کاربر گرامی، برای استفاده کامل از امکانات سایت نیاز است شما، عضو سایت شوید !
  جهت یادآوری : در صورتی که پس از 72 ساعت پاسخی در انجمن دریافت نکردید اقدام به ارسال پست نمایید || قوانین انجمن ||
  * * * * * 1

  قوانین فروشگاه کلوپ


  #1   amir Bassir ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۰ بعد از ظهر

  amir Bassir

   مدیر کل سایت

  • مدیر کل سایت
   • : 1
  • 9,508
  • جنسیت:آقا
  • موقعیت:با افتخار "تبریز" شهر اولین ها

  با سلام!

  قوانینی که برای فروشگاه کلوپ تعیین کردیم، بصورت معقول نوشته شده و به نظرم مورد قبول همه افراد خواهد بود. پس لطفا قوانین را با دقت مطالعه کنید:

   

  شما با کلیک روی دکمه "من قوانین و شرایط را قبول می کنم" همه قوانین زیر را قبول کرده و بعد اقدام به خرید می کنید.

   

  لطفا توجه فرمائید که در مطالب زیر، منظور از دامین، آدرس سایت شما بدون:

  http://
  https://
  

  خواهد بود، و بطور کلی بصورت زیر:

  yoursite.com
  

  و آدرس سابدامین بصورت:

  subdomain.yoursite.com
  
  • ++ اسکریپت کلوپ بدون لایسنس و بصورت کدباز (برخلاف دیگر سایت ها که فایل های اسکریپت را کد می کنند) ارائه میشود، چون کد کردن اسکریپت قانونی نبوده و این حق خریدار است که به همه کدهای اسکریپت دسترسی داشته باشد. و همراه با اسکریپت اکانت ویژه پلاس (3 ماهه) که مبلغ آن 60 هزار تومان است را بصورت رایگان هدیه میدهیم.
  • ++ ماژول شمسی/قمری ساز کلوپ روی اسکریپت نبوده و بعد از خرید اسکریپت که اکانت شما ویژه پلاس شد، دسترسی خرید (در صورت تمایل) داده خواهد شد. چون خرید این ماژول برای همه بسته هست.
  • برخی از محصولات اختصاصی کلوپ، دارای لایسنس هستند، این بدان معنی است که ما سیستمی بصورت اتوماتیک در فروشگاه تعبیه کردیم که خود شما دامین خود را ثبت می کنید و فروشگاه نسبت به نوشته شما لایسنس ارائه میدهد. و این لایسنس را موقع نصب برنامه می توانید در محل مخصوص قرار دهید و این کد لایسنس مخصوص سایت شما است و از آن مراقبت کنید:

  آموزش تهیه لایسنس:

   

  آموزش دریافت لایسنس از کلوپ - آموزش های افزونه ها و قالب های اختصاصی کلوپ - آموزش های اختصاصی کلوپ -

   

  قوانین لایسنس (بسیار مهم)

  1. +++ در صورت گم کردن به هر طریق با مراجعه به بخش کاربری خود که همیشه در آنجا محفوظ است می توانید لایسنس خود را نسبت به محصول خریداری شده بدست بیاورید.
  2. +++ اگر به هر طریق و یا مشکلات اکانت (که امکان ندارد) نتوانستید کد لایسنس را بدست بیاورید، ما موظف هستیم که کد لایسنس جدیدی را برای شما تهیه کنیم. و این کد لایسنس جدید بصورت رایگان (فقط برای دامینی که موقع خرید ثبت کرده بودید) خواهد بود.
  3. +++ اگر قبلا برای یک دامین خرید کرده بودید و حالا می خواهید برای دامین دیگری نیز تهیه کنید، باید دوباره خرید کرده و لایسنس تهیه کنید.
  4. +++ اگر قبلا برای یک دامین خرید کرده بودید و حالا می خواهید اسم دامین خود را عوض کنید، قیمت محصول بصورت توافقی بین شما و سایت کلوپ خواهد بود، و اگر واقعا برای ما ثابت شود که از دامین قبلی استفاده نخواهید کرد، لایسنس جدیدی به رایگان در اختیار شما قرار داده خواهد شد.
  5. +++ اگر به هر صورت، قصد سوء استفاده از لایسنس خود را داشتید، از طریق مراجع قانونی اقدام خواهد شد.
  6. +++ لایسنس هر محصول بصورت اتوماتیک بدون اینکه انسان دخالت داشته باشد تهیه میشود و در اختیار شما قرار داده میشود. پس لطفا کسانی را که به شما پیشنهاد ارائه لایسنس را در قبال وجه و یا بدون وجه می کنند را به ما معرفی کنید. در غیر اینصورت ما پاسخگوی مشکلات احتمالی نخواهیم بود.
  • ++++ (مهم) بعد از پرداخت وجه، که بخش دانلود برای خریدار باز خواهد شد، به هیچ وجه، مبلغ پرداخت شده برگشت داده نخواهد شد.
  • ++++ بقیه محصولاتی که بدون لایسنس هستند و شما خرید می کنید حق انتشار و یا فروش محصول را نداشته و فقط خود شما باید از محصولی که خرید می کنید استفاده کنید. (در صورت مشاهده برخورد خواهد شد.)
  • ++++ محصولاتی که در بخش فروشگاه قرار میگیرد(چه از طرف خود کلوپ و یا مدیران)، پشتیبانی و رسیدگی به مشکلات به کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس تعلق دارد، و برای احترام به حقوق کاربران وظیفه خود می دانیم که در اسرع وقت رسیدگی کرده و مشکلات را حل کنیم.
  • ++++ اگر محصولات قرار گرفته شده مشکلاتی داشتند و رسیدگی نشدند، در اسرع وقت به ما گزارش دهید.
  • ++++ (مهم) هاستینگ هائی که مورد پشتیبانی ما نیستند و به کاربرانی که از این هاستینگ ها استفاده می کنند، سرویس ارائه نخواهد شد. برای اطلاع از هاستینگ هائی که مورد پشتیبانی ما نیستند، به آدرس زیر مراجعه کنید:

  انتشار ورژن دوم سیستم لایسنس و تایید اتوماتیک دامین کلوپ و هاستینگ های غیر معتبر - اخبار و اطلاعیه های سایت

   

  نکته مهم: محصولاتی که در فروشگاه قرار ندارند و در دیگر بخش های سایت برای فروش قرار داده میشوند، به کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس مربوط نبوده و ما فقط پاسخگوی مشکلات احتمالی خواهیم بود و بقیه مسایل از عهده ما خارج است.

   

  موفق و پیروز باشید.
  سعی کن که خودت باشی، نه مثل کسی

  دکتر علی شریعتی: اگر نمی توانی خدمتی کنی، برو تا خیانتی نکنی.

  اولین افزونه طراحی قالب ثبت نام
  تغییر Layout ایندکس انجمن
  انتخاب فونت دلخواه
  انتخاب رنگ عناصر
  123456789101112131415
  انتخاب عکس به عنوان پس زمینه
  انتخاب پترن به عنوان پس زمینه
  انتخاب رنگ پس زمینه ایندکس
  انتخاب رنگ منو ها
  Click To Disable Effects