رفتن به مطلب
پارس وب سرور

پست های پیشنهاد شده

نام فایل: افزونه قدرتمند مدیریت هاست و سرور کلوپ برای Phpfox

ارسال کننده: amir christ

فایل ارسال شده: ۰۵ اسف ۱۳۹۴

بخش فایل: افزونه های اختصاصی کلوپ

ورژن مورد نیاز: 3 و 4
نیازمندی های سرور: iOnCube Loader و cURL و exec
زبان ها: PHP, HTML, CSS, JavaScript
برنامه نویس و طراح: امیر بصیر

 با سلام!

 

توجه فرمائید که:
حتما این بخش را قبل از استفاده مطالعه فرمائید: نکات مهم در مورد افزونه
+ این افزونه هم برای ورژن 3 و هم برای ورژن 4 هست، و افزونه بصورت اتوماتیک با اسکریپت شما تنظیم خواهد شد، و نیازی به تغییرات دیگر ندارد.
++ این افزونه رایگان هست و برای استفاده عموم آزاد بوده، و از این به بعد پشتیبانی توسط این افزونه صورت خواهد گرفت.
+++ با این همه امکاناتی که در افزونه قرار داده شده است فقط 20% از امکاناتی هست که من برای این افزونه مدنظر گرفته ام و این افزونه به مرور زمان کاملتر شده و آن چیزی که من در فکر خودم دارم خواهد شد.
++++ لطفا نظرات و یا انتقادات و پیشنهادات خود را در جهت بهبود افزونه برای من ارسال نمائید.

 

با عزیزانی که از راه دور کار می کنیم، وقتی نشانی فایلی را میدهم، امکان اینکه نتوانند پیدا کنند زیاد هست. همچنین بررسی امکانات سرور هم برای خیلی از دوستان سخت به نظر میرسد که تصمیم گرفتم افزونه رایگانی را فقط برای مواقع پشتیبانی که در حال کار با عزیزان هستم را طراحی کنم که زیاد وقت خودمان را برای آدرس دهی و یا ارائه راهنمائی در مورد سرور از دست ندهیم.

 

ورژن 5.1.6.0: من در این ورژن چند مورد رو دوستان عزیز طی استفاده با این افزونه به من پیشنهاد کرده بودند که علاوه بر انجام پیشنهادات دوستان، آپدیت بزرگ دیگری برای شما دوستان آماده کردیم که چند مورد از آنها به قرار زیر است.
1. تغییرات اساسی و بهینه سازی هسته نصب کننده
2. تغییر روت اصلی در ورژن 4 (برای تشخیص فایل Error Log )
3. امکانات زیاد برای مدیریت فایل های CSS از قبیل بک آپ گیری، حذف، و مشاهده و ...
4. تغییر نام کامل به نام کاربری (برای ذخیره سازی فایل های CSS که در برخی از سایت ها نام مدیر بصورت فارسی بود.)
5. تغییر مسیر مشاهده و اسکن فایل های روت.
6. رفع باگ های جزئی
7. و آنچه که نمی توانید حتی تصور کنید.

PFC Dev Tools logs==================We're always working on new features, some bug fixes and performance improvements.Make sure that you stay updated with the latest version for the first and best developer tools experience.Some of new features:1. PFC Dev Tools Installer Updated.2. Changed the error_log place to the root.3. New features in 'CSS file' that you can add, backup, view and delete the css files.4. Changed 'Full Name' to 'User Name' in adding CSS codes into the files. (This was due to the parsing error)5. Changed root directory for scanning the root files (for version 4)6. Bug fixed.7. And more...


pfc_team_1506093008__2017-09-22_173558.png

 

 

 

pfc_team_1506093056__2017-09-22_174400.png

 

 

 

pfc_team_1506093098__2017-09-22_174140.png

 

 

 

pfc_team_1506093159__2017-09-22_173857.png

 


ورژن 5.1.5.0: همانطور که می دانید از ورژن 4.5 اسکریپت Phpfox تغییرات زیادی در کل اسکریپت صورت گرفته که این ورژن، با ورژن های جدید و بالای 4.5 کاملا هماهنگ شده است.

 

ورژن 5.1.4.1: این ورژن فقط برای رفع باگ است که توسط سایت اقتصاد گزارش شده بود. (پیدا کردن فایل ها در ورژن 4)... از مدیریت سایت اقتصاد تشکر می کنم.

 

ورژن 5.1.4.0: این ورژن یکی از بزرگترین آپدیت هائی است که تاکنون برای این افزونه منتشر کرده ام و امکانات زیادی در این ورژن اضافه شده است که خلاصه ای را در زیر خدمت شما عزیزان عرض می کنم:
ما در ورژن قبل که افزودن کدهای CSS را اضافه کردیم، فقط قالب پیشفرض را در نظر گرفته بودیم که شما عزیزان با راهنمائی های خود، آنچه را که خواسته بودید انجام دادیم و حالا هر قالبی که فعال باشد، کدهای CSS همان قالب را نمایش خواهد داد:

 


pfc_team_1462598129__01.png

 

 

 

pfc_team_1462598198__06.png

 


همچنین ما در این ورژن، بخش امنیتی افزونه را شروع کردیم که از این به بعد شما خواهید توانست بصورت قدم به قدم، تنظیمات امنیتی هاست و سایت خود را انجام دهید:

 


pfc_team_1462598320__2016-05-05_182553.png

 


این افزونه، فایل های شما را بررسی کرده، و اگر کد شده باشد، و یا کد مخربی را که برای دسترسی به هاست شما در اسکریپت قرار داده شده باشد، به اطلاع شما خواهد رساند. و همچنین دسترسی فایل ها و فولدرها را بررسی کرده و شما بدون مراجعه به هاست خود خواهید توانست که دسترسی فایل های اصلی اسکریپت خود را تنظیم کنید.

 

این بخش (امنیت) نیازمند کمک شما عزیزان میباشد و امیدوارم که با انتقادات و یا پیشنهادات خود منو در ارائه بهتر این افزونه یاری کنید.

 

ورژن 5.1.2.0: حتما و 100% تا بحال برای شما اتفاق افتاده که خودتان خواستید افزونه ای نصب کنید، و محتویات آنرا به روت ریختید ولی بخاطر ناسازگاری با ورژن اسکریپت شما، کل سایت شما را به هم ریخته شده است.

 

حتما افسوس میخوردید که ایکاش یک بک آپ تهیه میکردید.

 

توجه داشته باشید که برای اینکه امکان بک آپ گیری در پنل ادمین شما فعال باشد، باید تابع "exec" در سرور شما فعال باشد.

 


pfc_team_1456806785__32.png

 


ولی نگران نباشید، شما که از افزونه "مدیریت هاست و سرور کلوپ" برای آپلود استفاده می کنید، ما در کنار دگمه آپلود فایل، دگمه دیگری قرار دادیم که وظیفه آن تهیه "فول بک آپ" از هاست شماست:

 


pfc_team_1456789188__26.png

 


برای بک آپ گیری کار زیادی لازم نیست و تنها کاری که باید انجام دهید اینه که روی این دگمه کلیک کنید.

 

افزونه شروع به بک آپ گیری خواهد کرد و بعد فایل زیپ را آماده کرده و در روت هاست شما با ساعت و تاریخ ذخیره می کند.

 

امکان دانلود فایل های روت را هم در این افزونه قرار دادم که برای دانلود فایل ها نیاز به رفتن به هاست نیست و کافیست از پنل ادمین روی فایل دلخواه کلیک کرده و دانلود نمائید.

 

ورژن 5.1.1.0: حتما میدانید که برای اینکه یک افزونه را بخواهید نصب کنید، باید اول به هاست خود بروید، و بعد وارد فایل منیجر شده، و از این طریق فایل مورد نظر را انتخاب کرده، و آپلود کرده که بعد از اینکارها باید خودتان اکسترکت کنید، و محتویات را بیرون بریزید و بعد فایل زیپ را حذف کرده، و بعد هم فولدر ساخته شده را حذف کنید که کارهائی بسیار زیاد هستند، و شاید یک اشتباه شما، باعث حذف دیگر فایل های اسکریپت شده، و زحمات شما حدر برود.

 

ولی توسط این افزونه، شما نیاز به انجام هیچ یک از این کارها نخواهید داشت، و فقط کافیست فایل مورد نظر را انتخاب کرده و روی دگمه آپلود کلیک کنید، که این افزونه بصورت اتوماتیک:

 

فایل زیپ شما را به هاست شما انتقال میدهد.
از حالت زیپ خارج می کند.
محتویات آنرا بیرون میریزد.
فولدر ساخته شده را حذف می کند.
فایل زیپ شما را بعد از عملیات موفق، حذف می کند.

 

به همین راحتی و شما همه اینکارها را تنها با یک کلیک ساده انجام خواهید داد و بعدا، این افزونه هست که بقیه کارها را انجام خواهد داد. (آن هم در مدت زمان خیلی کم):

 


pfc_team_1456802914__31.png

 


اطلاعات بیشتر:

 


 


ورژن 5.1.0.1: در ورژن اولیه یک مورد را دوستان گزارش کرده بودند که در صورت فعال بودن ماژول mod_rewrite سیستم هم فعال نشان میداد و هم غیرفعال، ولی در صورت غیرفعال بودن این ماژول درست نشان میداد که این مورد حل شد.
حجم آپلود سرور یکی از دغدغه های کاربران هست که در سرورهای اشتراکی این مقدار 8 مگابایت هست، یعنی اینکه کاربران فایلی بالای 8 مگابایت را نمی توانند آپلود نمایند که البته با قرار دادن کدی در فایل htaccess می توان این مورد را رفع کرد، مثلا کد زیر:

php_value post_max_size 20M


یعنی بجای 20 هر عددی قرار دهید، حجم آپلود شما آن مقدار خواهد بود که خیلی از دوستان از این موضوع بی اطلاع هستند که حالا در افزونه "مدیریت هاست و سرور" می توانند مقدار حقیقی را دیده و نسبت به نوع فعالیت خود آنرا افزایش دهند.
همچنین در فایل logs.html.php تغییراتی دادیم که نسبت به قبل بهتر شد.

 


هر آنچه که در مورد اسکریپت و یا سرور بخواهید در این افزونه قرار داده خواهد شد، و این افزونه نه تنها در مواقع پشتیبانی، بلکه همه کاربران می توانند این افزونه را نصب کرده، و اسکریپت و یا سرور خود را مدیریت کنند.

 


pfc_team_1456410809__01.png

 

 

 

pfc_team_1456308481__14.png

 


شما خواهید توانست که فایل های روت را بدون مراجعه به سرور خود مشاهده کرده:

 


pfc_team_1456802893__29.png

 


و اسکریپت خود را اسکن کرده:

 


pfc_team_1456211509__12.png

 


از فایل error_log که خطاهای احتمالی در این فایل نمایش داده میشوند مشاهده، بک آپ، دانلود، حذف و ... نمائید البته بخاطر حساس بودن این فایل، شما اگر فایل را حذف نمائید، افزونه بصورت اتوماتیک اول یک بک آپ گرفته و بعد حذف می کند که در صورت نیاز دوباره بتوانید به فایل دسترسی پیدا کنید:

 


pfc_team_1456312686__18.png

 


با تشکر: امیر بصیرhttps://phpfoxclub.ir/files/file/541-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA%D9%85%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D9%84%D9%88%D9%BE-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-phpfox/

 برای دریافت فایل اینجا را کلیک کنید

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
پارس وب سرور

اول از همه یه خسته نباشید ویژه بهتون بدم و واقعا خیلی زحمت کشیدین سر این افزونه و تشکر از اینکه به صورت رایگان در اختیار همه قرار دادی این افزونه ارزشمند رو 

 

واقعا نمیدونم چی بگم فقط اینو میتونم بگم کارتو بلدی و بهترین مدیر هستی و خواهی بود ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون از شما و واقعا شما در حق من لطف داريد. اميدوارم كه حتما نظرات خود را در جهت بهبود اين افزونه به من بفرمائيد، چون اين افزونه به كاربران قدرت خواهد داد كه ديگر بدون رفتن به سرور خود، تمامى كارهاى خود را انجام دهند.

با تشكر

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با تشکر از زحمات شما عزیزان وتبریک به خاطر این ایده های ناب و جدید.

 

من نصب کردم درقسمت manager بعد از تست درمورد rewrite mudul    دوتا پیام نشون میده یکیش میگه فعاله دیگری نوشته فعال نیست .یعنی تو 2تاسطرپشت سرهم 2تاپیغام متضاد نشون میده . لطفا راهنمائی بفرمائید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@علیرضا عباسی, بله درسته، من این بخش رو بعدا متوجه شدم، و اگر 2 تا پیغام داده بشه (مثل سرور شما)، یعنی اینکه فعال هست ولی اگر یک پیغام "غیر فعال" داشته باشه یعنی اینکه غیر فعال هست.

من این دو بار نشان دادن رو درست کردم که در آپدیت بعدی درست نشان خواهد داد.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به ورژن 5.1.0.1 به روز رسانی شد.

 

تغییرات صورت گرفته در ورژن 5.1.0.1:

 • رفع مشکل نمایش (فعال و غیرفعال) rewrite_mode در صورت فعال بودن
 • اضافه شدن نمایش حجم آپلود سرور
 • تغییر در فایل module/pfcdev/template/controller/admincp/logs.html.php

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به ورژن 5.1.1.0 به روز رسانی شد.

 

تغییرات صورت گرفته در ورژن 5.1.1.0:

 • اضافه شدن امکان آپلود فایل از ادمین پنل به هاست
 • انجام عملیات اتوماتیک (آپلود، اکسترکت، ریختن محتویات فایل به روت، حذف فولدر ساخته شده، حذف فایل زیپ)
 • تغییرات در هسته افزونه

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به ورژن 5.1.2.0 به روز رسانی شد.

 

تغییرات صورت گرفته در ورژن 5.1.2.0:

 • اضافه شدن امکان فول بک آپ گیری از کل هاست از پنل ادمین
 • اضافه شدن امکان دانلود فایل های هاست بدون اینکه به هاست بروید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

امیر جان خسته نباشی

مثل همیشه ایده های عالی و پیاده سازی عالی

 

. . . .

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به ورژن 5.1.4.0 به روز رسانی شد.

 

تغییرات صورت گرفته در ورژن 5.1.4.0:

 • نمایش کدهای CSS قالب فعال
 • اضافه شدن شمارش فایل های CSS قالب
 • اضافه شدن بخش تنظیمات امنیتی سایت و هاست
 • بررسی فایل های اسکریپت، اگر کد شده باشد.
 • بررسی فایل های اسکریپت، اگر کد مخربی درون کدها جاسازی شده باشد.
 • بررسی دسترسی فولدرها
 • بررسی دسترسی فایل ها
 • و ...

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به ورژن 5.1.4.1 به روز رسانی شد.

 

تغییرات صورت گرفته در ورژن 5.1.4.1:

 • رفع باگ مربوط به اسکریپت ورژن 4، در پیدا کردن فایل ها (با تشکر از سایت اقتصاد، بابت گزارش این باگ)

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به ورژن 5.1.5.0 به روز رسانی شد.

 

تغییرات صورت گرفته در ورژن 5.1.5.0:

 • هماهنگ سازی با ورژن های بالای 4.5 اسکریپت Phpfox

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به ورژن 5.1.6.0 به روز رسانی شد.

تغییرات صورت گرفته در ورژن 5.1.6.0:

PFC Dev Tools logs
==================
We're always working on new features, some bug fixes and performance improvements.
Make sure that you stay updated with the latest version for the first and best developer tools experience.
Some of new features:
1. PFC Dev Tools Installer Updated.
2. Changed the error_log place to the root.
3. New features in 'CSS file' that you can add, backup, view and delete the css files.
4. Changed 'Full Name' to 'User Name' in adding CSS codes into the files. (This was due to the parsing error)
5. Changed root directory for scanning the root files (for version 4)
6. Bug fixed.
7. And more...

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

موقع نصب روی ورژن 4.6 به این خطا برخوردم:

Can not write to file /home/majaame/domains/majaame.ir/public_html/PF.Base/module/pfcdev/include/component/controller/admincp/about.class.php

 

من از نصب کننده ی خود اسکریپت استفاده کردم یعنی مستقیما توی روت آپلود نکردم

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
, سلام این یک ماژول و باید در روت هاست آپلود شود و از طریق پنل ادمین نصب شود

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

, سلام این یک ماژول و باید در روت هاست آپلود شود و از طریق پنل ادمین نصب شود

از طریقی که گفتین هم اقدام کردم و دکمه نصب رو زدم ولی چیزی به تنظیمات یا برنامه ها اضافه نشد.

سرچ هم کردم ولی فایده نداشت..

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

, سایتتون واقعا زیبا و نمونه هست ولی این موردی که فرمودین اصلا امکان ندارد. 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

, سایتتون واقعا زیبا و نمونه هست ولی این موردی که فرمودین اصلا امکان ندارد. 

ممنون امیر آقا

من دوباره فایل ماژول رو آپلود کردم و از صفحه اصلی دکمه نصب رو زدم و نصب شد.

ولی هیچ جا تنظیمات این افزونه رو پیدا نکردم..

الان کاملا گیج شدم و واقعا حیفم میاد از این افزونه استفاده نکنم.

میشه لطف کنید یه نگاهی بندازید

دسترسی همون قبلی هست

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

, افزونه با نام manager در بخش برنامه های سایت شما قرار دارد که در پیغام خصوصی اطلاع رسانی شد. 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

 • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

  هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
 • اضافه کردن...