رفتن به مطلب
پارس وب سرور

7 تصویر

درباره این فایل

با سلام!

ورژن جدید 3.7.5 Build3 راست چین phpfox باز هم برای اولین بار در ایران توسط گروه PFC (کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس) انتشار یافت.

 

بلاخره آخرین ورژن phpfox از نسل 3 منتشر شد.

برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید:

http://phpfoxclub.ir/tracker/issue-26-phpfox-375-stable-build2/

 

و:

http://phpfoxclub.ir/tracker/issue-26-phpfox-375-stable-build2/?gopid=37&do=findComment&comment=37

این ورژن که از امکانات اختصاصی زیادی برخوردار است برای اولین بار امکاناتی که کاربران عزیز به دنبال آنها بودند در این ورژن قرار داده شده است. راست چین اصولی که کاربران می توانند بدون بهم ریختن قالب هم از زبان انگلیسی و هم زبان فارسی استفاده کنند.

 

در این ورژن برای اولین بار از قالب ایمیل کرایست که توسط خودم نوشته شده و قبلا در هیچ سایتی برای دانلود قرار نداده ام، قرار داده شده است که بصورت پیشفرض نمایش کاربران سایت در این قالب قرار داده شده است.

 

این ورژن برای اولین بار از نصب کننده زیبائی برخوردار هست که توسط تیم مدیریتی PFC کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس طراحی و نوشته است بهره میبرد.

 

{option}

لازم به ذکر هست که این اسکریپت روی یک دامنه قفل نشده است و کاربران می توانند هر جا که خواستند نصب و راه اندازی کنند.

یکی از بهترین امکانات این اسکریپت، سرعت بالای آن است که قابل مقایسه با ورژن های دیگر نیست. از امروز شما می توانید این اسکریپت را دانلود کنید، البته گفتنی است که این اسکریپت برای کاربران ویژه سایت پالرینگو رایگان است.

 

کسانی که قبلا عضو بسته کاربری phpfox شده اند می توانند به من پیغام خصوصی دهند و کاربران دیگر می توانند برای عضویت در این گروه به قسمت "ارتقاء حساب" مراجعه کنند.

 

 

توجه:

بعد از نصب، به آدرس:

AdminCp -> Extensions -> Import Language Pack

رفته و بسته زبان فارسی را نصب کنید و در حالت Default قرار دهید تا کل سایت فارسی شود.
×
×
  • اضافه کردن...