کاربر گرامی، برای استفاده کامل از امکانات سایت نیاز است شما، عضو سایت شوید !
    جهت یادآوری : در صورتی که پس از 72 ساعت پاسخی در انجمن دریافت نکردید اقدام به ارسال پست نمایید || قوانین انجمن ||
    * * * * * 2

آموزش فوق تخصصی || آموزش تصویری و قدم به قدم ساخت زیباترین قالب ها در ورژن 4 Phpfox

Create theme in phpfox v4 Theme Phpfox Theme Phpfox ساخت تم ساخت قالب در Phpfox

#1   amir Bassir ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۰۳:۲۱ قبل از ظهر

amir Bassir

مدیر کل سایت

• مدیر کل سایت
      • : 1
    • 9,508
    • موقعیت:با افتخار "تبریز" شهر اولین ها

با سلام!
    آموزش مربوطه در بخش آموزش ها قرار دارد، برای مشاهده به آدرس زیر مراجعه کنید:

آموزش تصویری و قدم به قدم ساخت زیباترین قالب ها در ورژن 4 Phpfox

======================================

تاریخ اضافه شدن آموزش: ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۰۳:۲۱ قبل از ظهر
    تاریخ بروز رسانی آموزش: ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۰۳:۲۱ قبل از ظهر

با تشکر: مدیریت کلوپ پی اچ پی فاکس :pfc:

سعی کن که خودت باشی، نه مثل کسی

دکتر علی شریعتی: اگر نمی توانی خدمتی کنی، برو تا خیانتی نکنی.

اولین افزونه طراحی قالب ثبت نام

#2   poa ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۳ بعد از ظهر

poa

مدیر ارشد

• مدیر ارشد
      • : 128
    • 704
    • موقعیت:تبریز

چه کسانی به این دسترسی دارند؟

#3   amir Bassir ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۷ بعد از ظهر

amir Bassir

مدیر کل سایت

• مدیر کل سایت
    • 9,508

در بالا، منوها، بخش آموزش را كليك كنيد، كلا بخش هاى مختلف آموزش را خواهيد ديد، كه نگاهى زير عنوان آموزش هاى فوق حرفه اى نگاه كنيد و ببينيد چى نوشته؟
    من آيا در اين سايت حق ندارم كه مطالبى در حد يك ماژول و بصورت حرفه اى ولى نه براى همه منتشر كنم؟
    آموزشى در حد يك ماژول براى سئو هم در اين بخش منتشر كردم، ولى آنقدر پيغام دادند كه ميخواستم حذف كنم.
    دوستان، عزيزان من، شما به همه جا دسترسى داريد الا اين بخش. چرا ميخواهيد كه حتى مشخصات پنل ادمين رو هم به شما بدهم؟ چرا؟ بخاطر اينكه ٤٠ هزار تومان پول داده ايد؟
    عزيزان من، افرادى هستند كه اختصاصى از من مطالبى را ميخواهند، و من بصورت خصوصى در اين بخش قرار ميدهم، فقط براى افرادى كه نياز دارند.
    اگر با ٤٠ تومان مشخصات پنل ادمين و مشخصات سرور رو هم ميخواهيد بفرمائيد تا ما هم در جريان باشيم.
    با تشكر

Sent from my iPhone using Tapatalk

#4   poa ۱۹ آذر ۱۳۹۴ - ۰۱:۲۰ قبل از ظهر

poa

مدیر ارشد

• مدیر ارشد
      • : 128
    • 704
    • موقعیت:تبریز

در بالا، منوها، بخش آموزش را كليك كنيد، كلا بخش هاى مختلف آموزش را خواهيد ديد، كه نگاهى زير عنوان آموزش هاى فوق حرفه اى نگاه كنيد و ببينيد چى نوشته؟
    من آيا در اين سايت حق ندارم كه مطالبى در حد يك ماژول و بصورت حرفه اى ولى نه براى همه منتشر كنم؟
    آموزشى در حد يك ماژول براى سئو هم در اين بخش منتشر كردم، ولى آنقدر پيغام دادند كه ميخواستم حذف كنم.
    دوستان، عزيزان من، شما به همه جا دسترسى داريد الا اين بخش. چرا ميخواهيد كه حتى مشخصات پنل ادمين رو هم به شما بدهم؟ چرا؟ بخاطر اينكه ٤٠ هزار تومان پول داده ايد؟
    عزيزان من، افرادى هستند كه اختصاصى از من مطالبى را ميخواهند، و من بصورت خصوصى در اين بخش قرار ميدهم، فقط براى افرادى كه نياز دارند.
    اگر با ٤٠ تومان مشخصات پنل ادمين و مشخصات سرور رو هم ميخواهيد بفرمائيد تا ما هم در جريان باشيم.
    با تشكر

سوال من این بود چه کسانی به این آموزش دسترسی دارند  کلا نه توهینی کردم نه جسارتی جوابشم همین قسمت اوله بقیه جوابتون ربطی به سوال من نداره خوب آموزش های بخش فوق حرفه ای تازه ایجاد شده و من اطلاعی نداشتم

#5   amir Bassir ۱۹ آذر ۱۳۹۴ - ۰۱:۲۶ قبل از ظهر

amir Bassir

مدیر کل سایت

• مدیر کل سایت
    • 9,508

سلام!
    منظور من شما نبوديد، و بطور كلى گفتم.
    الان ٥ روز ميشه كه اين بخش رو ايجاد كردم و در اين ٥ روز فقط دو تا آموزش بنا به درخواست دو كاربر عزيز ايجاد كردم، ولى كلى پيغام خصوصى داشتم كه خيلى از كاربران سند سايت رو هم ميخواستند. و شما اولين كسى بوديد كه در انجمن مطرح كرديد كه من درست حرفهائى كه براى اين عزيزان گفته بودم، همينجا كپى كردم.
    بازم ميگم كه منظور شما نيستيد، در كل خواستم از دست سوالات راحت شوم.

تغییر Layout ایندکس انجمن
    انتخاب فونت دلخواه
    انتخاب رنگ عناصر
    123456789101112131415
    انتخاب عکس به عنوان پس زمینه
    انتخاب پترن به عنوان پس زمینه
    انتخاب رنگ پس زمینه ایندکس
    انتخاب رنگ منو ها
    Click To Disable Effects