رفتن به مطلب
پارس وب سرور

دانلود ورژن 4.1.2b4 اسکریپت کاملا راست چین، فارسی، شمسی Phpfox با قالب جدید بوت استراپ 4.1.2b4

‎تومان ۵۰٬۰۰۰ خرید کارت هدیه


9 تصویر

درباره این فایل

با سلام!
توجه: ماژول شمسی/قمری ساز روی اسکریپت وجود ندارد و می توانید از آدرس زیر تهیه کنید:

 


 


باز هم در حالی که دیگر سایت های به اصطلاح پشتیبانی، ورژن های اولیه اسکریپت Phpfox را نتواسته اند منتشر کنند، با افتخار تمام باز هم در سایت اولین ها، این ورژن جدید با دو قالب کاملا راست چین، ریسپانسیو، و زیبا منتشر میشود.

 

در حالی که دیگر سایت ها با دستکاری روی تمامی کدهای اسکریپت سعی در شمسی کردن اسکریپت را دارند، برای اولین بار در دنیا توانستیم ماژولی طراحی کنیم که هم بصورت شمسی، هم قمری و هم میلادی کار می کند.

 

اطلاعات بیشتر:

 


 


در این ورژن که از قالب جدید بوت استراپ استفاده شده است، کاملا بصورت حرفه ای توسط تیم کلوپ راست چین شده است. تا کوچکترین جزئیات ممکن در این راست چین توجه شده است. حتی پنل ادمین که از ورژن های 3 اسکریپت برای اولین بار توسط تیم کلوپ راست چین شده بود، در این ورژن نیز با پنل ادمین کاملا راست چین استفاده شده است.

 


pfc_team_1453691713__02.png

 

 

 


قابل ذکر هست که هیچ یک از فایل های اسکریپت، کد نشده و یا قفلی برخلاف دیگر سایت ها بر روی اسکریپت قرار داده نشده است که اینکار غیر قانونی بوده، چون خود شرکت Phpfox اسکریپت را بدون اینکه فایلی را کد کند، ارائه میدهد، در صورتی که در سایت های ایرانی مد شده که کدهای اسکریپت را قفل می کنند.

 


pre_1444956807__09.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pfc_team_1453692473__03.png

 


این ورژن کاملا ریسپانسیو بوده، و علاوه بر اینکه در تمامی مرورگرها بخوبی اجرا میشود، در همه نوع سایز مونیتور نیز بخوبی نمایش داده میشود، حتی ورژن های موبایل:

 


pfc_team_1453692581__05.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pfc_team_1453692596__06.png

 


این امکان باعث میشود که کاربران شما با موبایل نیز با سرعت بالا از امکانات سایت شما استفاده کنند.

 


pfc_team_1453692675__11.png

 


همچنین پنل ادمین این اسکریپت با دقت کامل راست چین، و البته برای زیبائی پنل ادمین هم بنده کارهائی انجام داده ام، که بدون هیچ مشکلی سایت خود را مدیریت کنید:

 


pre_1444708161__29.png

 


کسانی که دوست دارند سایت زیبا، و کاملا ریسپانسیو داشته باشند، بهترین گزینه ورژن 4 هست که کاملا بهینه شده و از نظر سرعت هم در حد عالی قرار دارد:

 


pfc_team_1453692821__13.png

 


شما با استفاده از این اسکریپت، و افزونه هائی که برای اولین بار در سایت اولین ها، کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس، نوشته میشوند، سایتی زیبا و کاربر پسند داشته باشید.

 

ما سعی کردیم که اکثر افزونه هائی که توسط تیم برنامه نویسی کلوپ نوشته میشوند را رایگان منتشر کنیم، وافزونه های پولی را هم با قیمت مناسبی ارائه میدهیم که همه عزیزان بتوانند از امکانات کلوپ استفاده کرده و سایتی زیبا و قدرتمند داشته باشند.

 

برای تهیه این نسخه، باید بسته طلائی مخصوص ورژن 4، که علاوه بر دانلود اسکریپت، خواهید توانست به همه جای سایت دسترسی داشته باشید و از امکانات کلوپ استفاده کنید را خریداری نمائید.

 

آموزش نصب:

 


 


آموزش بروز رسانی:

 


 


آموزش بروزرسانی از ورژن 3 به ورژن 4:

 





×
×
  • اضافه کردن...