پرش به

• ورود
    کاربر گرامی، برای استفاده کامل از امکانات سایت نیاز است شما، عضو سایت شوید !
    جهت یادآوری : در صورتی که پس از 72 ساعت پاسخی در انجمن دریافت نکردید اقدام به ارسال پست نمایید || قوانین انجمن ||
    تصویر
    * * * * * 1 رای

آپدیت جدید افزونه اینستاگرام کلوپ برای Phpfox - ورژن 5.1.4.1

PFC Instagram Instagram for Phpfox Instagram Phpfox اینستاگرام کلوپ اینستاگرام کلوپ برای Phpfox amir christ امیر بصیر

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
    بدون پاسخ

#1 OFFLINE   amir christ ارسالی ۰۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۸ قبل از ظهر

amir christ

مدیر کل سایت

• مدیر کل سایت
      • شماره کاربری: 1
    • 9,118 ارسال
    • موقعیت:با افتخار "تبریز" شهر اولین ها
    مقاله نويس
    حالت فعلی: Busy

با سلام!

ادامه پست:

آپدیت جدید افزونه اینستاگرام کلوپ برای Phpfox - ورژن 5.1.4.0 - اخبار و اطلاعیه های سایت

++ ورژن جدید اسکریپت Phpfox یعنی 4.1.2 منتشر شد، که در این ورژن جدید یک قالب زیبا بنام Bootstrap اضافه شده است. ولی بخاطر اینکه در ورژن جدید کدهای جدیدی اضافه شده است، در بعضی از قسمت های افزونه اینستاگرام کلوپ مشکلاتی ایجاد کرده بود، مثل نمایش ندادن محتوای بلوک اینستاگرام در پروفایل ها:

pfc_team_1453871677__56.png

که این مورد را حل کردیم.

++ مورد دوم چون قالب جدیدی اضافه شده بود و همانطور که می دانید، پهنای این قالب جدید بیشتر از قالب قبلی هست که نمایش تصاویر کمی بد دیده میشد:

pfc_team_1453871167__53.png

معمولا در اینگونه موارد، صاحب سایت، تنها با تغییر در کدهای CSS اندازه تصاویر را درست می کند، ولی همانطور که می دانید هم در این ماژول و هم در ماژول های قبلی من، همه قسمت ها بصورت اتوماتیک تنظیم میشوند، و من کاری می کنم که مدیر سایت اصلا با کدها کاری نداشته باشد، و این مورد را درست کردم که سایز تصاویر با توجه به قالب جدید، و یا قالب های دیگر، خودش کوچک و یا بزرگ خواهد شد و اندازه خودش را با توجه به قالب مورد نظر تغییر دهد، (نصب کرده امتحان کنید، هم در قالب قبلی و هم در قالب جدید  :mocking: )

pfc_team_1453872334__54.png

مورد سوم نمایش تگ ها کلا در ورژن 4 بود که تگ ها را بصورت بلوک میشناخت، که این مورد هم رفع شد.

فکر کنم کسانی که نصب کرده اند، در پنل ادمین آنها علامت آپدیت ظاهر شده است:  :aacc:

pfc_team_1453872760__57.png

پس دانلود و آپدیت کنید.

با تشکر: امیر بصیر

• علیرضا عباسی این پست را پسندیده است

سعی کن که خودت باشی، نه مثل کسی

دکتر علی شریعتی: اگر نمی توانی خدمتی کنی، برو تا خیانتی نکنی.

اولین افزونه طراحی قالب ثبت نام

همچنین به PFC Instagram, Instagram for Phpfox, Instagram, Phpfox, اینستاگرام کلوپ, اینستاگرام کلوپ برای Phpfox, amir christ, امیر بصیر نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

تغییر Layout ایندکس انجمن
    انتخاب فونت دلخواه
    انتخاب رنگ عناصر
    123456789101112131415
    انتخاب عکس به عنوان پس زمینه
    انتخاب پترن به عنوان پس زمینه
    انتخاب رنگ پس زمینه ایندکس
    انتخاب رنگ منو ها
    Click To Disable Effects