کاربر گرامی، برای استفاده کامل از امکانات سایت نیاز است شما، عضو سایت شوید !
  جهت یادآوری : در صورتی که پس از 72 ساعت پاسخی در انجمن دریافت نکردید اقدام به ارسال پست نمایید || قوانین انجمن ||
  - - - - -

  کپی رایت شمسی ساز کلوپ

  Copyright licence کپی رایت شمسی ساز تاریخ شمسی کپی رایت کلوپ

  #1   amir Bassir ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۸ بعد از ظهر

  amir Bassir

   مدیر کل سایت

  • مدیر کل سایت
   • : 1
  • 9,508
  • جنسیت:آقا
  • موقعیت:با افتخار "تبریز" شهر اولین ها

  با سلام!

  این افزونه در سامانه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال (سرآمد) به آدرس SARAMAD.IR به ثبت رسیده و داری شناسنامه نرم افزار می باشد.

  بند 1. شمسی ساز کلوپ، به کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس، و شخص آقای فرید نجفلو تعلق دارد، و هر گونه سوء استفاده از آن پیگرد قانونی دارد.

   

  بند 2. کلیه کدهای شمسی ساز کلوپ، به کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس تعلق دارد، و نحوه استفاده از دستورات، توابع، نحوه کدنویسی، نحوه استفاده از توابع Phpfox، نحوه تنظیمات، نحوه تنظیمات پنل ادمین، از اول تا آخر به کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس تعلق دارد، و هر گونه استفاده از توابع، و موارد ذکر شده در همین بند یعنی بند 2 پیگرد قانونی دارد.

   

  بند 3. نصب کننده شمسی ساز، بصورت اختصاصی برای شمسی ساز کلوپ نوشته شده است، و هرگونه سوء استفاده از توابع و دستورات نصب کننده، قالب بندی و کلیه موارد ذکر شده در بند 2 پیگرد قانونی دارد.

   

  بند 4. نصب کننده حرفه ای کلوپ دارای سازگار سازی هوشمند با همه ورژن های اسکریپت Phpfox را دارا میباشد، ولی ما به جهت حمایت از حقوق کاربران در مورد استفاده از نوع اسکریپت، به اسکریپت های قفل دار، که شرعاً و قانوناً حرام است، و در خیلی موارد شل دیده شده، سرویس ارائه نخواهیم داد، و نصب کننده شمسی ساز در صورت مشاهده قفل هسته در اسکریپت ها، از ادامه نصب خواهد ایستاد.

   

  بند 5. لایسنس شمسی ساز کلوپ، برای هر سایت، موقع خرید، بصورت اتوماتیک تولید شده، و برای همان سایت اعتبار دارد. پس در مورد استفاده از شمسی ساز، به بند 1 توجه بیشتری کنید.

   

  بند 6. فروش، و یا در اختیار قرار دادن این شمسی ساز طبق بند 1، پیگرد قانونی دارد.

   

  بند 7. کپی رایت شمسی ساز کلوپ به کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس تعلق دارد، و مثل کارهای دیگر که ارائه دادیم و بصورت غیر قانونی در سایت های پشتیبانی دیگر، بنام خودشان زدند، طبق بند 1، با استفاده از شناسنامه ماژول که به ثبت رسیده، پیگرد قانونی دارد.

   

  بند 8. شمسی ساز کلوپ چون برای اولین بار در ایران توسط کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس، و توسط جناب آقای فرید نجفلو، نوشته شده است، در هر زمان، نسبت به ارائه قیمت جدید، کم یا زیاد، آزاد بوده، و یا می توانیم انتشار شمسی ساز را متوقف کنیم.

   

  بند 9. بندهای ارائه شده، در هر زمان، با توجه به شرایط خاص قابل تغییر بوده، و مالک شمسی ساز در هر زمان این حق را دارد که قوانین ارائه شمسی ساز را تغییر بدهد.

   

  با تشکر: کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس
  سعی کن که خودت باشی، نه مثل کسی

  دکتر علی شریعتی: اگر نمی توانی خدمتی کنی، برو تا خیانتی نکنی.

  اولین افزونه طراحی قالب ثبت نام

  تغییر Layout ایندکس انجمن
  انتخاب فونت دلخواه
  انتخاب رنگ عناصر
  123456789101112131415
  انتخاب عکس به عنوان پس زمینه
  انتخاب پترن به عنوان پس زمینه
  انتخاب رنگ پس زمینه ایندکس
  انتخاب رنگ منو ها
  Click To Disable Effects