کاربر گرامی، برای استفاده کامل از امکانات سایت نیاز است شما، عضو سایت شوید !
  جهت یادآوری : در صورتی که پس از 72 ساعت پاسخی در انجمن دریافت نکردید اقدام به ارسال پست نمایید || قوانین انجمن ||
  * * * * * 1

  قوانین سایت

  کلوپ پی اچ پی فاکس کلوپ پی اچ پی فاکس فاکس phpfox fox phpfoxclub

  #1   amir Bassir ۱۲ آذر ۱۳۹۲ - ۰۶:۳۸ قبل از ظهر

  amir Bassir

   مدیر کل سایت

  • مدیر کل سایت
   • : 1
  • 9,508
  • جنسیت:آقا
  • موقعیت:با افتخار "تبریز" شهر اولین ها

  ثبت نام در این سایت رایگان است، ولی استفاده از این انجمن مستلزم پیروی از قوانین زیر می باشد. درصورتی که قوانین این سایت را تائید و رعایت میکنید، قسمت مربوطه را علامت زده و ثبت نام را شروع کنید.

  قوانین و اساسنامه:

   

  تبصره های مهم (تاریخ بروز رسانی تبصره ها چهارشنبه - ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳):

   

  تبصره شماره 1) لطفاً همه سوالات خود را در یک تایپیک مطرح نکنید و برای اینکار برای هر سوال یک تایپیک تازه ایجاد کنید.

   

  تبصره شماره 2) لطفاً و لطفاً و باز هم لطفاً قبل از ارسال مشکل خود، از طریق جستجوی سایت، مشکل خود را جستجو کنید و اگر موفق به پیدا کردن سوال مشابه و یا راه حلی نشدید، تایپیک جدید ایجاد کنید.

   

  تبصره شماره 3) لطفاً سوالات خود را در پیغام خصوصی مطرح نکنید که جواب داده نخواهد شد.

   

  تبصره شماره 4) مدیران سایت های پشتیبانی Phpfox دیگر از ساختن اکانت های مختلف با نام های گوناگون و ایجاد سوالات خود در پیغام خصوصی و یا ایجاد پست جلوگیری کنند که برخورد خواهد شد. (فقط سایت هائی که از طرف کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس به رسمیت شناخته میشوند حق استفاده از سایت را دارند).

   

  تبصره شماره 5) کاربران معمولی حق درخواست آموزش، اسکریپت، افزونه ها و ... را که به کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس تعلق دارد و این آموزش ها در بخش فن کلوپ قرار دارند، و این درخواست ها را از کاربران ویژه می کنند را ندارند. تا امروز سایت کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس در این مورد قانونی قرار نداده بود ولی از این تاریخ به بعد با جدیت برخورد خواهد کرد و در صورت مشاهده اکانت هر دو کاربر مسدود خواهد شد و همچنین کاربران ویژه در این مورد نمی توانند اعتراض کنند.

   

  تبصره شماره  6) از اسپم در سایت خودداری کنید و برای بالا آوردن پست از دکمه ای که برای اینکار ایجاد شده است و در بالای تایپیک با نام "بالا آوردن این پست" قرار دارد، استفاده کنید.

   

  سه تبصره خیلی مهم:

  تبصره شماره  7) اگر بعد از 24 الی 48 ساعت به سوال شما جوابی داده نشد، شما می توانید پست خود را دوباره بالا بیاورید، در غیر اینصورت از سایت اخراج خواهید شد.

   

  تبصره شماره  8) شما تبصره شماره 7 را به دقت خوانده اید و قبول کرده اید، پس موقع اخراج از سایت، حق ندارید که برخوردی انجام دهید. باز هم متذکر میشوم که شما اگر سوالی مطرح کردید و بعد از 24 الی 48 ساعت جوابی نگرفتید، حق دارید که پست خود را بالا بیاورید.

   

  تبصره شماره  9) لطفا و لطفا و خواهشاً سوالات خود را در بخش پشتیبانی مربوطه، و درخواست آموزش را در بخش درخواست آموزش مطرح کنید، در غیر اینصورت پست شما بسته خواهد شد و جواب داده نخواهد شد.

   

  تبصره شماره 10) لطفا تصاویری که میخواهید در سایت قرار دهید، حتما و حتما از آپلود سنتر خود سایت استفاده کنید، یعنی از آدرس:

   

  آپلود سنتر سایت کلوپ

   

  در غیر اینصورت، تصاویر شما حذف شده، و تایپیک بسته خواهد شد.

   

   

  قانون شماره 1) کلوپ پی اچ پی فاکس تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و با کاربرانی که بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران در سایت فعالیت کنند برخورد جددی خواهد شد.

  قانون شماره 2) تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اشتراک آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد. حتی المقدور نام كاربری را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد نمایید.

  قانون شماره 3) کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پست در انجمن ها و تالار گفتمان از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

  قانون شماره 4) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد. از انتخاب عناوینی از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنید ، خیلی مهم ، هر كی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یك برنامه ، جطوری میتونم ، كرك برنامه و جملاتی شبیه به این پیغامها جدا خودداری نمایید كه طبق قوانین با شما بر خورد خواهد شد. ‌برای انتخاب موضوع میتوانید از كلمات كلیدی سوال خود استفاده كنید . مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان میباشد و لزوما نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمیباشد .

  قانون شماره 5) در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتماً نام وی را ذکر نمایید در غیر اینصورت پست و یا تاپیک شما بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد .

  قانون شماره 6) لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در انجمنهای نامتناسب خودداری نمایید در غیر اینصورت تاپیک شما بسته خواهد شد..

  قانون شماره 7) لطفاً در هنگام طرح سوالات به بخش پرسش و پاسخ انجمنها مراجعه کنید و حتی المقدور از ایجاد تاپیک جدید خودداری فرمایید.

  قانون شماره 8) لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل آموزش است و کسانی هستند که سوالهایشان بسیار ابتدایی می باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکیداً خودداری فرمایید در صورتی که با تمسخر جواب سوالات کاربران را جواب دهید و کاربر دلسرد شود طبق قوانین سایت با شخص خاطی برخورد خواهد شد .

  قانون شماره 9) لطفاً در صورتی که جواب یک سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( یا سوال ) شود خودداری فرمایید در غیر این صورت پست شما بدون اطلاع حذف خواهد شد . در صورتی که بحث خاصی دارید می توانید برای خودتان یک بحث عمومی باز کنید.

  قانون شماره 10) از نوشتن نامه های تجاری و یا تبلیغات تجاری پرهیز كنید. اگر جواب سوال كاربری به گونه ای بود كه مربوط به سایتهای تجاری میشد میبایست فقط در زمینه سوال كاربر سایت معرفی شود و از به كار بردن جملات و كلمات تبلیغاتی خودداری نمایید در صورت مشاهده پستهای تبلیغاتی و ارجاع دادن کاربر به سایتهای مشابه کلوپ پی اچ پی فاکس اشتراک کاربر خاطی مسدود خواهد شد .

  قانون شماره 11) از ایجاد کردن یک تاپیک با یک موضوع در انجمنهای مختلف خودداری كنیددر این صورت کلیه تاپیکهایی که ایجاد شده حذف و فقط تاپیکی که در انجمن مربوط ایجاد شده باقی خواهد ماند . طبق قانون شماره 5 انجمن مناسب و مرتبط به موضوع خود را انتخاب كنید و فقط در آن انجمن موضوع خود را ارسال كنید.

  قانون شماره 12) مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و ... كه از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده كاربر فرستنده میباشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها، ویروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پیشنهاد میكنیم حتما پس از دریافت فایلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی كه كار ویروس یابی و اسكن فایلها را بر عهده دارند ، چك نمایید.

  قانون شماره 13) برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمنها استفاده نمایید در صورتی كه مستقیما با یك كاربر از طریق ایمیل ، چت و یا هر طریقه دیگری ارتباط داشته باشید سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشكلات احتمالی نخواهد داشت.

  قانون شماره 14 ) در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به كاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

  قانون شماره 15) لطفاْ در زمان مطرح كردن مطلبی در انجمنها ، به مسایل و قوانین احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر مخالف با آن جداْ خودداری فرمایید. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسایل مربوط به سیاست جلوگیری كنید كه در این صورت، دسترسی كاربر برای همیشه به سایت قطع خواهد شد.

  قانون شماره 16) طبق قوانین مالکیت مادی و معنوی نرم افزارهای دارای حق کپی رایت، معرفی، نشر و یا ارسال موضوعات مرتبط با Warez بمعنای عام آن و به هرشکل در انجمنها ممنوع می باشد و اینگونه ارسالها بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد.

  قانون شماره 17) ثبت نام با چند نام در سايت ممنوع است و در صورت مشاهده برخورد جدي ميشود.

  قانون شماره 18) قرار دادن تبليغات تجاري و يا تبليغات سايتهاي مشابه كه با محتويات کلوپ پی اچ پی فاکس يكسان باشد در سايت و مخصوصا در قسمت امضاء كاربران، به طور كل ممنوع مي باشد و در صورت مشاهده برای بار اول تذکر داد خواهد شد و در صورت تکرار ایدی کاربر خاطی برای همیشه مسدود خواهد شد.

  قانون شماره 19) ارسال تبلیغات و معرفی سایتها و یا فروش محصولات از طریق پیغام خصوصی، خلاف قوانین سایت محسوب میشود و با افراد خاطی برخورد خواهد شد.
  سعی کن که خودت باشی، نه مثل کسی

  دکتر علی شریعتی: اگر نمی توانی خدمتی کنی، برو تا خیانتی نکنی.

  اولین افزونه طراحی قالب ثبت نام

  تغییر Layout ایندکس انجمن
  انتخاب فونت دلخواه
  انتخاب رنگ عناصر
  123456789101112131415
  انتخاب عکس به عنوان پس زمینه
  انتخاب پترن به عنوان پس زمینه
  انتخاب رنگ پس زمینه ایندکس
  انتخاب رنگ منو ها
  Click To Disable Effects