رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام!

{option}

این افزونه در سامانه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال (سرآمد) به آدرس SARAMAD.IR به ثبت رسیده و داری شناسنامه نرم افزار می باشد.

بند 1. شمسی ساز کلوپ، به کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس، و شخص آقای فرید نجفلو تعلق دارد، و هر گونه سوء استفاده از آن پیگرد قانونی دارد.

 

بند 2. کلیه کدهای شمسی ساز کلوپ، به کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس تعلق دارد، و نحوه استفاده از دستورات، توابع، نحوه کدنویسی، نحوه استفاده از توابع Phpfox، نحوه تنظیمات، نحوه تنظیمات پنل ادمین، از اول تا آخر به کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس تعلق دارد، و هر گونه استفاده از توابع، و موارد ذکر شده در همین بند یعنی بند 2 پیگرد قانونی دارد.

 

بند 3. نصب کننده شمسی ساز، بصورت اختصاصی برای شمسی ساز کلوپ نوشته شده است، و هرگونه سوء استفاده از توابع و دستورات نصب کننده، قالب بندی و کلیه موارد ذکر شده در بند 2 پیگرد قانونی دارد.

 

بند 4. نصب کننده حرفه ای کلوپ دارای سازگار سازی هوشمند با همه ورژن های اسکریپت Phpfox را دارا میباشد، ولی ما به جهت حمایت از حقوق کاربران در مورد استفاده از نوع اسکریپت، به اسکریپت های قفل دار، که شرعاً و قانوناً حرام است، و در خیلی موارد شل دیده شده، سرویس ارائه نخواهیم داد، و نصب کننده شمسی ساز در صورت مشاهده قفل هسته در اسکریپت ها، از ادامه نصب خواهد ایستاد.

 

بند 5. لایسنس شمسی ساز کلوپ، برای هر سایت، موقع خرید، بصورت اتوماتیک تولید شده، و برای همان سایت اعتبار دارد. پس در مورد استفاده از شمسی ساز، به بند 1 توجه بیشتری کنید.

 

بند 6. فروش، و یا در اختیار قرار دادن این شمسی ساز طبق بند 1، پیگرد قانونی دارد.

 

بند 7. کپی رایت شمسی ساز کلوپ به کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس تعلق دارد، و مثل کارهای دیگر که ارائه دادیم و بصورت غیر قانونی در سایت های پشتیبانی دیگر، بنام خودشان زدند، طبق بند 1، با استفاده از شناسنامه ماژول که به ثبت رسیده، پیگرد قانونی دارد.

 

بند 8. شمسی ساز کلوپ چون برای اولین بار در ایران توسط کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس، و توسط جناب آقای فرید نجفلو، نوشته شده است، در هر زمان، نسبت به ارائه قیمت جدید، کم یا زیاد، آزاد بوده، و یا می توانیم انتشار شمسی ساز را متوقف کنیم.

 

بند 9. بندهای ارائه شده، در هر زمان، با توجه به شرایط خاص قابل تغییر بوده، و مالک شمسی ساز در هر زمان این حق را دارد که قوانین ارائه شمسی ساز را تغییر بدهد.

 

با تشکر: کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
  • اضافه کردن...