کجا که سرویس پیامکی خریداری کرده باشید می توانید براحتی با این افزونه تنظیم کرده، و یا اگر در این مورد آشنائی ندارید می توانید اینکار را به ما بسپارید.  http://phpfoxclub.ir/uploads/imgs/pfc_team_1446442863__2015-11-02_090757.png'alt='تصویر' class='bbc_img' />

  آموزش های تصویری افزونه:  http://phpfoxclub.ir/tutorials/article/343-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D9%84%D9%88%D9%BE/'class='bbc_url' title=''>آموزش های نصب و راه اندازی افزونه
  باز هم منتظر بهترین ها در سایت کلوپ باشید.  ادیتور پیشرفته کلوپ


  با سلام!
  توجه: این افزونه فقط برای ورژن 4 میباشد.

  حتما در جریان هستید که در اسکریپت Phpfox چه ورژن 3 و یا 4، یکی از مواردی که بصورت یک کمبود بزرگ احساس میشود، نبودن شکلک های زیبا و یا یک ادیتور زیبا که امکاناتی را در اختیار کاربران قرار دهد که بتوانند بصورت فعال و با استفاده از این امکانات، بیش از پیش در سایت شما فعال باشند.

  دوستان خیلی زیادی این درخواست را داشتند که در فید و یا کامنت ها امکان ارسال شکلک وجود داشته باشد، که با توجه به درخواست دوستان، من این افزونه را نوشتم، و البته خاطر نشان می کنم که بخاطر هسته قدرتمندی که برای این افزونه نوشتم، دیدم که امکان همه کاری وجود دارد که در اولین ورژن فقط شکلک ها را اضافه کردم و این افزونه به مرور زمان کاملتر خواهد شد، و امکانات زیادی اضافه خواهد شد.
  همچنین، دومین نوع شکلک ها هم بزودی در آپدیت بعدی اضافه خواهد شد.
  و همچنین امکان آپلود تصاویر در کامنت ها نیز اضافه خواهد شد.

  لازم به ذکر است که کسانی که این افزونه را خرید کنند، آپدیت های بعدی به رایگان در اختیار این دوستان قرار خواهد گرفت.

  توضیحات:
  با نصب این افزونه، در بخش کامنت ها، در همه جای سایت شما، علامت شکلک اضافه شده که کاربران خواهند توانست، با کلیک روی آن و باز شدن پنجره ای که شکلک ها در آن قرار دارند، شکلک های زیبائی را در سایت شما ارسال کنند.

  توجه:
  بیش از 500 شکلک زیبا در این افزونه بصورت پیشفرض قرار داده شده است که همه شما عزیزان، حتما در تلفن های همراه خود استفاده کرده اید.

  تصویر


  و یا:


  تصویر


  تنظیمات:
  این افزونه دارای تنظیماتی در ادمین پنل است که می توانید براحتی تنظیمات دلخواه خود را انجام دهید و حتی می توانید تنها با نوشتن نام شکلک، در کادر مربوطه شکلک هائی را که نمی خواهید غیرفعال کنید:

  تصویر  تنظیمات گروه های کاربری:
  مدیران سایت ها می توانند تنظیم کنند که چه گروه کاربری امکان استفاده از این افزونه را دارد که به این ترتیب، این قسمت می توانند برای درآمدزائی سایت شما کمک کند.

  آموزش های تصویری افزونه:

  آموزش های تصویری افزونه


  موفق باشید.  بلوک مدیران و کاربران ویژه 4


  با سلام!
  باز هم اولینی از تیم برنامه نویسی کلوپ برای یکی از محبوب ترین افزونه های کلوپ، که موقع انتشار سر و صدای زیادی را همراه داشت را با افتخار برای شما منتشر می کنیم.

  توجه: لطفا توجه داشته باشید که این اپ با سیستم جدید Phpfox نوشته شده است و برای اسکریپت 4.5.3 به بالا میباشد، و برای نسخه های پایین اسکریپت از افزونه زیر استفاده کنید:

  بلوک مدیران و کاربران ویژه 3


  تصویر


  کاربران قدیمی در جریان هستند که قبلا مدیران سایت ها می گفتند که دسته بندی و نمایش کاربران با توجه به گروه کاربری آنها امکان ندارد که در نهایتا سایت اولین ها این غیرممکن را ممکن ساخت، مثل هر کار دیگری که دیگر سایت ها از عهده آن خارج بودند، مثل افزونه شمسی/قمری ساز کلوپ که همین حالا هم دیگر سایت ها می گویند که نوشتن افزونه شمسی ساز غیرممکن است، ولی سایت کلوپ سه سال است که این افزونه را نوشته است.

  در این اپ کلا سیستم قبلی از رده خارج شده:

  تصویر


  و سیستم جدید جایگزین آن شده است. با برنامه نویسی کاملا حرفه ای و کاملا ایجکس:


  تصویر  در این App شما فقط کافیست که از طریق تنظیمات ادمین پنل افزونه، نام گروه را بنویسید و گروه کاربری را انتخاب کنید (دیگر نیازی نیست که شماره گروه را بدست بیاورید) و بعد از اینکه رنگ را انتخاب کردید، ذخیره کرده تا بلوک مورد نظر با زیباترین حالت و به شکل جدید و متفاوت با ورژن 1 ساخته شود.

  تصویر


  تصویر

  شما برای آپدیت ها نیازی به مراجعه به سایت کلوپ ندارید و از طریق خود برنامه، اطلاع رسانی خواهد شد:

  تصویر


  تصویر

  با تشکر از شما دوستان: امیر بصیر  3 بلوک مدیران و کاربران ویژه


  نام افزونه: بلوک مدیران و کاربران ویژه
  ورژن های پشتیبانی شده: تمامی نگارش ها
  عملکرد: شما می توانید با نصب این ماژول، کاربران خود را به تفکیک گروه های کاربری در بلوکی قرار دهید.
  زبان های استفاده شده: PHP, Javascript, HTML, CSS
  نیازمندی های سرور: ioncube loader
  برنامه نویس و طراح: امیر کرایست

  با سلام!
  مدتی بود که کاربران عزیز از من طراحی ماژولی برای تفکیک گروه های کاربری و نمایش کاربران در صفحه فید را خواسته بودند که من چند ماه پیش این ماژول رو نوشته بودم و فقط زیباسازی این ماژول مانده بود که بنا به دلایلی که حتما در جریان هستید، من ماژولی بیرون ندادم. ولی دیروز که مشکل دیتابیس سایت پیش آمد من روی ماژول کار کردم و امروز برای دانلود قرار خواهم داد.

  قبلا برای تفکیک کاربران، بلوکی میساختند و نام و آواتار کاربر را در آن بلوک قرار میدادند که اگر شخص آواتار خود را عوض میکرد هیچ تغییری در بلوک ایجاد شده انجام نمیشد و یا اینکه اگر کاربر ریست میشد، باز در همان بلوک اسم و آواتار کاربر نمایش داده میشد که کاری بس مشکل بود.

  اکنون مدیران عزیز بدون هیچ کد و یا انجام کارهای متفرقه و مشکل، تنها با نصب این ماژول خواهند توانست کاربران خود را به تفکیک گروه های کاربری در سایت نمایش دهند.

  همچنین ظاهر این ماژول را طوری طراحی کرده ام که زیبائی خواصی به سایت شما خواهد بخشید. توجه فرمائید:
  تصویر


  من ابتدا این ماژول را برای نمایش مدیران طراحی کرده بودم که دیشب کاربران ویژه را هم اضافه کردم، چون اگر در لیستی کاربران ویژه شما نمایش داده شوند، تقاضای دیگر کاربران برای ارتقاء درجه بیشتر خواهد شد.

  علاوه بر نمایش کاربران در بلوک، من اطلاعات تماس را هم قرار دادم که براحتی از طریق پنل ادمین می توانید تنظیمات دلخواه خود را انجام دهید.  christ Bot - Rita


  نام افزونه: ربات سخنگوی هوشمند - ریتا
  ورژن های پشتیبانی شده: همه ورژن ها
  عملکرد: کاربران شما خواهند توانست با این ربات مثل یک انسان صحبت کنند.
  زبان های استفاده شده: Javascript, PHP, HTML, CSS
  برنامه نویس و طراح: امیر کرایست


  با سلام!
  ربات سخنگوی ریتا، یکی از باهوشترین ربات هائی است که کاربران شما می توانند با آن چت کنند، و ریتا مثل یک انسان واقعی جواب کاربران شما را خواهد داد.

  قیمت این ربات برای کاربران معمولی 35 هزار تومان و برای کاربران ویژه پلاس 30 هزار تومان است که موقع خرید بصورت اتوماتیک تخفیف شامل کاربران ویژه پلاس خواهد شد.

  شما می توانید به این ربات آموزش دهید و این ربات طبق خواسته شما عمل خواهد کرد، برای آموزش درباره این ربات به لینک زیر مراجعه کنید:

  افزونه ربات سخنگوی هوشمند - ریتا - آموزش های افزونه ها و قالب های اختصاصی کلوپ - آموزش های اختصاصی کلوپ - سامانه مقاله/خودآموز ها

  شما عزیزان این ربات را می توانید برای همه کار مورد استفاده قرار دهید، مثلا چت، پشتیبانی از سایت شما، جواب دادن به سوالات کاربران، و ... و یا همه قسمت ها که کاربران در همه موارد با این ربات صحبت کنند.

  تذکر: خواهشا این ربات را برای مسائل دیگر آموزش ندهید.  لایک تصاویر


  نام افزونه - قالب: افزونه لایک تصاویر بصورت رندوم
  ورژن های پشتیبانی شده: همه ورژن ها
  زبان های استفاده شده: Javascript - PHP - HTML - CSS
  نیازمندی های سرور: ionCube Loader
  طراح و نویسنده: سعید عبدولی

  اگر آپدیت جدید لینکیداین رو نگاه کرده باشید، در سمت راست این سایت، بلوکی ساخته شده، که تصاویر ارسالی کاربران رو بصورت رندوم میاره و 2 تا دکمه هست بنام های Like و Skip که کاربرانی که اصلا توجهی به لایک کردن تصاویر نداشتند، ولی با ایجاد این بلوک، چون همیشه جلوی چشم آنها هست، مجبور هستند که تصاویری که دوست دارند لایک کنند و اگر دوست نداشتند Skip را بزنند تا تصویر بعدی بیاید.

  من هم این افزونه رو بصورت حرفه ای طراحی کرده ام که بصورت کاملا ایجکس کار می کند و نیازی به رفرش نیست و در بلوک سه، این افزونه قرار خواهد گرفت که تصاویر ارسالی کاربران رو بصورت رندوم نمایش خواهد داد که کاربران در صورت دوست داشتن لایک می کنند و اگر دوست نداشتند Skip را خواهند زد تا تصویر بعدی بیاید

  در ورژن بعدی این اسکریپت، امتیاز قرار داده خواهد شد که هر کسی با هر لایک امتیازی که شما تعیین خواهید کرد را دریافت کنند، و هر چقدر لایک بیشتری کنند، طبیعتا امتیاز بالاتری دریافت خواهند کرد.

  این افزونه بصورت رایگان در اختیار همه کاربران قرار خواهد گرفت.  شمارش معکوس حرفه ای کلوپ


  نام افزونه: شمارش معکوس فوق حرفه ای کلوپ
  ورژن های پشتیبانی شده: تمامی نگارش ها
  عملکرد: شما می توانید از این ماژول در مناسبت ها، مسابقات، روزهای خاص، عید نوروز و ... استفاده کنید..
  زبان های استفاده شده: PHP, Javascript, HTML, CSS
  نیازمندی های سرور: ioncube loader
  برنامه نویس و طراح: امیر کرایست

  با سلام!
  قبل از اینکه بخواهم تعریفی در مورد این ماژول داشته باشم، وظیفه خود می دانم که از مدیران عزیز و کاربران عزیزی که بدون چشمداشت که نمی خواهم اسم ببرم که ذاتا خودشان در جریان هستند با فعالیت خود پشتیبانی از کاربران را از من گرفتند و من فرصت کافی پیدا کردم تا این ماژول حرفه ای را طراحی کنم.

  تشکر دوستان :) امیدوارم که لیاقت جبران را داشته باشم.

  این ماژول را پارسال بمناسبت فرا رسیدن عید نوروز طراحی کرده بودم که طرفداران زیادی را جذب کرده بود و حالا در ورژن جدید آپلودر فوق حرفه ای اضافه شده است که شما عزیزان می توانید بی نهایت تصویر را آپلود کرده و بصورت Ajax هر تصویری را که دوست داشتید فعال و یا غیر فعال کنید.

  قیمت این ماژول 30 هزار تومان است که برای کاربران ویژه رایگان در نظر گرفته شده است و بدون پرداخت وجه می توانند دانلود کنند..  درگاه بانک ملت


  نام افزونه: ماژول درگاه پرداخت بانک ملت
  ورژن های پشتیبانی شده: همه ورژن ها
  عملکرد: شما خواهید توانست محصولات خود را توسط درگاه بانک ملت به کاربران خود بفروشید.
  زبان های استفاده شده: PHP, HTML, CSS
  نیازمندی های سرور: تابع SOAPو ionCube Loader
  برنامه نویس و طراح: فرید نجفلو

  با این افزونه می تونید درگاه پرداخت بانک ملت را به سایت خود اضافه و خرید کالا ها ، اشتراک و غیره را به صورت انلاین فراهم کنید
  این افزونه داری نصب کننده ای می باشد که شما به راحتی می توانید درگاه را در عرض چند دقیقه نصب و فعال کنید
  برای توضیحات بیشتر به بخش آموزش رجوع کنید

  این بسته برای کاربران ویژه داری تخفیف می باشد که در زمان پرداخت لحاظ خواهد شد.

  آموزش دریافت لایسنس از کلوپ که بصورت اتوماتیک موقع دانلود تولید میشود.

  توجه:
  کسانی که بیش از یک سایت داشته و تمایل به خرید بیشتر دارند می توانند از طریق فروشگاه اقدام به خرید نمایند
  فایل ها برای تمامی سایت ها یکسان هستند  ماژول درگاه پی لاین


  نام افزونه: ماژول درگاه پرداخت پی لاین
  ورژن های پشتیبانی شده: همه ورژن ها
  عملکرد: شما خواهید توانست محصولات خود را توسط درگاه پرداخت پی لاین به کاربران خود بفروشید.
  زبان های استفاده شده: PHP, HTML, CSS
  نیازمندی های سرور: تابع Curl و ionCube Loader
  برنامه نویس و طراح: فرید نجفلو

  با این افزونه می تونید درگاه پرداخت پی لاین را به سایت خود اضافه و خرید کالا ها ، اشتراک و غیره را به صورت انلاین فراهم کنید
  این افزونه داری نصب کننده ای می باشد که شما به راحتی می توانید درگاه را در عرض چند دقیقه نصب و فعال کنید
  برای توضیحات بیشتر به بخش آموزش رجوع کنید

  این بسته برای کاربران ویژه داری تخفیف می باشد که در زمان پرداخت لحاظ خواهد شد.

  آموزش دریافت لایسنس از کلوپ که بصورت اتوماتیک موقع دانلود تولید میشود.

  توجه:
  کسانی که بیش از یک سایت داشته و تمایل به خرید بیشتر دارند می توانند از طریق فروشگاه اقدام به خرید نمایند
  فایل ها برای تمامی سایت ها یکسان هستند  ماژول درگاه زرین پال


  نام افزونه: ماژول درگاه پرداخت زرین پال


  ورژن های پشتیبانی شده: همه ورژن ها


  عملکرد: شما خواهید توانست محصولات خود را توسط درگاه پرداخت زرین پال به کاربران خود بفروشید.


  زبان های استفاده شده: PHP, HTML, CSS


  نیازمندی های سرور: تابع SOAPو ionCube Loader


  برنامه نویس و طراح: فرید نجفلو

  با این افزونه می تونید درگاه پرداخت زرین پال را به سایت خود اضافه و خرید کالا ها ، اشتراک و غیره را به صورت انلاین فراهم کنید


  این افزونه داری نصب کننده ای می باشد که شما به راحتی می توانید درگاه را در عرض چند دقیقه نصب و فعال کنید


  برای توضیحات بیشتر به http://phpfoxclub.ir/tutorials/article/188-%27'class='bbc_url' title=''>http://phpfoxclub.ir/tutorials/article/188-class=bbc_url' title=''>بخش آموزش رجوع کنید

  http://phpfoxclub.ir/tutorials/article/187-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%86%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D9%84%D9%88%D9%BE/%27'class='bbc_url' title=''>http://phpfoxclub.ir/tutorials/article/187-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%86%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D9%84%D9%88%D9%BE/class=bbc_url' title=''>آموزش دریافت لایسنس از کلوپ که بصورت اتوماتیک موقع دانلود تولید میشود.

  توجه:


  کسانی که بیش از یک سایت داشته و تمایل به خرید بیشتر دارند می توانند از طریق فروشگاه اقدام به خرید نمایند


  فایل ها برای تمامی سایت ها یکسان هستند  ماژول درگاه پارس پال


  نام افزونه: ماژول درگاه پرداخت پارس پال
  ورژن های پشتیبانی شده: همه ورژن ها
  عملکرد: شما خواهید توانست محصولات خود را توسط درگاه پرداخت پارس پال به کاربران خود بفروشید.
  زبان های استفاده شده: PHP, HTML, CSS
  نیازمندی های سرور: تابع SOAPو ionCube Loader
  برنامه نویس و طراح: فرید نجفلو

  با این افزونه می تونید درگاه پرداخت پارس پال را به سایت خود اضافه و خرید کالا ها ، اشتراک و غیره را به صورت انلاین فراهم کنید
  این افزونه داری نصب کننده ای می باشد که شما به راحتی می توانید درگاه را در عرض چند دقیقه نصب و فعال کنید
  برای توضیحات بیشتر به بخش آموزش رجوع کنید

  این بسته برای کاربران ویژه داری تخفیف می باشد که در زمان پرداخت لحاظ خواهد شد.

  آموزش دریافت لایسنس از کلوپ که بصورت اتوماتیک موقع دانلود تولید میشود.

  توجه:
  کسانی که بیش از یک سایت داشته و تمایل به خرید بیشتر دارند می توانند از طریق فروشگاه اقدام به خرید نمایند
  فایل ها برای تمامی سایت ها یکسان هستند  تبلیغات کلیکی پیشرفته برای phpfox


  با سلام!

  حتما شما نیز جزء کسانی هستید که تبلیغات کلیکی در سایت قرار داده اید و زیاد راضی نیستید، چون باید کلیکی انجام بشه تا مبلغ به حساب شما واریز بشه، به همین جهت آقای قاسمی نیا زحمت کشیدند و افزونه ای نوشتند که به ازاء هر کلیک، بصورت اتوماتیک کاربران امتیاز کسب می کنند، و شاید شما سیستم امتیاز را هم برای سایت خود فعال کرده باشید و محدودیت هائی در سایت ایجاد کرده باشید که کاربران برای خروج از محدودیت های شما، مشتاقانه روی تبلیغات کلیک می کنند و امتیازی کسب می کنند که اینکار هم به نفع شما و هم کاربر میباشد.

  همچنین کاربران نیز می توانند بصورت اتوماتیک بعد از پرداخت وجه، تبلیغ خود را در سایت شما قرار دهند.

  امکانات :

  _ مدیریت حرفه ای
  _ امکان ثبت تبلیغ توسط کاربر
  _ امکان کسر هزینه بر اساس میزان امتیاز ثبت کننده تبلیغ
  _ امکان ثبت تبلیغ توسط مدیر به دو نوع رایگان و پرداخت نشده
  _ امکان حذف تبلیغ قبل از اتمام دوره
  _ امکان مدیریت فاکتور های و نمایش فاکتور های کاربر به وی
  _ امکان حذف تبلیغ کامل همراه با مشخصات کامل و تصویر ثبت شده در دیتا
  _ استفاده بهینه از دیتابیس ( ثبت تمام اطلاعات پلاگین در یک تیبل با type های متفاوت )
  _ متصل به پیلاین
  _ جلو گیری از پرداخت فاکتور های کم هزینه که باعث ایجاد باک verify میشوند
  _ verify حرفه ای برگشت از درگاه

  _ نمایش تبلیغ دقیق و حرفه ای در یک بلوک برای هر تبلیغ

  _ استفاده از ajax برای ثبت تبلیغ های


  _ پیش گیری از ثبت 24 ساعتی امتیاز برای هر تبلیغ

  این تبلیغات کلیکی صرفا فقط برای کاربران هست و مدیر فقط نقش مدیریت در این پلاگین دارد مدیر میتونه تبلیغ اضافه کنه ولی باید به اسم یک کاربری اضافه کنه گرچه به اسم خودشم میتونه
  تو این پلاگین کاربر تبلیغ میذاره وجهشو پرداخت میکنه تبلیغ تایید میشه و کاربران هم شروع میکنن به کلیک و در یافت امتیاز برای اینکه کاربر حتما تبلیغو ببینه و بعد امتیاز بگیره من 20 ثانیه وقفه برای هر تبلیغ در نظر گرفتم که یک منفعتی هم برای تبلیغ کننده باشه
  تبلیغ اتوماتیک ثبت میشه و اتواماتیک بعد از کلیک های درخواست شده که به اتمام رسید حذف میشه
  کاربر فقط هر 24 ساعت یکبار میتونه از یک تبلیغ امتیاز بگیره یعنی هر روز یکبار

  تصاویر پلاگین بیان گر عملکرد آن است  آهنگ پروفایل پیشرفته


  با سلام


  توسط این پلاگین کاربران شما از دو طریق آپلود آهنگ در هاست شما و قرار دادن لینک مستقیم آهنگ میتواندد موزیک های مختلف را در پروفایل خود پخش نمایند در این پلاگین آهنگ پروفایل ها به صورت اتوماتیک با وارد شده به پروفایل پخش میشود .  افزونه تصویر در کامنت آجاکس


  با سلام ؛


  در اسکریپت phpfox یکی از کمبود های جدی که بار های استفاده کننده گان اسکریپت به آن اشاره کرده اند نبودن بخش پیوست تصویر در کامنت ها میباشد با این افزونه این امکان به صورت فول آجاکس برای شما ایجاد خواهد شد .


  امکانات :

  _ آپلود تصویر به صورت آجاکس در هاست

  _ مدیریت تعداد تصویر برای آپلود برای جلو گیری از استفاده های بی رویه

  _ تبدیل تصویر آپلود شده به کد شکلک و استفاده مستقیم تصویر با کلیک بر روی آن و وارد شدن تصویر در کامنت

  _ نگهداری تصویر پیوست شده به تعداد دلخواه مدیر ( قابل تنظیم از ادمین کل )

  _ حذف تصویر در صورت حذف از بخش گالری ( جهت جلو گیری از اشغال فضای اضافه )

  _ بهنه بودن کامل jqury این بخش متناسب با هسته phpfox


  نکته : در فایل پیوست شده فایلی با نام install_help.html قرار گرفته فایل را با مرور گر باز کنید و کار های خواسته شده را انجام دهید .  پلاگین ویژه کردن صفحه یا بلاگ در phpfox


  با سلام ؛


  توسط این افزونه شما میتوانید به اضای ساخت صفحه یا وبلاگ از کاربران خود وجه دریافت کنید که برای ساخت هر وبلاگ یا صفحه یک هزینه ثابتی را میبایست واریز کنند .


  توجه : همراه فایل پیوست شده یک فایل istall_help.html نیز وجود دارد فایل مذکور را با مرور گر باز کنید و توضیحات گفته شده را انجام دهید .  حل مشکل � در phpfox


  با سلام ؛

  اگه دقت کرده باشید در برخی مواقع جلوی عباراتی که کوتاه میشن علامت � قرار میگیره و بعدش هم سه نقطه "..." که به معنی کوتاه شدن این جمله هست

  این علامت سوال همیشه نمیاد فقط بعضی اوقات که همونم نیاد بهتره برای رفع این مشکل کافیه کاری که در این آموزش گفتم را انجام بدید . :)

  برخی از دوستان این مشکل را با افزایش کارکتر حل کردن که زیاد جالب به نظر نمیاد چون افزایش کارکتر نظم بلوک ها را بهم میریزد و متن های طولانی در چند سطر و به شکل زشتی به نمایش در می آیند ، این آموزش با افزایش کارکتر نیست بلکه تبدیل تابع substr به تابع mb_substr با یونیکد UTF-8 میباشد در واقع با این کار تغییرات یکجا بر روی کل سایت شما اعمال میشود البته بعد از اینکار کش سایت را باید خالی کنید یا صبور باشید تا خودش خالی بشه :1:  حل مشکل شکلک در ادیتور پیشرفته برای phpfox


  با سلام ؛

  اگه دقت کرده باشید وقتی ادیتور پیشرفته فعال کنید دیگه نمیتونید از باکس شکلک جایی شکلک قرار بدید مگر اینکه در قسمت پیام خصوصی از شکلک خود ادیتور استفاده کنید که اونم جالب نیست چون فقط داخل پیام خصوصی میاد و عملا باکس شکلک از کار میفته .
  این از کار افتادن به خاطر تداخل کد های ادیتور با کد های phpfox هست که البته زیاد جدی نیست چون مربوط به javascript میشه .  ساخت $.ajaxBox برای phpfox


  با سلام ؛

  توسط این آموزش شما میتوانید آجاکس باکس هایی مانند باکس شکلک ها باکس ارسال پیام خصوصی و سایر نقاط این شکلی ایجاد کنید با محتوایی که خودتون دوست دارید .  ماژول پیامک relax.ir


  نام افزونه: ماژول اتصال (API) سامانه پیامک relax.ir
  ورژن های پشتیبانی شده: همه ورژن ها
  عملکرد: اتصال سامانه پیامک relax.ir به افزونه پیامک abstract sms
  زبان های استفاده شده: PHP, HTML, CSS
  نیازمندی های سرور: تابع SOAPو ionCube Loader
  برنامه نویس و طراح: فرید نجفلو

  با این افزونه می توانید سامانه پیامک relax.ir را به افزونه abstract sms متصل نموده و امکان ارسال پیامک از طرف سایت در زمان های مختلف از جمله ارسال کامنت ، فید ، پیام خصوصی و ... و همچینن ارسال پیامک کاربر به کاربر را فراهم نمایید
  پشتیبانی این ماژول برای type های inbound خواهد بود (one way)
  برای توضیحات بیشتر به بخش آموزش رجوع کنید

  این بسته برای کاربران ویژه داری تخفیف می باشد که در زمان پرداخت لحاظ خواهد شد.

  آموزش دریافت لایسنس از کلوپ که بصورت اتوماتیک موقع دانلود تولید میشود.

  توجه:
  کسانی که بیش از یک سایت داشته و تمایل به خرید بیشتر دارند می توانند از طریق فروشگاه اقدام به خرید نمایند
  فایل ها برای تمامی سایت ها یکسان هستند  ماژول پیامک opilo


  نام افزونه: ماژول اتصال (API) سامانه پیامک opilo.com
  ورژن های پشتیبانی شده: همه ورژن ها
  عملکرد: اتصال سامانه پیامک opilo.com به افزونه پیامک abstract sms
  زبان های استفاده شده: PHP, HTML, CSS
  نیازمندی های سرور: ionCube Loader
  برنامه نویس و طراح: فرید نجفلو

  با این افزونه می توانید سامانه پیامک opilo.com را به افزونه abstract sms متصل نموده و امکان ارسال پیامک از طرف سایت در زمان های مختلف از جمله ارسال کامنت ، فید ، پیام خصوصی و ... و همچینن ارسال پیامک کاربر به کاربر را فراهم نمایید
  پشتیبانی این ماژول برای type های inbound خواهد بود (one way)
  برای توضیحات بیشتر به بخش آموزش رجوع کنید

  این بسته برای کاربران ویژه داری تخفیف می باشد که در زمان پرداخت لحاظ خواهد شد.

  آموزش دریافت لایسنس از کلوپ که بصورت اتوماتیک موقع دانلود تولید میشود.

  توجه:
  کسانی که بیش از یک سایت داشته و تمایل به خرید بیشتر دارند می توانند از طریق فروشگاه اقدام به خرید نمایند
  فایل ها برای تمامی سایت ها یکسان هستند  ماژول پیامک 2ya2.ir


  نام افزونه: ماژول اتصال (API) سامانه پیامک 2 ya2.ir
  ورژن های پشتیبانی شده: همه ورژن ها
  عملکرد: اتصال سامانه پیامک 2ya2.ir به افزونه پیامک abstract sms
  زبان های استفاده شده: PHP, HTML, CSS
  نیازمندی های سرور: soap , ionCube Loader
  برنامه نویس و طراح: فرید نجفلو

  با این افزونه می توانید سامانه پیامک 2ya2.ir را به افزونه abstract sms متصل نموده و امکان ارسال پیامک از طرف سایت در زمان های مختلف از جمله ارسال کامنت ، فید ، پیام خصوصی و ... و همچینن ارسال پیامک کاربر به کاربر را فراهم نمایید
  پشتیبانی این ماژول برای type های inbound خواهد بود (one way)
  برای توضیحات بیشتر به بخش آموزش رجوع کنید

  نکته:
  نمایندگی این سامانه توسط کاربر soroush897 انجام می شود
  این بسته برای کاربران ویژه داری تخفیف می باشد که در زمان پرداخت لحاظ خواهد شد.

  آموزش دریافت لایسنس از کلوپ که بصورت اتوماتیک موقع دانلود تولید میشود.

  توجه:
  کسانی که بیش از یک سایت داشته و تمایل به خرید بیشتر دارند می توانند از طریق فروشگاه اقدام به خرید نمایند
  فایل ها برای تمامی سایت ها یکسان هستند  ماژول پیامک ponishasms.ir


  نام افزونه: ماژول اتصال (API) سامانه پیامک ponishasms.ir
  ورژن های پشتیبانی شده: همه ورژن ها
  عملکرد: اتصال سامانه پیامک ponishasms.ir به افزونه پیامک abstract sms
  زبان های استفاده شده: PHP, HTML, CSS
  نیازمندی های سرور: soap, ionCube Loader
  برنامه نویس و طراح: فرید نجفلو

  با این افزونه می توانید سامانه پیامک ponishasms.ir را به افزونه abstract sms متصل نموده و امکان ارسال پیامک از طرف سایت در زمان های مختلف از جمله ارسال کامنت ، فید ، پیام خصوصی و ... و همچینن ارسال پیامک کاربر به کاربر را فراهم نمایید
  پشتیبانی این ماژول برای type های inbound خواهد بود (one way)
  برای توضیحات بیشتر به بخش آموزش رجوع کنید

  این بسته برای کاربران ویژه داری تخفیف می باشد که در زمان پرداخت لحاظ خواهد شد.

  آموزش دریافت لایسنس از کلوپ که بصورت اتوماتیک موقع دانلود تولید میشود.

  توجه:
  کسانی که بیش از یک سایت داشته و تمایل به خرید بیشتر دارند می توانند از طریق فروشگاه اقدام به خرید نمایند
  فایل ها برای تمامی سایت ها یکسان هستند  افزونه فوتر رادون


  نام افزونه: فوتر رادون
  ورژن های پشتیبانی شده: تمامی نگارش ها
  عملکرد: فوتر زیبائی به سایت شما اضافه خواهد شد.
  زبان های استفاده شده: PHP, HTML, CSS
  نیازمندی های سرور: ioncube loader
  برنامه نویس و طراح: سعید نظری

  فوتر رادون افزونه ای است که بعد از نصب فوتر زیبائی با امکانات بالا و با پنل ادمین حرفه ای به سایت شما اضافه میشود که شما می توانید در فوتر خود 6 گزینه داشته باشید که توضیحاتی در مورد سایت و یا شخصیت های معروف و ... نوشته و کاربران شما با انتخاب هر منو که بصورت کاملا Ajax بوده خواهند توانست مطالب شما رو مطالعه نمایند.

  این افزونه دارای تنظیمات حرفه ای بوده که از پنل ادمین می توانید مطالب خود را نوشته و همچنین از پنل ادمین می توانید رنگ پشت زمینه و فونت های این افزونه را تغییر دهید.

  این افزونه دارای 25 تنظیم مختلف میباشد که شما براحتی بعد از نصب می توانید به آدرس زیر بروید:

  ادمین پنل -> تنظیمات -> مدیریت تنظیمات -> sn radeon

  و تنظیمات دلخواه را انجام دهید.

  قیمت این افزونه برای کاربران معمولی 20 هزار تومان و برای کاربران ویژه، ویژه پلاس و مدیران 15 هزار تومان است.

  افزونه پنل پلیس حرفه ای بدون مشکل با امنیت بالا


  تصویر

  با سلام خدمت همه ی کاربرای گرامی کلوب پشتیبانی پی اچ پی فاکس.

  مدتی بود که کاربرای این انجمن میومدن و دنبال راهی میگشتن که بتونن ناظر یا پلیس برای سایتشون تعیین کنن که یه سری دسترسی های محدودی داشته باشه و بتونه نظم سایتشون رو برقرار کنه ولی متاسفانه تابحال کسی به فکر نوشتن افزونه برای این موضوع نیفتاده بود.اگه برین بخش دانلود همین انجمن رو هم بگردین چیز زیادی دستگیرتون نمیشه جز یه افزونه خیلی قدیمی که اسمش پنل پلیس هست که نه ظاهر خوبی داره نه امکانات زیادی ضمن اینکه امنیتش در حد صفره و کوچیکترین مشکلات رو نتونستن توش برطرف کنن مثل اینکه یه پلیس میتونه همه کاربرا حتی مدیر رو هم بن کنه و تذکر بده،کسر امتیاز کنه و...!

  بنده به همین دلیل هم برای برطرف کردن نیاز کاربرا (و هم برای پول در آوردن خودم :aacc: ) تصمیم گرفتم که یه افزونه بسازم با امکانات بالا و بدون مشکل و تا حد 99 درصد دارای امنیت که خوشبختانه در مدت 10 روز تونستم اینکارو بکنم.

  این افزونه با الهام گیری از همون افزونه پنل پلیس قدیمی نوشته شده که البته از زمین تا آسمون با اون فرق داره.اگه از پنل پلیس قبلی استفاده کرده باشین حتما تا حالا فهمیدین که:


  1- اختیارات پلیس ها محدود نشده و اونها میتونن حتی مدیر سایت رو اخراج کنن و کلا یه پلیس میتونه سایتو بهم بزنه!

  2- درجه ی پلیس یک درجه ی کاملا مجزا است که وقتی شما پلیس رو تعریف میکنید فقط خودتون میدونین که شخص مورد نظر پلیسه ولی در دیتابیس درجه ی همون شخص کاربر معمولی ذخیره شده

  3-مدیر اجازه دسترسی به پنل پلیس رو نداره!

  4- خیلی از امکانات موجود تو اون پنل کار نمیکنه

  5-فضای خیلی زشت و ناپسندی داره که پلیس ها زیاد رغبت نمی کنن توش موندگار بشن و...

  و هزاران مشکل دیگه ای که داره که این افزونه رو غیر قابل استفاده کرده

  ولی در این افزونه ای که بنده به کمک یکی از دوستانم در انجمن آشیانه نوشتم:

  1-اختیارات پلیس ها محدود هست و فقط اجازه مسدود کردن،ارسال تذکر،کم کردن امتیاز و ... کاربران معمولی رو دارن و به هیچ وجه نمیتونن این کارها رو روی مدیر انجام بدن.

  2-درجه ی پلیس با دیتابیس یکسان سازی شده و به محضی که شما یک کاربر رو از پنل مدیریت پلیس ها اضافه میکنید درجه کاربری طرف هم به پلیس تغییر پیدا میکنه و در اطلاعات شخص مورد نظر تو پروفایلش درجه اش پلیس نمایش داده میشه

  3-مدیر اجازه دسترسی به پنل پلیس رو داره و حتی یک پنل اضافی هم واسه مدیر طراحی شده که بتونه پلیس اضافه یا کم کنه.فعالیت های پلیس ها رو مشاهده کنه (که فلان پلیس فلانی رو بن کردو...)

  4-سیستم بصورت خودکار به فعالیت پلیس ها امتیاز میده و امتیازاتشون ذخیره میشه که این موضوع باعث میشه مدیر بتونه فعالترین پلیس ها رو بشناسه

  5-فضای پنل تا حد ممکن گرافیکی و زیبا شده که باعث رضایت پلیس ها خواهد شد.

  6-و در آخر هم اینکه بصورت اختصاصی میشه علاوه بر درجه پلیس یک درجه ی دیگه مثل پلیس ارشد در نظر گرفت که بتونه فعالیت پلیس ها رو کنترل کنه که این درجه در واقع درجه ایه بین ناظر و مدیر که میتونه کار شما رو راحت تر کنه.(البته این امکان اختصاصی هست و برای کسانی که تمایل دارن اضافه میشود)

  و امکانات خیلی جالب دیگر

  و در آخر باید بهتون بگم که اگه به دنبال یه افزونه توپ و عالی هستید که بتونید اونو راحت در اختیار پلیس های سایتتون بگذارید و خیالتون راحت باشه که هم میتونید فعالیت هاشونو کنترل کنید و هم اینکه مطمئنید اونها نمیتونن به شما خیانت کنند و مثلا اکانت شما رو مسدود کنن این افزونه رو تهیه کنید و ازش لذت ببرید.


  این افزونه به همراه فایل pdf آموزش نصب ارائه میشه و ضمنا کاربرانی که الان این افزونه رو خریداری میکنن ورژن های بعدی بصورت رایگان در اختیارشون قرار خواهد گرفت.  این هم تصاویری از محیط افزونه

  پنل پلیس  تصویر
  پنل مدیریت پلیس ها  تصویر
  به ورژن 3.1 آپدیت شد.  به کمک امیر عزیز مشکلات موجود در افزونه برطرف شده و امکانات جدیدی به افزونه اضافه شد


  از جمله امکان تغییر در تنظیمات مستقیما از طریق پنل مدیریت


  و همچنین اضافه شدن خودکار منوی پنل پلیس به منوی ناوبر پلیس ها  تصویر  تصویر


  تصویر  درگاه پی لاین Credit


  رایگان

  نام افزونه: ماژول درگاه پرداخت پی لاینبرای Credit
  ورژن های پشتیبانی شده: همه ورژن ها
  عملکرد: کاربران شما قادر خواهند بود از طریق درگاه پی لاین اقدام به خرید کردیت نمایند
  زبان های استفاده شده: PHP, HTML, CSS
  نیازمندی های سرور: تابع Curl و ionCube Loader
  برنامه نویس و طراح: فرید نجفلو

  با این افزونه می تونید درگاه پرداخت پی لاین را به ماژول Credit سایت خود اضافه و خرید کردیت را به صورت انلاین فراهم کنید
  این افزونه داری نصب کننده ای می باشد که شما به راحتی می توانید درگاه را در عرض چند دقیقه نصب و فعال کنید
  برای توضیحات بیشتر به بخش آموزش رجوع کنید

  این افزونه رایگان است ولی به دلیل حفظ حقوق کپی رایت دارای کد فعال سازی می باشد

  آموزش دریافت لایسنس از کلوپ که بصورت اتوماتیک موقع دانلود تولید میشود.

  توجه:
  کسانی که بیش از یک سایت داشته و نیاز به دریافت کد فعال سازی بیشتری دارند می توانند از طریق فروشگاه اقدام به دریافت به صورت رایگان نمایند
  فایل ها برای تمامی سایت ها یکسان هستند  قالب کاملا راست چین و زیبای PFC BOOT Theme v1.0


  این قالب زیبا و کاملا راست چین بوده و از امکانات منحصر بفردی بهره میبرد. این قالب دارای اسلایدری زیبا در صفحه ثبت نام میباشد که شما می توانید عکس های آنرا عوض کنید، همچنین قسمتی در صفحه نام وجود دارد که آخرین ارسالی های کاربران را نمایش میدهد.

  ورژن اولیه این قالب امروز منتشر میشود و ورژن های دیگر برای کاربرانی که قبلا خرید کرده اند با 50% تخفیف ارائه میشود، همراه با پشتیبانی رایگان.

  قیمت این قالب 50 هزار تومان است که بعد از پرداخت می توانید دانلود کنید.

  برای دیدن امکانات دیگر این قالب به تصاویر موجود نگاه کنید، لازم به ذکر است که هماهنگ با این قالب، قالب ایمیلی درست خواهد شد با مبلغ 15 هزار تومان که برای کسانی که این قالب را خریده اند رایگان خواهد بود.
  تغییر Layout ایندکس انجمن
  انتخاب فونت دلخواه
  انتخاب رنگ عناصر
  123456789101112131415
  انتخاب عکس به عنوان پس زمینه
  انتخاب پترن به عنوان پس زمینه
  انتخاب رنگ پس زمینه ایندکس
  انتخاب رنگ منو ها
  Click To Disable Effects