پرش به

• ورود
    کاربر گرامی، برای استفاده کامل از امکانات سایت نیاز است شما، عضو سایت شوید !
    جهت یادآوری : در صورتی که پس از 72 ساعت پاسخی در انجمن دریافت نکردید اقدام به ارسال پست نمایید || قوانین انجمن ||
    تصویر
    * * * * * 1 رای

سال جدید 96 و تخفیف های ویژه سالانه افزونه های فروشگاه کلوپ

تخفیف های کلوپ سال جدید سا سال 1396 مبارک new year 1395

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
    2 پاسخ برای این موضوع

#1 OFFLINE   فرید نجفلو (Farid) ارسالی ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۸ بعد از ظهر

فرید نجفلو (Farid)

مدیر تیم برنامه نویسی

• تیم برنامه نویسی
      • شماره کاربری: 12
    • 190 ارسال
    • موقعیت:تبریز
    مقاله نويس
    حالت فعلی: Woot!

با سلام و خسته نباشید!

سال نو در راه است و یک سال پر از پستی و بلندی را طی کردیم. مشکلات زیادی را داشتیم، شادی ها و غم های زیادی هم داشتیم. دوستان تازه ای پیدا کردیم، و البته یک سال کاری را پشت سر میگذاریم.

امسال هم یکی از سال های استثنائی در تاریخ Phpfox بود، که شبیه سال های قبل نبود. افزونه های زیادی برای Phpfox نوشته شد، موفقیت های زیادی را در کنار دوستان خودمان کسب کردیم:

تیم طراحی و برنامه نویسی کلوپ

نمونه ای از کارهای ما

باز هم مثل سال های قبل، بخاطر اینکه شما عزیزان در همه حال و هر لحظه همراه ما بودید، تخفیف های ویژه و استثنائی در نظر گرفتیم که شامل همه افزونه ها و همه آیتم های فروشگاه کلوپ میباشد:

فروشگاه کلوپ

امسال عیدی ما به شما همرهان و دوستان 20% تخفیف برای همه محصولات کلوپ تقدیمتون میشه

برای استفاده از همه آیتم های کلوپ، کافیست این کوپن را موقع خرید استفاده کنید:

newyear_96

که بدون محدودیت میباشد.

پیشاپیش فرا رسیدن عید باستانی را خدمت شما دوستان و سروران گرامی تبریک عرض کرده، و امیدوارم سالی پربار در کنار خانواده خود باشید.

@};- سال نو مبارک.   @};-

با سپاس

فرید نجفلو

امیر بصیر

• amir christ و omidkarami این پست را پسندیده است
    با ما اولین باشید و اولین ها را تجربه کنید

به گروه کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس بپیوندید تماس با من در linked in

#2 OFFLINE   amir christ ارسالی ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۸ قبل از ظهر

amir christ

مدیر کل سایت

• مدیر کل سایت
      • شماره کاربری: 1
    • 9,380 ارسال
    • موقعیت:با افتخار "تبریز" شهر اولین ها
    مقاله نويس
    حالت فعلی: Busy
    با سلام خدمت دوستان!
    من هم جا داره كه از همه دوستان عزيز تشكر ويژه اى بكنم و همچنين پيشاپيش سال نو رو خدمت دوستان تبريك عرض ميكنم و اميدوارم كه سال خوبى را پيش رو داشته باشند.
    روزهاى خوبى را پشت سر گذاشتيم، به اميد خدا روزهاى خوبى را پيش رو خواهيم داشت. دوستان زيادى پيدا كرديم، كه علاوه بر phpfox دوستان خوبى در دنياى حقيقى شديم (كه الان مهمان يكى از آن دوستان هستم). از همه دوستان تشكر ميكنم كه امسال نيز مثل هميشه با بدى ها و خوبى هاى ما سر كردند.

امسال سال خوبى براى من و فريد بود، امسال توانستيم علاوه بر افزونه هائى كه براى عموم منتشر ميكنيم، افزونه هاى اختصاصى زيادى هم براى سايت هاى معتبر بنويسيم. براى من تجربه فوق العاده خوبى بود. افزونه هائى كه ميتوان گفت در سطح استاندارد و جهانى بودند و ميتوانند با نمونه هاى خارجى خود رقابت داشته باشند. از اينكه دوستان ما را قابل دانستند و به ما اعتماد كردند ممنون و سپاسگذارم.
    فريد عزيز كه مثل هميشه كمك بزرگى به من كردند و مثل يك برادر با راهنمائى هاى خود و همچنين با توصيه هاى خود در امر برنامه نويسى باعث شدند تا افزونه هاى فوق حرفه اى منتشر بشه. (فريد ازت تشكر ميكنم)

ما امسال دوستان خارجى هم داشتيم كه توانستيم با شركت هاى خارجى كه كار برنامه نويسى انجام ميدهند نيز به عنوان دوست و شريك در سطح جهانى كار كنيم. ما هم در ايران آنچه كه از دستمان ميومد براى اين دوستان انجام داديم و از دوستان خارجى هم تشكر ميكنم.

باز زياد حرف زدم و در جريان هستم، ولى در آخر چنانچه ميبينيد و براى همه دوستان ثابت شده است، تنها سايت ثابت و فعال در زمينه پشتيبانى Phpfox هستيم كه با كمك شما عزيزان توانستيم هر سال بهتر از سال قبل باشيم.
    مژده اى كه در اين آخر سال براى شما دارم اين است كه، ما برنامه هاى زيادى براى سال آينده داريم و سال آينده، سال متفاوتى براى phpfox خواهد بود. منتظر بهترين ها، در سايت اولين ها، براى بهترين عزيزانمان چون شما باشيد. افزونه هاى جديدى را در سال جديد تقديم شما خواهيم كرد.

سال نو مبارك
    • omidkarami این پست را پسندیده است

سعی کن که خودت باشی، نه مثل کسی

دکتر علی شریعتی: اگر نمی توانی خدمتی کنی، برو تا خیانتی نکنی.

اولین افزونه طراحی قالب ثبت نام

#3 OFFLINE   omidkarami ارسالی ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۱ بعد از ظهر

omidkarami

کاربر عادی

• کاربر عادی
      • شماره کاربری: 1,190
    • 399 ارسال
    • موقعیت:ایران

حالت فعلی: Roflmao
    خدایـا
    در این روزهای آخر سال
    به حق نامهای زیبایت
    به حق مهربانی‌ات
    به حق بزرگی و جلالت
    غم و غصه را از دل
    دوستان
    و عزیزانم دورکن
    و بهترینها را
    برایشان مقدرفرمـا
    با درود و اهدای سلام
    تشکر از شما و اقا فرید برای زحماتتون
    سال نو بر شما و همه دوستان مبارک
    • amir christ این پست را پسندیده است

www.kambadan.ir

تصویر

شبکه اجتماعی كامبادان به منظور آموزش.مشارکت.فروش.معرفی محصولات .ایده ها و اختراعات بنا شده است

همچنین به تخفیف های کلوپ, سال جدید, سا, سال 1396 مبارک, new year, 1395 نیز برچسب خورده است

تغییر Layout ایندکس انجمن
    انتخاب فونت دلخواه
    انتخاب رنگ عناصر
    123456789101112131415
    انتخاب عکس به عنوان پس زمینه
    انتخاب پترن به عنوان پس زمینه
    انتخاب رنگ پس زمینه ایندکس
    انتخاب رنگ منو ها
    Click To Disable Effects