رفتن به مطلب
پارس وب سرور

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان گرامی!

همانطور که در جریان هستید، اولین راست چین این قالب مثل همه ورژن ها باز در سایت اولین ها، و باز در دستان شماست. من تا حد امکان سعی  داشتم که تمام قسمت ها و ریزه کاری ها را راست چین کنم و همچنین توسط دو تا از دوستان خوب ما نیز تست شد، و بعد برای دانلود قرار داده شد.

من دیروز و امروز به چند سایت فعال مراجعه کردم و چند ریزه کاری دیدم که از قبلا شاهد این موارد نبودم و این موارد رو حل کردم و حالا یک اسکریپت کاملا راست چین در دستان شماست.

شما براحتی و بصورت رایگان می توانید فایل جدید را دانلود کنید:

http://phpfoxclub.ir/files/file/538-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%88%D8%B1%DA%98%D9%86-412b4-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84%D8%A7-%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%DA%86%DB%8C%D9%86%D8%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%8C-%D8%B4%D9%85%D8%B3/

و 2 تا فولدر خواهید دید که یکی از آنها:

phpfoxclub_replace

که محتویات فولدر UPLOAD داخل این فولدر را به روت هاست بریزید و کش را خالی کنید.

اگر دوستانی که خودشان تغییراتی در قالب داده اند و برای خودشان اختصاصی کرده اند، و این جزئیات مهم نیست، نیازی به انتقال فایل به هاست رو ندارند.

ولی اگر مایل هستند که این جزئیات رفع شود، می توانند در سایت های آنلاین بررسی فایل ها، هم فایل خودشان را قرار داده، و هم فایل جدید را قرار داده و تغییرات جدید را مشاهده کنند.

با تشکر: بصیر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
پارس وب سرور

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...