رفتن به مطلب
پارس وب سرور
amir Bassir

دانلود || دانلود ورژن 4.1.2b4 اسکریپت کاملا راست چین، فارسی، شمسی Phpfox با قالب جدید بوت استراپ

پست های پیشنهاد شده

نام فایل: دانلود ورژن 4.1.2b4 اسکریپت کاملا راست چین، فارسی، شمسی Phpfox با قالب جدید بوت استراپ

ارسال کننده: amir christ

فایل ارسال شده: ۰۵ بهم ۱۳۹۴

بخش فایل: نسخه های فارسی 4

ورژن مورد نیاز: همه ورژن ها
برنامه نویس و طراح: Phpfox Team

با سلام!
توجه: ماژول شمسی/قمری ساز روی اسکریپت وجود ندارد و می توانید از آدرس زیر تهیه کنید:

باز هم در حالی که دیگر سایت های به اصطلاح پشتیبانی، ورژن های اولیه اسکریپت Phpfox را نتواسته اند منتشر کنند، با افتخار تمام باز هم در سایت اولین ها، این ورژن جدید با دو قالب کاملا راست چین، ریسپانسیو، و زیبا منتشر میشود.

در حالی که دیگر سایت ها با دستکاری روی تمامی کدهای اسکریپت سعی در شمسی کردن اسکریپت را دارند، برای اولین بار در دنیا توانستیم ماژولی طراحی کنیم که هم بصورت شمسی، هم قمری و هم میلادی کار می کند.

اطلاعات بیشتر:

در این ورژن که از قالب جدید بوت استراپ استفاده شده است، کاملا بصورت حرفه ای توسط تیم کلوپ راست چین شده است. تا کوچکترین جزئیات ممکن در این راست چین توجه شده است. حتی پنل ادمین که از ورژن های 3 اسکریپت برای اولین بار توسط تیم کلوپ راست چین شده بود، در این ورژن نیز با پنل ادمین کاملا راست چین استفاده شده است.

pfc_team_1453691713__02.png

قابل ذکر هست که هیچ یک از فایل های اسکریپت، کد نشده و یا قفلی برخلاف دیگر سایت ها بر روی اسکریپت قرار داده نشده است که اینکار غیر قانونی بوده، چون خود شرکت Phpfox اسکریپت را بدون اینکه فایلی را کد کند، ارائه میدهد، در صورتی که در سایت های ایرانی مد شده که کدهای اسکریپت را قفل می کنند.

pre_1444956807__09.png

pfc_team_1453692473__03.png

این ورژن کاملا ریسپانسیو بوده، و علاوه بر اینکه در تمامی مرورگرها بخوبی اجرا میشود، در همه نوع سایز مونیتور نیز بخوبی نمایش داده میشود، حتی ورژن های موبایل:

pfc_team_1453692581__05.png

pfc_team_1453692596__06.png

این امکان باعث میشود که کاربران شما با موبایل نیز با سرعت بالا از امکانات سایت شما استفاده کنند.

pfc_team_1453692675__11.png

همچنین پنل ادمین این اسکریپت با دقت کامل راست چین، و البته برای زیبائی پنل ادمین هم بنده کارهائی انجام داده ام، که بدون هیچ مشکلی سایت خود را مدیریت کنید:

pre_1444708161__29.png

کسانی که دوست دارند سایت زیبا، و کاملا ریسپانسیو داشته باشند، بهترین گزینه ورژن 4 هست که کاملا بهینه شده و از نظر سرعت هم در حد عالی قرار دارد:

pfc_team_1453692821__13.png

شما با استفاده از این اسکریپت، و افزونه هائی که برای اولین بار در سایت اولین ها، کلوپ پشتیبانی پی اچ پی فاکس، نوشته میشوند، سایتی زیبا و کاربر پسند داشته باشید.

ما سعی کردیم که اکثر افزونه هائی که توسط تیم برنامه نویسی کلوپ نوشته میشوند را رایگان منتشر کنیم، وافزونه های پولی را هم با قیمت مناسبی ارائه میدهیم که همه عزیزان بتوانند از امکانات کلوپ استفاده کرده و سایتی زیبا و قدرتمند داشته باشند.

برای تهیه این نسخه، باید بسته طلائی مخصوص ورژن 4، که علاوه بر دانلود اسکریپت، خواهید توانست به همه جای سایت دسترسی داشته باشید و از امکانات کلوپ استفاده کنید را خریداری نمائید.

آموزش نصب:

آموزش بروز رسانی:

آموزش بروزرسانی از ورژن 3 به ورژن 4:

https://phpfoxclub.ir/files/file/538-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%88%D8%B1%DA%98%D9%86-412b4-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84%D8%A7-%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%DA%86%DB%8C%D9%86%D8%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%8C-%D8%B4%D9%85%D8%B3%DB%8C-phpfox-%D8%A8%D8%A7-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D9%88%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%BE/

برای دریافت فایل اینجا را کلیک کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
پارس وب سرور

سلام.ممنون از آمیر آقا . سرعتش به مراتب بهتر شده.نصب هم که مثل قبل خیلی راحت و آسان.

لینک به ارسال

@علیرضا عباسی, بله هم سرعتش بالا رفته، و هم ظاهر خیلی زیبائی پیدا کرده. 

لینک به ارسال

باسپاس.  درفایل دانلودی (replace) فولدری به نام themes  وجود داره. آیا این فایل علاوه برفایل theme  موجود در هاست باید وجود داشته باشه.

یا تمها و فایل داخل این رو در theme   موجود درهاست بریزیم.

لینک به ارسال

محتويات = كلا همه چيز كه داخل فولدر

آپلود = فولدريست بنام UPLOAD

هست.

را در

روت = اولين شاخه از هاست كه فولدرهاى PF.Base و PF.Site قرار دارند، بريزيد.

كجاى اين سخته؟ كجا گفتم فولدر بسازيد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به ارسال

آقا امیر من نگفتم سخته . خداییش آموزشهاتون خیلی هم راحته.پس ما در روت دوتا  فولدر به نام theme  ,   themes   خواهیم داشت . همین رو میخواستم عرض کنم.

لینک به ارسال

داخل فولدر UPLOAD چنین چیزی هست؟ داخل فولدر UPLOAD فقط یک فولدر وجود داره که اونم اصلا theme و یا themes نیست.

لینک به ارسال

سلام

عذر میخوام اگر من فقط فارسی ساز رو بخوام باید چه کارکنم؟

لینک به ارسال

در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم آیا این فارسی ساز برای ورژن phpFox 4.2.1  هم کار می کنه؟

لینک به ارسال

در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم آیا این فارسی ساز برای ورژن phpFox 4.2.1  هم کار می کنه؟

بله کار می کنه.

در ضمن، فارسی ساز در بخش زبان ها موجود است. و می توانید دانلود کنید.

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب خدمت دوستان و همکاران گرامی  و عزیزم 

من با تحقیق های زیاد به این کلوپ رسیدم و خداروشکر کارتون عالیه 

من صد در صد چون نیاز دارم اسکریپت رو حتما خرید می کنم ولی قبل اون چندتا سوال داشتم 

1- اسکریپت به صورت حرفه ای فارسی سازی شده . اخه دموی فارسی شو قرار ندادین و فقط چندتا اسکرین شات هست که به دل ادم نمیشنه و ادم رو به شک میندازه ممنون میشم نمونه سایت پیاده شده با همین اسکریپت یا دموی انلاین رو بهم لینک بدین نگاه و بررسی کنم 

2- پیشتیبانی تون بعد از خرید محصول چه جوریه و چه شرایطی داره 

3 - من میترسم هزینه کنم و بعد به خوبی فارسی و رفع باگ نشده باشه و دچار مشکل بشم و کاربرای سایتم رو از دست بدم 

اگه راهنمایی کنید مو نسبت به خرید واقعاا ممنون میشم 

به امید موفقیت و پیشرفت کشورمون

لینک به ارسال

@kazeroontab,

سلام!

ممنون از شما و باید بگم که فعلا دمو برای ورژن 4 نداریم و من متوجه نشدم، منظور شما از فارسی سازی همان فارسی کردن اسکریپت هست یا اینکه راست چین کامل؟

اگه منظور شما راست چین باشه باید عرض کنم که بصورت 100% راست چین کامل و حرفه ای میباشد، و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد.

اگه منظور شما فارسی سازی هست باید عرض کنم که کامل نیست، و این موردی نیست که بشه در موردش صحبت کرد ولی دوستان لطف کردند به من فایل های فارسی سازی حرفه ای که بصورت روان ترجمه شده را به من دادند ولی من تا حالا استفاده نکردم، ولی این دوستان مایل هستند که دیگر دوستان نیز استفاده کنند، که اگر خواستید این فارسی سازی ها را می توانم تقدیم شما و دیگر دوستان کنم.

پشتیبانی ما که 3 ماه اکانت رایگان "طلائی" را خدمت شما میدهیم، به این صورت هست که 3 ماه پشتیبانی تلفنی، از طریق چت، و تلگرام و ... هست، که در مورد تلفنی هم اکثر مواقع من خودم زنگ میزنم. ولی بعد سه ماه و یا اینکه حتی اگر از ما هم خرید نکنید می توانید سوالات خود را در بخش پشتیبانی نطرح کنید و ما در حد توان خود حتما پاسخ خواهیم داد. 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...