رفتن به مطلب
پارس وب سرور

5 تصویر

درباره این فایل

با سلام!
توجه: این افزونه فقط برای ورژن 4 میباشد.

 

توجه: لطفا قبل از استفاده، آموزش های تصویری ما را مطالعه فرمائید:

 


 


حتما در جریان هستید که در اسکریپت Phpfox چه ورژن 3 و یا 4، یکی از مواردی که بصورت یک کمبود بزرگ احساس میشود، نبودن شکلک های زیبا و یا یک ادیتور زیبا که امکاناتی را در اختیار کاربران قرار دهد که بتوانند بصورت فعال و با استفاده از این امکانات، بیش از پیش در سایت شما فعال باشند.

 

دوستان خیلی زیادی این درخواست را داشتند که در فید و یا کامنت ها امکان ارسال شکلک وجود داشته باشد، که با توجه به درخواست دوستان، من این افزونه را نوشتم، و البته خاطر نشان می کنم که بخاطر هسته قدرتمندی که برای این افزونه نوشتم، دیدم که امکان همه کاری وجود دارد که در اولین ورژن فقط شکلک ها را اضافه کردم و این افزونه به مرور زمان کاملتر خواهد شد، و امکانات زیادی اضافه خواهد شد.
همچنین، دومین نوع شکلک ها هم بزودی در آپدیت بعدی اضافه خواهد شد.
و همچنین امکان آپلود تصاویر در کامنت ها نیز اضافه خواهد شد.

 

لازم به ذکر است که کسانی که این افزونه را خرید کنند، آپدیت های بعدی به رایگان در اختیار این دوستان قرار خواهد گرفت.

 

توضیحات:
با نصب این افزونه، در بخش کامنت ها، در همه جای سایت شما، علامت شکلک و آپلود تصویر اضافه شده که کاربران خواهند توانست، با کلیک روی آن و باز شدن پنجره ای که شکلک ها در آن قرار دارند، شکلک های زیبائی را در سایت شما ارسال کنند. و یا در کامنت ها تصاویر خود را ارسال کنند.

 

توجه:
بیش از 500 شکلک زیبا در این افزونه بصورت پیشفرض قرار داده شده است که همه شما عزیزان، حتما در تلفن های همراه خود استفاده کرده اید.

 

ورژن 4.1.1.0: در این ورژن بخش دیگری به افزونه اضافه شد که کاربران می توانند بصورت ایجکس و بصورت خیلی زیبائی تصاویر خود را در کامنت ها ارسال کنند، و همچنین در این ورژن بهینه سازی هائی در بخش شکلک ها انجام گرفته است.

 

توضیحات بیشتر:

 


 


ویدئو:

 


 

 

 

 

 

pfc_team_1473957185__2016-09-15_205959.png

 

 

 


pfc_team_1471227711__2016-08-15_060636.png

 

 

 

pfc_team_1469544099__01.png

 

 

 

و یا:

 

 

 

pfc_team_1469544310__03.png

 


تنظیمات:
این افزونه دارای تنظیماتی در ادمین پنل است که می توانید براحتی تنظیمات دلخواه خود را انجام دهید و حتی می توانید تنها با نوشتن نام شکلک، در کادر مربوطه شکلک هائی را که نمی خواهید غیرفعال کنید:

 


pfc_team_1469544458__04.png

 


تنظیمات گروه های کاربری:
مدیران سایت ها می توانند تنظیم کنند که چه گروه کاربری امکان استفاده از این افزونه را دارد که به این ترتیب، این قسمت می توانند برای درآمدزائی سایت شما کمک کند.

 

آموزش های تصویری افزونه:

 


 


موفق باشید.


تغییرات جدید در نسخه 4.1.1.0   دیدن کارنامه تغییرات

انتشار در

  • اضافه شدن بخش آپلود تصویر در کامنت
  • بهینه سازی شکلک ها بصورت قابل توجهی
  • بهینه سازی هسته افزونه×
×
  • اضافه کردن...