پرش به

• ورود
    کاربر گرامی، برای استفاده کامل از امکانات سایت نیاز است شما، عضو سایت شوید !
    جهت یادآوری : در صورتی که پس از 72 ساعت پاسخی در انجمن دریافت نکردید اقدام به ارسال پست نمایید || قوانین انجمن ||
    تصویر
    * * * * * 1 رای

ویدئوی افزونه ادیتور پیشرفته کلوپ ورژن 4.1.1.0

PFC Editor Emoticons for Phpfox Phpfox Emoticons Photo in Comments ادیتور ادیتور پیشرفته شکلک های کلوپ تصویر در کامنت

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
    1 پاسخ برای این موضوع

#1 ONLINE   amir christ ارسالی ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۲:۲۴ بعد از ظهر

amir christ

مدیر کل سایت

• مدیر کل سایت
      • شماره کاربری: 1
    • 9,275 ارسال
    • موقعیت:با افتخار "تبریز" شهر اولین ها
    مقاله نويس
    حالت فعلی: Busy

با سلام خدمت دوستان عزیز!

حتما در جریان هستید که چند هفته پیش من آپدیت جدیدی را برای ادیتور پیشرفته و شکلک های کلوپ را شروع کردم:

رونمائی از آپدیت جدید افزونه ادیتور پیشرفته و شکلک های زیبا برای Phpfox ورژن 4.1.1.0 - اخبار و اطلاعیه های سایت

خیلی از دوستان که منتظر این افزونه بودند، پیگیر این افزونه بودند که حق هم داشتند، چون من 3 بار طرح و نحوه این افزونه را عوض کردم. در ادامه توضیحات تکمیلی را خواهم داد. فعلا شما به ویدئوی ورژن جدید تماشا کنید:

جالبه نه؟

1- من وقتی خواستم شروع کنم، ایده های زیادی را در نظر داشتم که بعد از اتمام کار، و زمانی که خواستم منتشر کنم، دیدم شاید کار برای کاربران استفاده از افزونه سخت باشد. به همین جهت، کدها را پاک کرده و از اول شروع کردم. اینکه پاک کردم، بخاطر این بود که ایده جدیدی که در نظر داشتم، با کدهای قبلی نمیشد کار کرد.

2- همانطور که اطلاع رسانی کردم، افزونه ای نوشتم که کافی بود کاربر روی آپلود کلیک کند، و افزونه خودش همه کارها رو انجام میداد، و حتی در دیتابیس ذخیره میکرد و اصلا زیاد به زدن Enter مرحله پایانی هم نبود.

در این روش، من از 4 تا جدول اسکریپت Phpfox استفاده کردم، که همزمان اطلاعات در 4 جدول ذخیره میشد. (طبق روش خود Phpfox) که در این روش باید حتما در صفحه ای که تصویر ارسال میشود، ماژول باید بتواند نام ماژول را تشخشیص دهد (مثلا آیا بخش تصاویر است؟ یا فید؟ یا صفحات؟ یا وبلاگ؟ یا پروفایل؟ و یا ...)

که افزونه بدرستی کار میکرد.

موقعی که میخواستم منتشر کنم، با فرید صحبت میکردم که، فرید گفت شاید در آینده شرکت دیگری یک افزونه خاصی را بنویسد که کلا تنظیمات متفاوتی داشته باشد، و آنموقع هست که شاید مشکلی از بابت افزونه پیش آید. (البته مشکل اگر قرار بود که پیش آید، شاید دیگر در آن بخش کار نمیکرد، ولی در بخش های دیگر همچنان به کار خود ادامه میداد.)

3- به همین جهت بود که آخرین روش رو انتخاب کردم که به نظرم خیلی زیبا و حرفه ای شده است. (البته از نظر من) و در این روش کاربر فقط در انتهای آپلود باید Enter رو بزند، مثل خود Phpfox، که فکر نکنم کار سختی باشد.

نحوه کار: بعد از آپلود تصویر، افزونه ادیتور کلوپ، بصورت اتوماتیک، کدی را بدون دخالت کاربر به ادیتور اضافه خواهد کرد، که کاربر فقط باید روی Enter کلیک کند.

البته سخت ترین قسمت تمام شد، و از این به بعد بخش های متنوع و کاربردی زیادی اضافه خواهد شد. حتی بخش مدیریتی برای تصاویری که در کامنت ها ارسال شده و ...

خوشحال خواهم شد که نظرات خود را به من ارسال کنید.

با تشکر: امیر بصیر

• foxred این پست را پسندیده است

سعی کن که خودت باشی، نه مثل کسی

دکتر علی شریعتی: اگر نمی توانی خدمتی کنی، برو تا خیانتی نکنی.

اولین افزونه طراحی قالب ثبت نام

#2 ONLINE   amir christ ارسالی ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۹ بعد از ظهر

amir christ

مدیر کل سایت

• شروع کننده موضوع
    • مدیر کل سایت
      • شماره کاربری: 1
    • 9,275 ارسال
    • موقعیت:با افتخار "تبریز" شهر اولین ها
    مقاله نويس
    حالت فعلی: Busy

دانلود ورژن جدید:

افزونه ادیتور پیشرفته و شکلک های زیبا برای Phpfox

سعی کن که خودت باشی، نه مثل کسی

دکتر علی شریعتی: اگر نمی توانی خدمتی کنی، برو تا خیانتی نکنی.

اولین افزونه طراحی قالب ثبت نام

همچنین به PFC Editor, Emoticons for Phpfox, Phpfox Emoticons, Photo in Comments, ادیتور, ادیتور پیشرفته, شکلک های کلوپ, تصویر در کامنت نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

تغییر Layout ایندکس انجمن
    انتخاب فونت دلخواه
    انتخاب رنگ عناصر
    123456789101112131415
    انتخاب عکس به عنوان پس زمینه
    انتخاب پترن به عنوان پس زمینه
    انتخاب رنگ پس زمینه ایندکس
    انتخاب رنگ منو ها
    Click To Disable Effects