رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

pre_1406432473__2014-07-27_080924.png

با سلام!

فرید عزیز برای راحتی ترجمه جملات نصب کننده به عربی، سامانه ای تشکیل دادند که به راحتی می توان کار ترجمه جملات این نصب کننده را بصورت آنلاین انجام داد.

این روش هم مثل سایت های بزرگی مثل گوگل و دیگر سایت ها برای اولین بار برای Phpfox انجام میشه که جا داره از زحمات فرید عزیز تشکر و قدردانی کنم که واقعا خیلی زحمت کشیدند.

کسانی هم که می توانند کار ترجمه را انجام دهند لطفاً یا به من یا هم به فرید از طریق پیغام خصوصی اعلام آمادگی کنند.

ورود به سامانه ترجمه شمسی/قمری ساز

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و خسته نباشید

واقعا طوفانی دارید پیش میرید چشم نخورید انشالا خیلی خوشحالم کردین فرید و امیر عزیز

موفق باشید

در پناه حق تعالی

لینک به ارسال

سلام

با تشکر از امیر جان

دوستانی که می تونن همکاری کنن هر چه زودتر اعلام کنن ما هم به تناسب زود تر شمسی (قمری) ساز رو منتشر خواهیم کرد

در ضمن اگه فرصت کافی ندارید نیازی به ترجمه همه موارد نیست به هر تعداد که تونستید ترجمه کنید

ترجه هم کاملا بصورت آنلاین و با محیطی کاملا آشنا و راحت تدارک دیده شده

بعد از ترجمه متون اعلامیه ای هم خواهیم داشت برای بازنگری شما بر روی متنون ترجمه شده تا مشکلی نگارشی و ... نداشته باشه

دست به دست هم بدیم تا انشا الله بتونیم اسم ایران رو هم (حداقل در phpfox هم شده) وارد اسم های معتبر بکنیم

تنها خواهشی که دارم ، لطفا از نرم افزار های ترجمه ، مترجم گوگل یا سایر موارد استفاده نکنید

موفق باشید

لینک به ارسال

ترجمه به زبان عربی رو باید بلد باشیم ؟

نه، این برای شما نیست، ولی چون در ورژن دوم، تقویم میلادی، شمسی و قمری هر سه یکجا خواهند بود، بنابراین برای نصب کننده کلوپ نیاز داشتیم تا برای عرب زبانان هم ترجمه ای داشته باشیم که موقع نصب، بتوانند زبان نصب را انتخاب کنند:

pre_1406458189__photoshare.png

خوب، برای اینکار نیاز داریم که زبان عربی را نیز داشته باشیم، و ما که بلد نیستیم، ولی فرید عزیز سامانه ای رو برای اینکار طراحی و نوشتند که باز کپی رایت این سامانه به کلوپ تعلق دارد که ما جملات را که باید ترجمه شوند را در این سامانه آنلاین قرار دادیم و موقع ترجمه بصورت اتوماتیک به ماژول شمسی ساز منتقل میشوند.

لینک به ارسال

ترجمه و پیشرفت کار (72%):

72%

pre_1406469083__2014-07-27_181831.png

لینک به ارسال

با سلام

سامانه ترجمه برای کلیه کاربران باز شد!

دوستان می تونن با ورود به سامانه و بررسی متون ترجمه شده چنانچه ایراد یا اشکال در تر جمه می بینن به ما (من یا آقا امیر) گزارش بدن

توجه کنید که سامانه در حالت فقط خواندنی بوده و قابلیت ذخیره غیر فعال شده است

ورود به سامانه ترجمه

لینک به ارسال

اتمام کار: 100%

100%

لینک به ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...