رفتن به مطلب
پارس وب سرور

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز!

منتشر شده توسط Phpfox:

با افتخار، خدمت همه دوستان عرض می کنم که چند وقتی هست که ورژن 4.8.0 اسکریپت Phpfox منتشر شده است. و ما جزو اولاین سایت هایی در ایران بودیم که بصورت حرفه ای و اصولی با تنظیمات حرفه ای این اسکریپت را در اختیار کاربران خود قرار دادیم.

برای دانلود می توانید از لینک زیر استفاده کنید: 

https://bit.ly/3eiLPA6

اپلیکیشن های موبایل اندروئید و iOS حالا با بهترین امکانات در اختیار کاربران میباشد. اطلاعات بیشتر: 

https://bit.ly/3da7p9w

اپ های منتشر شده توسط کلوپ پشتیبانی Phpfox:

اپ شمسی/قمری ساز کلوپ ، اولین اپ فوق حرفه ای جهت شمسی کردن کردن اصولی سایت های اسکریپت Phpfox هست که توسط دوست عزیزم @فرید نجفلو (Farid) نوشته شده است. و این اپ اولینی در جهان نیز میباشد. برای دانلود می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

https://bit.ly/31Ky3Uc

اپ حرفه ای طراحی پروفایل که مورد پسند همه کاربران سایت ها میباشد و با امکانات زیادی که دارد کاربران می توانند پروفایل های خود را به بهترین شکل ممکن و بصورت خیلی ساده در عرض چند ثانیه طراحی کنند. برای دانلود از لینک زیر استفاده کند:

https://bit.ly/34Pkl0K

موزیک پروفایل فوق حرفه ای و ایجکس و هماهنگ با CDN  که یک اپ فوق العاده زیبا که کاربران می توانند موزیک دلخواه خود را در پروفایل خود بصورت ایجکس آپلود کنند و متنی دلخواه هم نوشته تا کاربرانی که از پروفایل بازدید می کنند با نوای خوش موسیقی برخوردار شوند. برای دانلود می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

https://bit.ly/3gIecJu

اپ حرف دل زیبا و کاربر پسند که اولینی در دنیای Phpfox هست که کاربران می توانند حرف دل خود را بصورت ایجکس نوشته تا بازدید کنندگان با احساسات آنها باخبر شوند. این اپ که خیلی مورد پسند کاربران هست و بلوکی در صفحه اول دارد که کاربران روزانه چندین بار حرف دل های خود را عوض می کنند تا در ردیف اول قرار بگیرند. برای این اپ می توانید برای من پیغام دهید:

https://bit.ly/2YPXCku

اپ هایی که بزودی منتشر خواهند شد:

اپ پیامکی کلوپ

اپ پیامکی Phpfox که کاربران قادر خواهند بود بدون اینکه شماره هم رو ببینند برای هم پیامک ارسال کنند و همچنین تمامی ناتیفیکیشن ها بصورت پیامک خواهد بود و علاوه بر این ثبت نام هم بصورت ثبت شماره خواهد بود. اطلاعات بیشتر:

https://bit.ly/2vzQU70

  • اهداف کلی اپ پیامکی کلوپ

https://bit.ly/3a6pHaj

با تشکر: کلوپ پشتیبانی Phpfox

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
پارس وب سرور

توجه: افزونه پیامکی فقط و فقط برای برخی سایت های خاص خواهد بود و کسانی هم که پرداختی از قبل داشتند برگردانده خواهد شد.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
  • اضافه کردن...