رفتن به مطلب
پارس وب سرور

پست های پیشنهاد شده

pre_1432731846__147.png

با سلام!

نهایتا کار نصب کننده داخلی افزونه "طراحی قالب" تمام شد و اینکار برای اولین بار در Phpfox اتفاق میافتد که ما می توانیم برای نصب قسمت های مختلف از این نصب کننده استفاده کنیم.

همانطور که قول داده بودیم ما می خواهیم طراحی قسمت های داخلی سایت را هم همانند صفحه ثبت نام، انجام دهیم تا شما عزیزان براحتی بتوانید آنطور که دوست دارید سایت خود را طراحی کنید.

این نصب کننده داخلی برای این طراحی شد که، ما برای بعضی از قسمت های داخلی سایت نیازمند این هستیم که از طریق نصب کننده ای ماوراء نصب کننده خود Phpfox استفاده کنیم، که این نصب کننده با کنترل دقیق قسمت های مختلف سایت را بررسی کرده و مراحل نصب را بصورت اتوماتیک انجام میدهد.

ما تستی را با "کاور پیشفرض پروفایل" شروع کردیم که با موفقیت اینکار انجام شد، و بزودی این آپدیت در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

در ضمن، از همراهی شما عزیزان که ما را تنها نگذاشتید و همیشه مشوق ما بودید، توانستیم این کار بزرگ را انجام دهیم.

موفق و پیروز باشید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
پارس وب سرور

با موفقیت در سامانه تست کلوپ راه اندازی شد و امشب ورژن جدید منتشر خواهد شد:

pre_1432393183__130.png

لینک به ارسال

با سلام!

همانطور که دیشب قول انتشار ورژن جدید افزونه طراحی قالب را داده بودم، ولی موقع انتشار فکری به نظرم رسید که خواستم عملی کنم، چون همانطور که میدانید همیشه سعی کردم کاری رو بدون نقص و ایراد و بصورت حرفه ای منتشر کنم و تا بحال کسی از کارهای من موردی ندیده.

همانطور که در جریان هستید وقتی که ماژولی را نصب می کنید، در Phpfox امکانی وجود دارد که می توانید اگر بعدا رضایت نداشتید به کلی حذف کنید، و چون "نصب کننده کلوپ" از قوانین Phpfox پیروی نمی کند، طبیعتا باید این امکان رو ما در نصب کننده قرار دهیم، ولی تا دیشب اصلا به فکرم خطور نکرده بود، که حالا این امکان رو در افزونه قرار دادم که اگر روزی از امکانات بوجود آمده ناراضی بودید تنها با یک کلیک، کل تنظیمات و ماژول را حذف کنید.

"دگمه حذف کاور پروفایل" این امکان را در اختیار شما قرار میدهد که در صورتی که مشکلی پیش آمد، با کلیک روی "حذف کاور پیشفرض پروفایل" کل افزونه "کاور پیشفرض" همراه با کلیه تنظیمات انجام شده موقع نصب، به کلی حذف کرده و به حالت پیشفرض برگرداند.

نصب افزونه کاور پیشفرض:

pre_1432434319__137.png

حذف افزونه کاور پیشفرض:

pre_1432434860__138.png

با افتخار: کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس

لینک به ارسال
آقا امیر 2 تا سوال؛

1- این نصب کننده کاور پیشفرض، وقتی کاوری قرار بدی آیا همه کاور ها تغییر میکنه یا فقط واسه اون کاربرانی که کاوری برای خودشون انتخاب نکردن؟

2- لینک شبکه های اجتماعی همیشه اون سمت چپ هستن؟

لینک به ارسال

@iraj, سلام!

1. نخیر فقط برای کاربرانی که کاور قرار ندادن و وقتی که این کاربران برای خود کاوری قرار دادن، این کاور حذف میشه.

2. بله همیشه سمت چپ

لینک به ارسال

ورژن 1.5.0 منتشر شد.

برای دانلود به آدرس زیر مراجعه کنید:

http://phpfoxclub.ir/files/file/496-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D9%84%D9%88%D9%BE-%D8%AF%D8%B1-phpfox/

لطفا هر کسی که این ورژن را نصب و یا آپدیت کرد، به من بگه تا من پروفایل خودم رو بررسی کنم. اطلاعات ادمین پنل نمی خوام، فقط میخوام پروفایل خودم رو تست کنم. با تشکر:

تغییرات صورت گرفته در ورژن 1.5.0:
- با افتخار طراحی نصب کننده فوق حرفه ای داخلی کلوپ بر روی افزونه
- ادامه طراحی قالب داخلی سایت بدون نیاز به دستکاری در کدها
- بررسی امنیت اسکریپت توسط "نصب کننده حرفه ای کلوپ"
- بررسی دقیق کارکرد اسکریپت
- افزودن کاور پروفایل پیشفرض در پروفایل کاربران
- قابلیت حذف تمام تنظیمات و عملیات انجام شده که توسط نصب کننده کلوپ نصب شده بودند (توسط نصب کننده هوشمند کلوپ)
- قابلیت بررسی اعمالی که توسط نصب کننده کلوپ انجام شده، و جلوگیری از تکرار این اعمال، اگر توسط شما به دفعات تکرار شود.
- جلوگیری از ذخیره اطلاعات متوالی، اگر شما به دفعات مایل به تکرار باشید.
- و ...

لینک به ارسال

نه مشکلی نبود.بازهم مثل همیشه حرفه ای و عالی نصب شد.بخصوص از اون قسمت آخرش خیلی خوشم اومد که خودش امنیت و نسخه php و ...سیستم رو چک میکنه .

خیل زحمت میکشید .دستتون درد نکنه.

لینک به ارسال

نصب کننده کلوپ به ورژن 1.1.0 آپدیت شد. بزودی این نصب کننده در اختیار همگان قرار خواهد گرفت:

pre_1432731846__147.png

لینک به ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...