رفتن به مطلب

**خیلی مهم** قوانین پشتیبانی

amir Bassir

با سلام!

 

 

 

 

 


قوانین پشتیبانی


1. لطفاً قبل از ارسال سوالات خود در بخش پشتیبانی، داخل انجمن جستجو کنید، و اگر نتوانستید جواب سوالات خود را پیدا کنید در بخش پشتیبانی سوال خود را مطرح کنید.

 

بخش هائی که شاید قبل از ارسال سوال خود در انجمن، به درد شما بخورد:


2. لطفاً قبل از هر گونه سوال و یا فعالیت در سایت، نسبت به تکمیل مشخصات از قبیل ورژن و آدرس سایت که فقط برای مدیران قابل رویت خواهد بود اقدام کنید.

 

در صورتی که مشخصات سایت وارد نشود، از جواب دادن به هر گونه سوال معذور خواهیم بود.

 

 

 

3. اگر سوال شما را یکی از مدیران و یا کاربران جواب دادند و مشکل شما حل شد، لطفاً روی گزینه "علامت زدن به عنوان حل شده" کلیک کنید، این باعث میشه تا بقیه دوستانی که این مشکل را دارند با یک نگاه بفهمند که کدام جواب مشکل رو حل کرده. پس:
139141517191.png
کسانی که سوال کنند و جواب خود را بگیرند و بعد سوالات دیگری را مطرح کنند بدون اینکه به این نکته کوچک توجه کنند، سوالات دیگر آنها جواب داده نخواهد شد.

 


4. برای هر سوال یک تایپیک جداگانه ایجاد کنید و همه سوالات را در یک تایپیک مطرح نکنید که جواب داده نخواهد شد و پست بسته شده و در صورت تکرار، کاربری شما مسدود خواهد شد.

 

5. اگر مدیری از مدیران سایت پشتیبانی پی اچ پی فاکس برای پشتیبانی و حل مشکل، ناچار به ساخت اکانت در سایت شما شد. بعد از حل مشکل، بنا به خواسته مدیر، باید اکانت مورد نظر حذف گردد.

×
×
  • اضافه کردن...