پرش به

• ورود
    کاربر گرامی، برای استفاده کامل از امکانات سایت نیاز است شما، عضو سایت شوید !
    جهت یادآوری : در صورتی که پس از 72 ساعت پاسخی در انجمن دریافت نکردید اقدام به ارسال پست نمایید || قوانین انجمن ||
    تصویر
    * * * * * 1 رای

نکات، ویژگی ها، و شرایط استفاده از افزونه مدیریت هاست و سرور کلوپ

PFC Dev Tools Dev Tools Tools مدیریت هاست مدیریت سرور آپلود فایل اکسترکت

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
    5 پاسخ برای این موضوع

#1 OFFLINE   amir christ ارسالی ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۲ قبل از ظهر

amir christ

مدیر کل سایت

• مدیر کل سایت
      • شماره کاربری: 1
    • 9,406 ارسال
    • موقعیت:با افتخار "تبریز" شهر اولین ها
    مقاله نويس
    حالت فعلی: Busy

با سلام!

ادامه پست:

آپدیت جدید افزونه "مدیریت هاست و سرور کلوپ" 5.1.1.0 - اخبار و اطلاعیه های سایت

همانطور که در لینک بالا هم می بینید، ما آپدیت جدیدی برای افزونه پر قدرت و حرفه ای "مدیریت هاست و سرور" آماده کردیم که ویژگی ها و قابلیت های زیبا و حرفه ای را در اختیار شما قرار میدهد.

من در این پست فقط در مورد ورژن 5.1.1.0 صحبت خواهم کرد و نکات مهمی را برای شما عرض خواهم کرد.

نکات قابل توجه:

توجه 1: قبل از هر چیزی اگر می خواهید از این افزونه برای آپلود، اکسترکت، و حذف فایل ها استفاده کنید، حتما، حتما و حتما اگر فایل زیپ و یا  فولدری به اسم "upload" در هاست خود دارید:

++ اگر این فایل مهم است حتما یک فولدر دیگر ساخته به غیر از نام "upload" و به آن منتقل کنید.

++ و اگر مهم نیست، حذف کنید.

چون اگر اینکار را انجام ندهید، این افزونه اینکار را انجام خواهد داد.

توجه 2: من در ابتدا این افزونه را فقط برای آپلود ماژول های Phpfox میخواستم، که دوستان عزیز در پیغام خصوصی از من خواستند که این ماژول رو طوری طراحی کنم که قابل استفاده برای آپلود همه چیز باشد. پس شما با این افزونه خواهید توانست همه نوع فایل زیپ را به سرور خود، بدون مراجعه به سرور خود آپلود، و اکسترکت کنید.

فقط حتما می دانید که در Phpfox همه افزونه ها، حتی خود اسکریپت داخل فولدری بنام "upload" قرار دارند، و شما کافیست که همین فولدر "upload" را زیپ کرده و توسط این افزونه آپلود نمائید، که این افزونه بصورت اتوماتیک فایل شما را به سرور شما انتقال داده، و از حالت زیپ خارج خواهد کرد، و محتویات آنرا بیرون خواهد ریخت، و سپس اول فولدر ساخته شده را حذف، و بعد فایل آپلود شده را حذف خواهد کرد که جای اضافی در سرور شما پر نکند که البته همه این عملیات قابل تنظیم موقع آپلود هستند که شما فقط کافیست تیک گزینه ها را بگذارید. (بصورت پیشفرض همه گزینه ها فعال هستند.)

توجه 3: این افزونه هیچ کاری به دیگر فولدرهای هاست شما نخواهد داشت، و از همه لحاظ تست شده، و باز هم خواهش می کنم فقط فولدر "upload" افزونه ها را و یا خود اسکریپت، و یا دیگر فایل ها را آپلود نمائید، تا مراحل بخوبی پیش بروند، در غیر اینصورت بعد از آپلود، اکسترکت نخواهد کرد.

توضیحات در مورد افزونه:

حتما میدانید که برای اینکه یک افزونه را بخواهید نصب کنید، باید اول به هاست خود بروید، و بعد وارد فایل منیجر شده، و از این طریق فایل مورد نظر را انتخاب کرده، و آپلود کرده که بعد از اینکارها باید خودتان اکسترکت کنید، و محتویات را بیرون بریزید و بعد فایل زیپ را حذف کرده، و بعد هم فولدر ساخته شده را حذف کنید که کارهائی بسیار زیاد هستند، و شاید یک اشتباه شما، باعث حذف دیگر فایل های اسکریپت شده، و زحمات شما حدر برود.

ولی توسط این افزونه، شما نیاز به انجام هیچ یک از این کارها نخواهید داشت، و فقط کافیست فایل مورد نظر را انتخاب کرده و روی دگمه آپلود کلیک کنید، که این افزونه بصورت اتوماتیک:

فایل زیپ شما را به هاست شما انتقال میدهد.

از حالت زیپ خارج می کند.

محتویات آنرا بیرون میریزد.

فولدر ساخته شده را حذف می کند.

فایل زیپ شما را بعد از عملیات موفق، حذف می کند.

به همین راحتی و شما همه اینکارها را تنها با یک کلیک ساده انجام خواهید داد و بعدا، این افزونه هست که بقیه کارها را انجام خواهد داد. (آن هم در مدت زمان خیلی کم):

pfc_team_1456722346__21.png

چنانچه در تصویر می بینید، شما براحتی خواهید توانست حتی گزینه ها و دستورات لازم را به افزونه داده، و این افزونه با توجه به دستورات شما کارها را انجام خواهد داد.

برای مثال، شاید اصلا بخواهید فقط فایل زیپ را به سرور خود منتقل کنید، و یا اینکه نخواهید حذف شود، و یا اینکه نخواهید اکسترکت شده و روی فایل دیگر ریخته شود و یا ...

من حتی اطلاع رسانی این افزونه را هم در طول نوشتن این بخش عوض کردم که قبلا بصورت زیر بود:

pfc_team_1456722547__24.png

ولی حالا هر کاری انجام دهد، همان را برای شما گزارش خواهد کرد:

pfc_team_1456722629__23.png

و یا:

pfc_team_1456722647__22.png

من خیلی مشتاق هستم که نظرات و پیشنهادات و انتقادات شما را در مورد این بخش بدانم، حتما هر گونه نظرات شما مهم بوده، و باعث پیشرفت این افزونه خواهد شد.

می توانید افزونه را از آدرس زیر به رایگان دانلود نمائید:

افزونه قدرتمند مدیریت هاست و سرور کلوپ برای Phpfox

با احترام و تشکر: بصیر

• علیرضا عباسی, owner و alirezaR135 این پست را پسندیده است

سعی کن که خودت باشی، نه مثل کسی

دکتر علی شریعتی: اگر نمی توانی خدمتی کنی، برو تا خیانتی نکنی.

اولین افزونه طراحی قالب ثبت نام

#2 OFFLINE   majidghafoorzade ارسالی ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۱ قبل از ظهر

majidghafoorzade

مدیر سابق

• کاربر حرفه ای
      • شماره کاربری: 414
    • 596 ارسال
    • موقعیت:اصفهان
    مقاله نويس
    حالت فعلی: Tired

سلام

خیلی افزونه ی خوبی هست

ولی به نظر من انتشار رایگان اون با توجه به زحمتی که براش کشیده شده و همچنین احتمال سو استفاده سایت های دیگه کار درستی نیست.

بهتر نیست برای فروش قرار بگیره؟

• amir christ این پست را پسندیده است

فروش دست رنج دیگران و یا انتشار آن بصورت رایگان

زرنگی نیست

دزدی است!

#3 OFFLINE   amir christ ارسالی ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۷ قبل از ظهر

amir christ

مدیر کل سایت

• شروع کننده موضوع
    • مدیر کل سایت
    • 9,406 ارسال
    مقاله نويس

majidghafoorzade, سلا م و ممنون از شما!

زحمت که خیلی خیلی زیاد بوده ولی کل این افزونه تا حالا فقط 20 درصد از امکاناتی هست که برای این در نظر گرفتم و بزودی شاهد یک آپدیت بزرگ دیگر و یک امکان غیرقابل تصور را خواهید دید.

چون این افزونه مستقیما با هاست در ارتباط هست، سعی کردم تا طوری کد بنویسم که مشکلی ایجاد نکنه، و واقعا می تونم بگم یک افزونه باهوش

ولی دوست دارم این افزونه رایگان بوده تا همه استفاده کنند.

در نظر داشته باشیم که همه به هاست دسترسی ندارند، و فکر کنم خود شما در جریان باشید که هاستینگ هائی هستند که دسترسی کاربران برای ورود به هاست را گرفته اند، یعنی کاربر اجازه ورود به هاست خودش رو نداره، و هاستینگ برای نصب هر افزونه از کاربر پول میگیره.

حالا اگه کاربر این افزونه را توسط همان صاحب هاستینگ و توسط ایشان بده و نصب کنند (طوری که صاحب هاستینگ متوجه نشود)، دیگه محتاج صاحب هاستینگ نخواهد شد تا پوا اضافی هم پرداخت کنه، و تنها با استفاده از این ماژول که اصلا نیازی هم برای رفتن به هاستینگ نداره، خواهد توانست که ماژول ها و فایل های خودش رو به هاست انتقال بده.

جالب اینجاست که این ماژول بعد از اتمام کار همه فایل ها و فولدرهائی که با خود آپلود کرده را حذف می کنه، تا دیگه حرف و حدیثی باقی نماند.

• poa این پست را پسندیده است

#4 OFFLINE   poa ارسالی ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۲:۰۴ قبل از ظهر

poa

مدیر ارشد

• مدیر ارشد
      • شماره کاربری: 128
    • 704 ارسال
    • موقعیت:تبریز

حالت فعلی: Hot

دقیقا این کارتون خیلی جلو سو استفاده هارو خواهد گرفت اکثر طراحان جلو هاست رو میبندن که کار بد یا خوبش کار ندارم ولی اینکه برای نصب هر افزونه پول میگیرند واقعا کا غیر انسانیه مرد مومن هاستو میبندی به کنار دیگه چرا از این بستنشم سوء استفاده میکنی

#5 OFFLINE   amir christ ارسالی ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۲:۱۱ قبل از ظهر

amir christ

مدیر کل سایت

• شروع کننده موضوع
    • مدیر کل سایت
    • 9,406 ارسال
    مقاله نويس

poa, دقیقا، البته من برخورد جدی با این هاستینگ ها کرده ام که در نهایت بهشون گفتم کاری خواهم کرد که کاربر از سرویس های شما استفاده کنه، ولی به شما محتاج نباشه.

امکان بک آپ گیری حرفه ای هم به افزونه اضافه شد. 

• poa و omidkarami این پست را پسندیده است

#6 OFFLINE   poa ارسالی ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۲:۲۰ قبل از ظهر

poa

مدیر ارشد

• مدیر ارشد
      • شماره کاربری: 128
    • 704 ارسال
    • موقعیت:تبریز

حالت فعلی: Hot

هههههه اقا گناه داره با این امکانات نونشونو آجر نکن

همچنین به PFC Dev Tools, Dev Tools, Tools, مدیریت هاست, مدیریت سرور, آپلود فایل, اکسترکت نیز برچسب خورده است

تغییر Layout ایندکس انجمن
    انتخاب فونت دلخواه
    انتخاب رنگ عناصر
    123456789101112131415
    انتخاب عکس به عنوان پس زمینه
    انتخاب پترن به عنوان پس زمینه
    انتخاب رنگ پس زمینه ایندکس
    انتخاب رنگ منو ها
    Click To Disable Effects