رفتن به مطلب
پارس وب سرور

FOX BOT

تیم نظارت
 • تعداد ارسال ها

  6,291
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  13

آخرین بار برد FOX BOT در آذر 7 2020

FOX BOT یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

1 دنبال کننده

درباره FOX BOT

 • درجه
  فاکس ربات

مشخصات کاربری

 • جنسیت
  مشخص نیست
 • درباره ی من
  PFC BOT
 1. FOX BOT

  تولد های امروز (۱۲-آبان ۹۸)

  کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس به متولدین امروز تبریک گفته و روز های خوشی را برای این عزیزان آرزومند است. به این عزیزان از طرف سایت 200 امتیاز تعلق گرفت. abtins76 (22)
 2. FOX BOT

  ساعت سیکو پریمیر Premier مدل SRK040P1

  ساعت مردانه سیکو مدل: سیکو SRK040P1 ساعت زیر مجموعه پریمیر Premier رده: کلاسیک ضدآب: تا 100 متر ابعاد بدنه: 39mm ضخامت بدنه: 8mm تقویم صفحه: ندارد گارانتی: 2 ساله بین المللی ساخت کشور: ژاپن ادامه مطلبView the full article
 3. ساعت مردانه سیکو مدل: سیکو SNE455P1 ساعت خودشارژ (خورشیدی) رده: کلاسیک، اسپرت ضدآب: تا 100 متر ابعاد بدنه: 42.9mm ضخامت بدنه: 12mm تقویم صفحه: دارد گارانتی: 2 ساله بین المللی ساخت کشور: ژاپن ادامه مطلبView the full article
 4. FOX BOT

  نمایشگاه بین المللی هنگ کنگ

  با سلام! نمایشگاه باشکوه بین المللی هنگ کنگ هم به پایان رسید و این نمایشگاه که یکی از بزرگترین رویدادها در آسیا و جهان است، گالری ساعت قیاسی هم افتخار حضور و شرکت در این نمایشگاه را داشت. این نمایشگاه که از تاریخ دوازدهم شهریور ماه 1398 مصادف با سوم سپتامبر 2019 بمدت چهار روز برپاشد، سازندگان ساعت از همه جای جهان به این نمایشگاه آمده و محصولات خود را به نمایش گذاشتند. ادامه مطلبView the full article
 5. FOX BOT

  تولد های امروز (۲۸-خرداد ۹۸)

  کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس به متولدین امروز تبریک گفته و روز های خوشی را برای این عزیزان آرزومند است. به این عزیزان از طرف سایت 200 امتیاز تعلق گرفت. Mr.copy (30)
 6. FOX BOT

  تولد های امروز (۲۷-خرداد ۹۸)

  کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس به متولدین امروز تبریک گفته و روز های خوشی را برای این عزیزان آرزومند است. به این عزیزان از طرف سایت 200 امتیاز تعلق گرفت. happy (24)DAZIZ (31)
 7. FOX BOT

  تولد های امروز (۲۵-خرداد ۹۸)

  کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس به متولدین امروز تبریک گفته و روز های خوشی را برای این عزیزان آرزومند است. به این عزیزان از طرف سایت 200 امتیاز تعلق گرفت. ashkan_saremi (33)
 8. FOX BOT

  تولد های امروز (۱۶-خرداد ۹۸)

  کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس به متولدین امروز تبریک گفته و روز های خوشی را برای این عزیزان آرزومند است. به این عزیزان از طرف سایت 200 امتیاز تعلق گرفت. hamidgoll (25)
 9. FOX BOT

  تولد های امروز (۱۱-خرداد ۹۸)

  کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس به متولدین امروز تبریک گفته و روز های خوشی را برای این عزیزان آرزومند است. به این عزیزان از طرف سایت 200 امتیاز تعلق گرفت. kurdnama (24)
 10. FOX BOT

  تولد های امروز (۰۵-خرداد ۹۸)

  کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس به متولدین امروز تبریک گفته و روز های خوشی را برای این عزیزان آرزومند است. به این عزیزان از طرف سایت 200 امتیاز تعلق گرفت. mehrdad_fekri (29)
 11. FOX BOT

  تولد های امروز (۲۸-اردیبهشت ۹۸)

  کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس به متولدین امروز تبریک گفته و روز های خوشی را برای این عزیزان آرزومند است. به این عزیزان از طرف سایت 200 امتیاز تعلق گرفت. طاها الیاس زاده (21)CarsonCis (35)iraj (32)
 12. به ورژن 4.7.5 Club به روز رسانی شد. تغییرات صورت گرفته در ورژن 4.7.5 Club: آپدیت اختصاصی کلوپ:زیبا سازی اسکریپت با استفاده از فونت جدید و زیباحل مشکلات جزئی در پنل ادمین
 13. به ورژن 4.2.3.2 به روز رسانی شد. تغییرات صورت گرفته در ورژن 4.2.3.2: v4.2.3.2Editor bug fixed.Fixed minor bugs in editorNow you can see your Story while editing and correct it if you had any mistake in the Story.
 14. به ورژن 4.2.3.1 به روز رسانی شد. تغییرات صورت گرفته در ورژن 4.2.3.1: v4.2.3.1Fixed minor bugsThe final update for the CDN bug.Fixed Bugs.v4.2.3.0Ready for Phpfox 4.7.5 or Higher?We will update this product immediately after phpfox released new version.Compatible with phpFox 4.7.3.Improve layout.You can now edit your story.We changed the file storage location.Core Updated.Fixed user_group_settings bugs.Fixed CDN Bugs.
 15. درخواست شما ثبت شد و در حال بررسی می باشد. زمان پاسخگوئی به درخواست شما 24 الی 48 ساعت می باشد. این یک پاسخ خودکار است و به این جواب ندهید. لطفاً ابتدا به راهنمائی های اولیه مراجعه کنید و اگر مشکل شما حل نشد منتظر جواب یکی از مدیران باشید، در غیر اینصورت روی "علامت زدن به عنوان حل شده" کلیک کنید. با تشکر: کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس
×
×
 • اضافه کردن...