پارس وب سرور

11 تصویر

درباره این فایل

با سلام!

باز هم با افتخار، برای اولین بار در ایران ورژن 3.7.7 Build2 Phpfox در کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس منتشر میشود، و این در حالی است که دیگر سایت ها هنوز ورژن 3.7.6 را هنوز منتشر نکرده اند.

 

اسکریپت کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس، پر فروشترین اسکریپت در ایران شناخته شده است، برای اینکه همزمان با سایت مرجع، ورژن خود را منتشر می کند و از همه مهمتر، قفلی در داخل اسکریپت کار نمی گذارد و از همه مهم تر بخاطر اینکه، از قفل استفاده نمی کند، از کدهای خطرناک استفاده نکرده است.

 

شما بعد از خرید اسکریپت، بصورت اتوماتیک به کاربر ویژه پلاس ارتقا پیدا خواهید کرد که می توانید از همه امکانات سایت استفاده کنید. (ارتقاء به گروه کاربری ویژه پلاس رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.)

در حال حاضر، کلوپ اولین سایتی است که بصورت حرفه ای، ماژول های کاربردی را برای اسکریپت، توسط برنامه نویسان حرفه ای و همچنین طراحان آماده و در اختیار شما قرار میدهد که با ارتقا اتوماتیک به کاربر ویژه پلاس، با تخفیف و یا در بعضی از افزونه ها بصورت رایگان می توانید دانلود کنید.

 

شمسی/قمری/میلادی ساز کلوپ (برای اولین بار 3 تاریخ در یک ماژول):

برای اولین بار در دنیا توانستیم ماژولی را طراحی کنیم که از 3 تاریخ شمسی، قمری و میلادی پشتیبانی کند. شما عزیزان با نصب این ماژول خواهید توانست با تغییر زبان به فارسی، شمسی را داشته باشید، با تغییر زبان به عربی، تاریخ قمری داشته باشید و همچنین با تغییر زبان به انگلیسی، تاریخ میلادی را در سایت خود داشته باشید که این یکی از ماژول هائی هست که تا بحال هیچ سایتی نتوانسته به این دست پیدا کند و کلوپ برای اولین بار توانست چنین ماژولی را طراحی کند.

برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید:

 

 

 

 

و برای تهیه این ماژول به آدرس زیر مراجعه کنید:

 

 

اسلایدر سه کاره کلوپ:

ورژن 1.1.0 اسلایدر کلوپ با 3 نوع اسلایدر با سایزهای مختلف، که طرفداران زیادی را برای خود جلب کرده است به رایگان همراه با این بسته می توانید دانلود کنید. این اسلایدر به مبلغ 25 هزار تومان فروخته میشود که شما عزیزان همراه با اسکریپت می توانید به رایگان دریافت کنید.

برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید:

 

 

 

باز با افتخار اولین سایتی هستیم که توانستیم بصورت حرفه ای مشکلات کاربران خودمان و دیگر سایت ها را حل کرده، و با ارائه بهترین افزونه ها و قالب ها، به عنوان مرجع اصلی Phpfox شناخته شده، و همچنین با برنامه هائی که در نظر داریم، خواهیم توانست ماورای باورهای شما عزیزان همراه با شما به جلو حرکت کرده و با برنامه نویسی دقیق و حرفه ای، نظر شما عزیزان را به خود جلب نمائیم.

 

انتقال از اسکریپت های قفل دار:

لازم به ذکر هست که این اسکریپت روی یک دامنه قفل نشده است و کاربران می توانند هر جا که خواستند نصب و راه اندازی کنند.

در ضمن کسانی هم که از اسکریپت های قفل دار استفاده می کنند و بخاطر مشکلات این اسکریپت ها می خواهند خلاصی یابند، می توانند به من پیغام خصوصی بدهند.

 

توجه:

بعد از نصب، به آدرس:

AdminCp -> Extensions -> Import Language Pack

رفته و بسته زبان فارسی را نصب کنید و در حالت Default قرار دهید تا کل سایت فارسی شود.

 

 

آموزش نصب: نصب اسکریپت بصورت تصویری

 

آموزش آپدیت: آموزش آپدیت به ورژن جدید